Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
GÜNEŞ KORUYUCULU MAKYAJ ÜRÜNLERİNE DAİR BİLMEDİĞİNİZ 4 ŞEY!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Güneş

GÜNEŞ KORUYUCULU MAKYAJ ÜRÜNLERİNE DAİR BİLMEDİĞİNİZ 4 ŞEY!

 • Temmuz 03, 2020

SPF’li kozmetiklerin önemi son yıllarda iyice arttı. Çünkü cilt sağlığımızı ve güzelliğimizi korumak için güneşin zararlı ışınlarını tenimizden uzak tutmak gerektiğinin farkına tam olarak vardık. Bu noktada, SPF’li ürünlerle makyaj yapan herkesin bilmesi gerektiğini düşündüğümüz önemli noktaları sizlerle paylaşmak istedik. Sadece yazın değil, güneşten gelen zararlı ışınların kışın da cildimizi etkilediğini düşünürsek SPF'li ürünleri 4 mevsim kullanmanın önemini birkez daha vurgulamak istedik!
 

 

1. Fotoğraflarda olduğunuzdan daha beyaz görünebilirsiniz

 

SPF’li makyajda, ürünler ışığı bloke ettiğinden dolayı fotoğraflarda olduğunuzdan daha beyaz çıkabilirsiniz. Bunu önlemek için –eğer ciddi bir fotoğraf çekiminiz varsa- fotoğraf çekilmeden önce yüzünüze biraz pudra sürün.
 

2. SPF’li makyaj ürünleri cildinizi korumak için BAZI DURUMLARDA yeterli olmayabilir

 

Fondöteniniz ya da pudranız güneş koruma faktörlü olabilir ama kalıcılıklarını artırmak ve cildiniz için çok ciddi bir güneş bariyeri oluşturmak isterseniz, makyaj altına mutlaka SPF’li bir baz sürmelisiniz. Özellikle yaz mevsiminde! Böylece cildiniz için güneş kalkanı oluşturmuş olursunuz.


Shiseido Urban Environment UV Protection Cream SPF30, şehir hayatında cildi yaşlandıran faktörlerin başında gelen UV ışınları, kuruluk ve oksidasyon etkilerine karşı cildi etkin bir şekilde korur. Tüm bu zararlı etkenlerden cildi korurken nemlendiren, tüy gibi hafif günlük güneş kremidir. 365 gün kullanılabilir. Makyaj altı için mükemmel bir seçim olur! 
 

Çok beyaz tenliler makyaj altına her zaman SPF’li bir baz kullanmalılar. 
 

3. SPF’li kozmetiklerinizi bir ton koyu alabilirsiniz

 

SPF’li kozmetik alırken, ürünleri cilt renginize göre yarım ya da bir ton koyu seçebilirsiniz. Çünkü ışığı hapsetme özelliklerinden dolayı SPF'li kozmetikler uygulandığında cildinizi daha beyaz gösterirler. 
 

4. Aydınlatıcıyı sınırlı kullanın

 

SPF’li kozmetikler ışığı bloke edip cildi daha aydınlık ve parlak gösterdikleri için çok fazla aydınlatıcı kullanmaya ihtiyacınız olmaz. Sadece elmacık kemiklerinizin üzerine Nars Illuminator Copacabana sürmeniz yeter de artar bile! Yoksa disko topuna dönebilirsiniz, bizden söylemesi!

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ