Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
GÜN İÇİNDE MAKYAJI HIZLA TAZELEMEK İÇİN 5 ÖNERİ!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.540,00 TL
THE MULTIPLE
NARS
Çok Amaçlı Stik
2.120,00 TL

Doğal Makyaj

GÜN İÇİNDE MAKYAJI HIZLA TAZELEMEK İÇİN 5 ÖNERİ!

 • Temmuz 05, 2020

Makyajınızın gün boyunca sabahki gibi taze kalması için çantanızda mutlaka bulundurmanız gereken 5 ürün var! Bu ürünlerle birkaç dakikada istediğiniz yerde makyajınızı hızla tazeleyebilirsiniz. 
 

Makyaj tazelerken yüzünüzü tamamen temizleyip yeniden makyaj yapmamalısınız. Makyaj tazelemenin amacı, sabahki ya da kısa bir süre önce yaptığınız makyajın görünümünü korumaktır. Bu yüzden sadece makyajınıza rötuş yapacak ürünlere ihtiyacınız var.
 

1) Yağ emici kağıt yapraklar

 

Özellikle sıcak ve nemli günlerde emin olun ki çok ihtiyacınız olacak! Cildiniz yağlı veya karma ise bu yaprakları her zaman yanınızda taşımalısınız, yaz-kış kullanmanız gerekebilir. Gün içinde yağlanan, parlayan yüzünüzü yağ emici kağıtlar ile anında temizleyebilirsiniz. Shiseido Pureness Oil Control Blotting Paper, ciltteki fazla yağı emen 100 yapraktan oluşur. Bu kullanışlı yapraklar cildinize temas eder etmez gereksiz parlaklığı ve yağı alarak, cildinizi duru ve mat bırakır. Üstelik kullanımları da basittir; kağıt yaprağın pudralı tarafını alıp cildinize hafif tampon hareketlerle bastırmalısınız, o kadar. Özellikle T bölgesine. Yağlanma ve parlama en çok buralarda görülür.

 

Bu kağıtlar ten makyajınızı silmez, sadece cildinizde biriken fazla yağı alır. Cildinizdeki fazla yağ ve parlama gidince teniniz yeniden duru görünür. O yüzden cildinizdeki yağı alınca yeniden fondöten sürmenize gerek yoktur, ihtiyaç hissederseniz lokal uygulama yapabilir, isterseniz pudra sürebilirsiniz.
 

YAZIN PARLAYAN YAĞLI CİLTLE NASIL SAVAŞIRIZ?

 

Transparan pudra

 

Yağ emici kağıtlar yerine transparan pudraları da kullanabilirsiniz. Bu pudralar şeffaftırlar, cilde renk vermezler, cildin yağını alıp homojen bir görünüm yaratırlar. Teniniz mat ama aydınlık ve kadifemsi görünür. Gün içinde istediğiniz zaman makyajınızı tazeleyip, cildinizin ilk makyaj yaptığınız saatteki gibi diri gözükmesine imkan verirler. Pudranın toz ve sıkıştırılmış (kompakt) olmak üzere 2 çeşidi vardır. Gün içinde makyaj tazelemek gibi pratik uygulamalar için elbette kompakt pudranın kullanımı oldukça kolaydır.

 

Make Up For Ever HD Pressed Powder, ciltte gün içinde oluşan istenmeyen parlamaları önler. Fondöteni sabitler ve makyajın kalıcılığını arttırır. son derece ince bir pudradır. Make Up For Ever’in djital kameralar için geliştirilmiş eşsiz serisi HD’ye aittir. Yüzün doğal hatlarını bozmadan cildi matlaştırır.

 

MAKYAJ TAZELEMEYE YARAYAN MUHTEŞEM PUDRALAR!

 

2) Aydınlık veren kapatıcı

 

Göz çevresi tazelemeye en ihtiyaç duyulan yerlerden biridir. Gözden akan boya burada toplanır. Bu da yorgun ve bakımsız görünmenize sebep olur. O sebeple göz altı kapatıcınızı tazeleyin. Aydınlatıcı özelliği olan bir kapatıcı ile hem göz çevrenizi aydınlatıp tazeleyebilir, hem de yüzünüzün aydınlatmak istediğiniz yerlerine uygulayabilirsiniz. Nars Radiant Creamy Concealer bu iş için süperdir!
 

HEM AYDINLIK VEREN HEM DE MÜKEMMEL KAPATICILAR

 

3) Renklendirme 

 

Nars The Multiple Stik pratik makyajın assolistidir! Çünkü yanaklara, gözlere ve dudaklara kullanılabilir. Anında canlanıp tazelenmenizi sağlar. Bir anda yenilenirsiniz! Cildi çok güzel aydınlatır. İçinde hafif pırıltılar vardır. E vitamini ve Acai yağıyla zenginleştirilmiş olduğundan cilde renk verirken, cildi nemlendirir ve besler. Orgasm (şeftali pembe) rengi herkese yakışan ve her zaman her yerde kullanılabilecek bir renktir. Mutlaka sahip olmalısınız! Stiği yanaklarınıza allık olarak sürüp, parmaklarınızın ısısıyla dağıtabilirsiniz. Parmağınızda kalan rengi hafifçe göz kapaklarınıza da uygulayın. 
 

NARS MULTIPLE STIK İLE MAKYAJ NASIL YAPILIR?
 

4) Maskara

 

Maskaranızı tazelerken eğer kirpik diplerinden sürmeye başlarsanız oldukça kuru ve kötü görünen kirpiklere sahip olursunuz. Maskarayı yalnızca kirpiklerinizin uçlarına uygulayın. Etkiyi hemen fark edeceksiniz! Nars Audacious maskara kat kat uygulanabilen ve asla topaklanmayan bir maskaradır. Kirpiklerinize dramatik bir etki verir.
 

NARS AUDACIOUS MASKARA HAKKINDA HER ŞEY!

 

5) Ruj

 

Make Up For Ever Pro Sculpting Lip 2’si 1 arada dudak şekillendirme kalemi, dudakları 2 adımda şekillendirmek için mükemmel bir üründür. Asansörlü stik ucu, dudakları çizer ve renklendirir. Sünger ucu ise dudaklara parlaklık ve dolgunluk verir. Renkli ucu ile dudaklarınızı boyadıktan sonra, sünger ucu ile alt ve üst dudaklarınızın ortasına ışıltı verin. Böylece daha dolgun dudaklara kavuşursunuz. Tek üründe 2 etki birden! 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ