Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KARA SEVDA DİZİSİNİN YILDIZI NESLİHAN ATAGÜL’ÜN MAKYAJ SIRLARI
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
PURE RADIANT TINTED MOISTURIZER SPF 30
NARS
Cilde Parlaklık Veren -Yağsız- Renkli Nemlendirici SPF30
2.180,00 TL
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.540,00 TL
THE MULTIPLE
NARS
Çok Amaçlı Stik
2.120,00 TL
AUDACIOUS LIPSTICK COLLECTION
NARS
Audacious Özel Ruj Serisi
1.670,00 TL

Ünlülerin Makyajı

KARA SEVDA DİZİSİNİN YILDIZI NESLİHAN ATAGÜL’ÜN MAKYAJ SIRLARI

 • Haziran 26, 2020

KARA SEVDA DİZİSİNİN YILDIZI NESLİHAN ATAGÜL’ÜN MAKYAJ SIRLARI

Burak Özçivit ile beraber oynadığı Kara Sevda dizisindeki Nihan karakteri ile büyük ses getiren Neslihan Atagül, duru ve doğal güzelliği, belirgin yüz hatları ile dikkat çekiyor. Renkli gözleri ve pürüzsüz cildini de unutmuyoruz elbette... Güzelliğini yoğun ve koyu renkli makyaj yerine, hatlarını vurgulayan naif dokunuşlara ortaya çıkarmayı seven oyuncu gibi nasıl makyaj yapabileceğinizi yazdık.

 

Aydınlık bir cilt
 

Neslihan Atagül’ün cildi problemsiz olduğu için ten makyajında ince yapılı, doğal gözüken ürünleri tercih ediyor. Cildinin aydınlık ve parlak görünmesini seviyor. Siz de ten makyajınızda Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30 renkli nemlendirici kullanabilirsiniz. Renkli nemlendirici, ince yapılı ve nemlendirici bir ürün olduğundan cilde doğal bir ışıltı veriyor. Ciltteki kusurları örterken parlak olmayan ama aydınlık bir ifade yaratıyor. 

 

Highlight etkisi
 

Atagül'e aydınlık etkili kapatıcı uygulanıyor. Siz de bu tarz bir kapatıcı olan Nars Radiant Creamy Concealer'ı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda highlight etkisi olan ürünü, göz altlarından elmacık kemiği üzerine doğru yayarsanız çok güzel aydınlık bir etki yakalarsınız. Bu etkiyi arttırmak ve makyajı sabitlemek için Nars Reflecting Pressed Powder’ı tüm yüze uygulamalısınız. 

 

Neslihan Atagül’ün mükemmel kemik yapısını iyice ortaya çıkartmak için elbette olmazsa olmaz kontür uygulaması yapılıyor. Elmacık kemiklerinin altına, şakaklara, burun kenarlarına ve çeneye bronz bir pudra ile gölge yapılıyor. Kontür yapma konusunda bronz pudralar çok idealdirler çünkü kolay ve zahmetsiz uygulanırlar. Nars Laguna açık tenli kişilere gölge yapmak için en ideal bronz pudralardan biri. Casino ise esmerlere daha uygun.

 

Yüze sağlıklı ve taze görünümü vermek için son dokunuş olarak Nars Multiple G-Spot da allık gibi uygulayabilirsiniz.

 

Buğulu gözler
 

Gözlere kahverengi tonlardaki farlarla dumanlı bir görünüm veriliyor. Bu, Atagül’ün hacimli ve uzun kirpikleriyle birleşince ortaya dramatik bakışlar çıkıyor. Nars Bengali (kahverengi) ve Blondie (açık kahve) tekli mat farlar bu tarz bir göz makyajında en çok kullanılan ikililer. Ama bu görünüm bazen saten bitişli krem farlarla da yapılıyor. Shiseido Shimmering Cream Eye Color BR306 ve BR709 kahverengi farlarla da oldukça güzel smokey makyaj elde edilebilir. Shiseido Full Lash Multi Dimension maskara ile kirpiklere hacim, kıvrım ve uzunluk vererek göz makyajını bitirebilirsiniz.

 

Kaşların şeklini belirginleştirmek için Nars Brow Perfector'ı tercih edebilirsiniz. Neslihan Atagül'ün kaşları açık renk olduğundan mutlaka doldurulup şekil veriliyor.

 

Nude dudaklar
 

Neslihan Atagül, çıplak dudak görünümünü seviyor. Onu en çok nude renkli rujlarla görüyoruz. Mesela Nars Audacious Raquel (nude bej), Anita(nude pembe) ve Brigitte (nude gül) gibi tonlara sahip rujları seviyor.

 

Özel gecelerde ise çoğunlukla bordo veya mor rujlar tercih ediyor. Bu tarz koyu renklerde Nars Audacious Liv (patlıcan moru)Ingrid (koyu bordo) gibi rujlar ideal olur.

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ