Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Güneş Bakım

SHISEIDO GÜNEŞ KREMLERİNİN DİĞER GÜNEŞ KREMLERİNDEN EN ÖNEMLİ FARKI

 • 01.06.2020Piyasada çok çeşitli güneş kremi var. Shiseido güneş kremlerinin diğerlerinden ayrılan özelliklerini öğrenmek ister misiniz? Cildinize ne kadar iyi bir ürün sürdüğünüzü bilmelisiniz!
 

Denizde, havuzda yüzün, suyun içinde dilediğinizce vakit geçirin, tüm sahil aktivitelerinin tadını çıkartın; bilin ki güneş kreminiz suyu en az sizin sevdiğiniz kadar seviyor! Gerçekten de öyle!
 

 

Neden Shiseido güneş kremi kullanmalısınız?
 

- BU ÖZELLİK DÜNYADA BİR İLK: Shiseido güneş kremleri Wetforce teknolojisi içeriyor. Wetforce teknolojisini bu kadar iddialı yapan şey ise, kremin su ile temas ettiğinde aktif hale gelmesi… Kremin sürüldüğü bölgenin, 15 dakika boyunca su ya da 30 dakika terle temas etmesinin ardından, WetForce teknolojisi aktifleşiyor; gücünü su ve terden alarak şimdiye kadar hiçbir güneş kreminde görülmemiş bir koruma sağlıyor. Bu dünyada da bir ilk!

 

Suya girildikten sonra koruma özelliğini neredeyse kaybeden çoğu güneş kreminin tersine; Wet Force ürünleri deniz/havuz suyu ve terin yapısında bulunan minerallerle reaksiyona giren moleküller içeriyor. Böylece ciltte etkisi gitgide güçlenen UV koruması ortaya çıkıyor. 

 

Wet Force güneş serisi, suyun içerisinde 80 dakika geçirseniz dahi, ciltte hiçbir güneş yanığı / kızarıklık oluşmadan kalınabilecek bir koruma sağlıyor!

 

- YAŞLANMA BELİRTİLERİ İLE CİDDİ ŞEKİLDE SAVAŞIYOR: Bu kremlerin anti-aging özellikleri de bulunuyor. Yüksek spektrumlu UV koruması sağlayan eşsiz SuperVeil-UV 360™ teknolojisi, ciltte foto-yaşlanma etkilerini azaltıyor. Cilt zararlı güneş ışınlarından etkili şekilde korunurken, yaşlanmaya meydan okuyor. 

 

- LEKELERİ ÖNLÜYOR: Cildi kuruluk, oksidasyon ve DNA hasarına karşı koruyan özel içeriklere sahiptirler. Kırışıklık ve lekelere karşı cildi korurlar. Cilt kuruluğunu ve sertliğini engellerler. 

 

- MAKYAJ ALTINA KULLANILABİLİR: Diğer yoğun yapılı güneş ürünlerinin aksine makyaj altına da kullanılabilir ürünlerdir. Fondöteniniz için daha pürüzsüz bir uygulama sağlarlar. 

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ