Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
HER KADININ İHTİYACI 7 FAR RENGİ
PAYLAŞ

Far

HER KADININ İHTİYACI 7 FAR RENGİ

 • Temmuz 03, 2020

Her kadının kişisel tercihi farklıdır. Makyaj çantalarına bakacak olursak bu değişken tercihleri net olarak görebiliriz. Ama bazı ortak noktalar da bulabiliriz. Çünkü hemen hemen herkes üzerinde iyi duran, çok işlevli renkler de vardır.


1. Pırıltılı şampanya rengi

 

Pırıltılı göz farı her zaman popüler olmaz, ama bu renk pek çok cilt tonu ve göz rengine yakıştığından makyaj çantanızın jokeridir. Sadece far olarak değil, aydınlatıcı olarak da kullanılır. Gözlerinizin iç köşelerine, kaş kemiğinin altına hatta elmacık kemiklerinizin en tepesine sürerseniz, çok güzel bir efekt yaratmış olursunuz. Üstelik her renkle kombin olabileceğinden, başka farlarla birlikte kullanabilirsiniz.2. Uçuk pembe

 

Uçuk pembe de makyajda evrensel renklerden biridir. Mat veya pırıltılı, tek başına veya şık bir görünüm için derinliği olan bir renkle birlikte kullanılabilir. Çok hafif bir renk olduğundan farklı cilt tonları üzerinde harika durur. Kırmızı yansıma yapmaz.


3. Mat fildişi

 

Çantanızda olması gereken bir başka süper kahraman daha! Bu çok yönlü renk, yoğun renkleri yumuşatmak, kaş kemiğini vurgulamak, gözleri aydınlatmak ve derin renkler için baz olarak kullanmaya çok elverişli.

Hafif şekilde sürerseniz, cilt tonunuz ile arasında keskin bir kontrast yaratmamış olursunuz.

 

4. Mor

 

Morun sadece bazı göz renklerine yakışacağını mı düşünüyorsunuz? Tekrar düşünün. Mor, benzersiz bir dumanlı göz makyajı yapmak ve kırışıklıkları gizlemek için harika bir renktir! Morun kullanabileceğiniz birçok tonu bulunuyor: Lavanta, leylak, mürdüm, lila... Klasik siyah far yerine geçen mükemmel bir alternatif!


5. Vanilya

 

Fildişini sevmeyenler için vanilya çok ideal bir alternatif. Bu doğal rengi, tek başına kaş kemiğine ve göz diplerine kullanabilir ya da başka renklerle karıştırabilirsiniz. Nötr tonuyla birçok far rengi için iyi bir astar olur.
 

6. Koyu kahve

 

Siyah far ve eyeliner bazen çok sert görünebilir. Onu yerine koyu kahve sürebilirsiniz. Kahverengi farı, eyeliner ve kaşlarınızı doldurmak için kullanabilirsiniz. Dumanlı göz makyajı için de en iyi renklerden biridir. Her güzellik bağımlısının ihtiyacı olan çok işlevli bir renk.


7. Gri-kahve

 

Gri-kahve, makyaj koleksiyonunuzda olması gereken olağanüstü bir renktir. Mat olanı gündüz kullanım için çok ideal, pırıltılı olanı ise gece kullanımına çok uygundur. Bakışlarda dramatik bir etki yaratır.

Makyaj Trendi’nde göz makyaj ayı! 4 al 3 öde ile makyaj çantanızdaki eksik farları tamamlamanın şimdi tam zamanı! Linke tıklayın: http://www.makyajtrendi.com/satin-al/exclusive-urunler/4-al-3-ode-far-kampanyasi_22

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ