;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
GÜNEŞE KARŞI GÜÇLÜ ŞEFFAF KORUMA
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Güneş

GÜNEŞE KARŞI GÜÇLÜ ŞEFFAF KORUMA

 • Temmuz 15, 2020

 

Hepimiz iyi ve kusursuz bir ciltle doğarız ama çevresel faktörler, en önemlisi güneş yüzünden sağlıklı cildimizden –yaş aldıkça- ödünler veririz. Bunu önlemenin yolu ise basit: Yüksek koruma faktörlü güneş koruyucular kullanmak. Hem de sadece yazın değil, kışın da. Yani 12 ay boyunca cildimizi korumalıyız. 

 

Çünkü güneşten gelen UV ışınları kapalı havalarda da yeryüzünden cildimize ulaşıyor ve cildimizi yakıyor. Kar tatilinde nasıl bronzlaştığınızı düşünün? Cildimizi yaşlandıran, lekelendiren, kırıştıran en önemli faktörün UVA ve UVB ışınları olduğunu düşünürsek, durumun ne kadar ciddi olduğunu anlayabiliriz. 

 

Güneşten korunmak demek, bembeyaz losyonlara ve kremlere bulanmak demek değil elbette. Güneş kremlerinin beyazlığından hoşlanmıyorsanız size güneşten korunmanın en temiz ve pratik yolunu söylüyoruz: Shiseido Clear Stick WetForce SPF50. 

 

 

Güneş koruyucu şeffaf stik: Shiseido Clear Stick WetForce SPF50

 

Bu stik, SPF50+ ile güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan stik şeklinde şeffaf güneş koruyucudur. O kadar pratiktir ki, ister makyaj altına isterseniz makyaj üstüne kullanabilirsiniz. İz bırakmaz, cilt üzerinde kolaylıkla kayıp uygulanır. 

 

Şehirde, plajda her yerde atın çantanıza, gün içinde lazım olabilir. Ama suya ve tere dayanıklı olduğu için sürekli tazeleme de gerektirmez. 

 

Tüm cilt tipleri için uygun bir üründür. Yüz ve vücut için kullanılabilir. UV ışınları yoğun olduğu zaman, makyaj üzerinde koruma istendiği zaman, açık hava sporlarında, burun, yanaklar ve omuzlar gibi hassas bölgelerde, kış sporlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

 

Ayrıca çok özel bir güzelliği de hoş olmayan kokuları hoş bir kokuya dönüştürmesidir. Yapışkan değildir, serinlik hissi verir. 

 

 

Güneş koruyucu şeffaf losyon: Shiseido Expert Sun Protector Lotion SPF50+

 

Stik yerine alıştığınız şekilde losyon sürmek isterseniz iz bırakmayan, şeffaf güneş koruyucu losyon da burada!

 

Shiseido Expert Sun Aging Protection Lotion SPF50+, suya ve tere dayanıklı, hafif ve yumuşak dokulu çok yüksek korumaya sahip güneş koruyucu losyondur. SPF50+ gibi çok yüksek güneş korumasına sahip bir üründür. Cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı en etkili şekilde korur. Kırışıklık ve koyu leke gibi UV kaynaklı yaşlanmayı önler.

 

Yeni formülüyle ciltte beyazlık bırakmaz. Ürünü sürdükten sonra şeffaf bir yapıya dönüşür. Plajda, havuzda, su sporlarında, kış sporlarında kullanmak için mükemmeldir. Yüz ve vücut için kullanabilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ