Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
HOLLYWOOD'TAN SAÇ TRENDLERİ VE BAKIM SIRLARI
PAYLAŞ

Saç

HOLLYWOOD'TAN SAÇ TRENDLERİ VE BAKIM SIRLARI

 • Temmuz 15, 2020

Bir döneme damgasını vuran Audrey Hepburn, Marilyn Monroe ve Rita Hayworth gibi Hollywood starlarından esinlenmiş gösterişli renkler ve saç kesimleri dünyayı kasıp kavursa da, trendler sürekli değişiyor. Elbette klasiklerin yeri her zaman ayrı... 


40’lı ve 50’li yıllardaki Hollywood aktrislerine karşı büyük bir tutku ve derin bir saygı duyuluyordu. Dünyadaki moda ve güzellik akımlarına onlar yön veriyordu. 

Günümüzde ise modanın geldiği yerde gösterişli, parlak ve desenli kıyafetler tercih ediliyor, bu yüzden saçlar da sade, modern ve şık görünüyor. Şimdinin yıldızları da özenli ama kullanımı kolay, doğal saçları tercih ediyorlar.

 

Peki, son moda Hollywood saç trendleri neler? 

 

Bob kesim yani küt kesim saçlar, kaküller ve sarı saçlar bu sezonun en popüler saç trendleri! Bakalım, ünlüler bu trendleri nasıl uygulamış?

 

Kaküllü bob kesim: Geçtiğimiz yıl yükselişte olan perçemler yani kaküller bu sene de etkisini gösteriyor. Birçok yıldız, hem genç ve modern gösterdiği, hem de yıka-çık konseptine uyduğu için kaküllü bob modelleri tercih ediyorlar. Uzun perçemler bu sene pek gözde... Kaş üstü kısalar, pek revaçta değil artık... Ciara'nın düz kesim bob saçlarına yaptırdığı kakül ve katlar, kesinlikle favori görünümlerden biri olacak. Oldukça dinamik bir havası var! Bu tip saçlarda, saç uçlarının kırık ve cansız görünmemesi çok önemlidir. O yüzden Marrakesh Endz ile saç uçlarınıza bakım yapıp, pürüzsüz ve kalın olmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca güçlenen saç uçları daha hacimli ve sağlıklı görünür, dolayısıyla saçlarınızın tümü de!Kızıl/Bakır: Kızıl bakırlar yeniden yükselişe mi geçiyor? Sarı saçlarıyla hafızalarımızda yer edinen Sienna Miller bile saçlarını bakıra boyatmış. Neden olmasın? Değişiklik iyidir. Renk geçişlerinde saçlarınızın yıpranmasını önlemek için mutlaka onarıcı bir maske kullanmalısınız. Bizim tavsiyemiz: Shiseido Intensive Treatment Hair Mask. Saçlarınız daha yumuşak, pürüzsüz ve hacimli görünecek. Üstelik içeriğindeki özel bakım kompleksleri ile beslenecek.Balyaj: Saçlarının arasına sarı balyajlar yaptıran ve kaküllü bob şeklinde kestiren Dakota Johnsson'ın da değişimi oldukça dikkat çekici! Bu da demektir ki, balyajlar gündemden düşmeyecek! Merhaba ışıklı saçlar! Balyaj yaptırdıktan sonra saçlarınıza yağ maskesi uygulamanız, saçlarınızın kimyasal işlemden gördüğü zararı önler. Bunu haftalık rutin haline getirmelisiniz. Valmont Repairing Oil, hoş kokusu ve besleyici içeriği ile saçlarınızı onarır, besler ve güçlendirir. Parlak ve sağlıklı saçlarınıza kavuşmuş olursunuz.Sarı: Kendall Jenner bile saçlarını sarıya boyattıktan sonra, sarı saçların her zamanki gibi zirvedeki yerini koruduğunu söyleyebiliriz! Sarı saçlar her zaman özel ilgi ve bakım ister. Bu yüzden maskeler ve yağlardan destek almalısınız. Marrakesh Miracle saç bakım maskesi, argan ve kenevir içeren formülüyle saçlarınıza elastikiyetini ve canlılığını geri verir. Saçlarınız sağlıklı ve hareketli görünür.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ