;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
GÜNEŞİ KANDIR! BRONZ GÖRÜN!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
AUDACIOUS LIPSTICK COLLECTION
NARS
Audacious Özel Ruj Serisi
1.290,00 TL 895,00 TL

Güneş

GÜNEŞİ KANDIR! BRONZ GÖRÜN!

 • Temmuz 12, 2020

Bronz görünmek için saatlerce güneşlenmeye veya çok zararlı olduğu artık herkes tarafından bilinen solaryuma girmeye gerek yok. Makyajla da istediğimiz kadar bronz görünebiliriz. İşte, süper ürünlerle güneşi bile kandırıp bronz görünme yolları!
 

Turuncu ruj

 

Turuncu ruj, cilt tonumuzu her zaman daha bronz gösterir. O zaman ilk iş güzel bir turuncu bulmak. Nars Audacious Geraldine bu yaz makyaj çantamızın en favori ruju oldu. Müthiş bir turuncu...


 

Likit bronzlaştırıcı

 

Likit ürünler doğal ve kontrollü bir uygulama sunarlar. Cilde natürel bir parlaklık verirler. Nars Illuminator Laguna’yı günlük kullandığınız fondöten veya renkli nemlendiriciyle karıştırıp yüzünüze uygulayabilirsiniz. Ürünü tek başına uygulamak istediğinizde ise güneşin doğal olarak değdiği yerlere sürün. Makyaj artistleri en güzel ve en doğal uygulamanın böyle yapılacağını söylüyorlar.
 

Bronz pudra da kullanabilirsiniz. Make Up For Ever Pro Bronze Fusion yüzünüze doğal bir bronzluk vermek için çok ideal bir seçim olur.

 Şeftali allık

 

Şeftali allık, tüm cilt tonları üzerinde çok etkilidir. Cilde sıcaklık ve taze bir parlaklık verir. Gülümseyin ve yanaklarınızdan kulak hizasına doğru allığı uygulayın.

Make Up For Ever HD Blush Peachy Pink, yüzünüze arzu ettiğiniz rengi vermek konusunda harika bir üründür.

Bu allığı Nars Kabuki Yachiyo ile sürün, en mükemmel görünümü yakalayın.


Bronz ve altın renkli far

 

Bronz ve altın tonları ışığı yansıtır ve cilt tonunu sıcak gösterir. Sıcak toprak tonları, özellikle açık renkli gözlerde muhteşem durur. Shiseido Shimmering Cream Eye Color GD803 altın rengi krem farı tüm göz kapağınızın üzerine uygulayın. Sonra alt kirpik çizgisi hattına da küçük bir fırça kullanarak sürün. Make Up For Ever Double Ended Shader Smuger Brush #204 ile hassas bir uygulama yapabilirsiniz. Shiseido Full Lash maskaranın kahverengi rengi ile makyajı bitirin. Kahverengi maskara, siyahtan daha doğal durur her zaman...
 

İşte, bir elin parmaklarını bile geçmeyecek ürünlerle doğal bronzluğu yakalamak mümkün! Hem de böylesi cildimiz için çok daha sağlıklı!

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ