;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
RETİNOLÜN VAZGEÇİLMEZ PARTNERİ: GÜNEŞ KORUYUCUSU
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
CLEAR SUNSCREEN STICK SPF 50+
SHISEIDO

CLEAR SUNSCREEN STICK SPF 50+

Yüksek Güneş Koruyuculu Şeffaf Stik - Yüz & Vücut (Yeni Formül)
1.200,00 TL
URBAN ENVIRONMENT AGE DEFENSE OIL-FREE SPF30
SHISEIDO

URBAN ENVIRONMENT AGE DEFENSE OIL-FREE SPF30

Cildi UV Işınlarına Karşı Koruyan & Yaşlanma Karşıtı Günlük Güneş Kremi SPF30 - Yağsız
1.050,00 TL
EXPERT SUN PROTECTOR FACE CREAM SPF 50+
SHISEIDO

EXPERT SUN PROTECTOR FACE CREAM SPF 50+

Beyaz İz Bırakmayan, Suya ve Isıya Dayanıklı, Güneşe Karşı Koruyucu Krem SPF50+ - Yüz için
990,00 TL

Güneş

RETİNOLÜN VAZGEÇİLMEZ PARTNERİ: GÜNEŞ KORUYUCUSU

 • Eylül 22, 2022

Son zamanların en popüler içeriklerinden biri olan Retinol bir A vitamini türevidir. Cilde olan faydaları sayesinde günümüzde birçok cilt bakım ürününün içerisinde yer alır. Özellikle cildinde yaşlanma belirtilerini görmeye başlayan kişilerin tercih ettiği retinol içeren ürünleri kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey güneş koruyucu ürününü bakım rutininden eksik etmemektir. Retinol, cildin güneşe karşı hassasiyetini artırır ve UV ışınları retinolün etkinliğini azaltır.

Bunun sebebi ise retinolün aktif bir içerik olmasıdır. Retinol cilt görünümünün yenilenmesine yardımcı olan, kırışıklıklar ve ince çizgiler dahil olmak üzere yaşlanma belirtileri üzerinde etkili olan bir içeriktir. Retinol içeren bir bakım ürünü kullanıldığı taktirde cildi güneş ışınlarından korumak oldukça önemlidir. Retinolün vazgeçilmez partneri güneş koruyucu ürününüz olmalıdır. 

Güneş koruyucu seçimi yaparken de cilt yapınıza, endişelerinize ve koruma faktörüne dikkat etmenizi öneririz. 
Kendinize uygun güneş koruyucunuzu seçebilmeniz için sizlere en iyi güneş koruyucuları sıraladık.

1. Shiseido Urban Environment Age Defense Oil-Free SPF30: Şehir hayatı için özel olarak formüle edilmiş olan ve SPF30 ile cildi UV ışınlarına karşı koruyan bu güneş koruyucusu aynı zamanda cildi nemli tutma ve özel içerikleri ile cilde bakım yapma özelliğine de sahiptir. UV ışınları, kuruluk ve hava kirliliği dahil olmak üzere dış saldırganlara karşı olağanüstü koruma ve nemlendirme sağlar. Oil- free olması ile birlikte tüm cilt tiplerinin kullanımı için de uygundur. Hafif, ağırlık yapmayan ve beyaz iz bırakmayan yapısı ile makyaj altına da kullanılabilir. 

2. Shiseido Expert Sun Protector Face Cream SPF 50+: Suya ve ısıya dayanıklı, güneşe karşı koruyucu krem yüz için formüle edilmiştir. Cilt bakım bileşenleri ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildi nemli tutma ve cilde bakım yapma özelliğine de sahiptir. SPF50+ ile cildi hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı etkili bir şekilde korur. Anti oksidan bakımından da zengin olan bu güneş koruyucu krem yaşlanmanın neden olduğu ince çizgilerin ve eşit olmayan cilt tonunun görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Tüm cilt tiplerine uygundur.

3. Shiseido Clear Sunscreen Stick SPF 50+: Güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan stik formunda tamamen şeffaf su, ter ve ısıya karşı dayanıklı bir güneş koruyucusu. Kırışıklıklar ve koyu lekeler gibi UV ışınlarından kaynaklı yaşlanma belirtilerine karşı cildi korur. Makyaj altı ve makyaj üzerine uygulanabilir. Tazeleme için makyaj üzerine uygulandığında makyajı asla bozmaz. Tüm cilt tipleri için uygun bir üründür.


 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ