Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KARMA VE YAĞLI CİLTLİLER IBUKİ SERİSİNDE HANGİ ÜRÜNLERİ KULLANMALILAR?
PAYLAŞ

Nemlendirici

KARMA VE YAĞLI CİLTLİLER IBUKİ SERİSİNDE HANGİ ÜRÜNLERİ KULLANMALILAR?

 • Temmuz 05, 2020

Shiseido Ibuki serisi adı gibi cilde mükemmel bir nefes veriyor. Hem gece, hem de gündüz cildin gençliğini zirveye taşıyor; hızlı hayat koşulları ya da metabolizma tarafından esir alınmasına karşı çıkıyor. Cildi olumsuz tüm çevresel faktörlere karşı koruduğu ve onun için savaştığı için de Ibuki adını da sonuna kadar hak ediyor.

 

Ibuki serisi, cildin parlaklığını kaybederek dengesizleşip zayıflamasına izin vermiyor. Cilde sağlık, gençlik ve tazelik aşılıyor. Eğer soluk, mat ve donuk bir ciltten şikayet ediyorsanız, üstelik henüz bunların gerçeklemesi için yaşınız çok gençse Ibuki tam size göre! 20’li yaşlarda iseniz ve bu sorunları yaşamaya başladıysanız, Ibuki kullanabilirsiniz.

 

Ibuki’nin sırrı: Cilt yüzeyini düzeltmenin anahtarı , cildin direncini inşa etmektir. Shiseido’nun Shape Memorizing Cell Technology’yi temel alarak özel olarak geliştirdiği bitkisel PhytoResist Complex içeriği, doğal nemlendirme faktörlerinin üretimini arttırıyor ve cildin direncini inşa ederek teni güzelleştiriyor. Kısaca, Ibuki cildin koruma kalkanını geliştirmek için hücreleri süper nemli tutarak dolgunlaştırıyor. 

 

 

YAĞLI VE KARMA CİLTLİLER

 

Bu tip ciltlerin en önemli sıkıntısı yağlanma ve parlamadır. Ciltteki sebum salgılanmasını kontrol edecek, cilde matlık verecek ürünler yağlı ciltlerin kullanması gereken ürünlerdir. Ayrıca bu cilde sahip olanların yaşadığı önemli sorunlarından biri, kızarıklık, siyah nokta ve sivilcedir. Bu tür sorunların önüne geçmek için ideal cilt bakım ritüeliniz ne olmalı? Ibuki serisinde bu tip ciltleri dengede tutacak muhteşem ürünler yer alıyor!

 

Yağlı cilde sahip olanlar, Ibuki serisinde şu ürünleri sırasıyla kullanmalılar:

 

Arındırıcı temizleyici / Ibuki Purifying Cleanser: Mikro granüller içeren ve ciltte peeling etkisi yapan arındıcı bir temizleyicidir. Canlandırıcı iki farklı granül içeren temizleyici, hafif köpük dokusu ile gözeneklerden kirleri ve ölü hücreleri derinlemesine temizler. Sebum fazlasını alan temizleyici, normal temizleyicilerin bıraktığı yağ asitlerini yakalar ve temizler, böylece sivilceleri engellemeye ve gözeneklerin görünümünü minimize etmeye yardım eder.

 

Yumuşatıcı losyon / Ibuki Softening Concentrate: Cilt hücrelerinin direnç kaybetmelerini engellemek için hücreleri optimum nemle dolduran Shiseido Ibuki Softening Concentrate sayesinde cilt mükemmel görünüme kavuşur. Ten, gün boyu nemli ve pürüzsüzdür.

 

Cildin bağışıklığını güçlendiriyor / Ultimune Face: Cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı oluyor. Cildin bağışıklığını güçlendirdiği için üzerine uygulanan kremin etkisini arttırıyor. Kremden önce yüzünüze mutlaka Ultimune uygulayın.

 

 

Pürüzsüzleştirici nemlendirici / Ibuki Refining Moisturizer: Cilt kusurlarınızı düzeltir ve sivilce izleri, ciltteki pürüzler gibi ciltteki eşitsizliklerin görünümünü düzeltmeye yardımcı olur. Cildi tüm gün boyunca nemli tutarken, inanılmaz şekilde pürüzsüz ve eşit bir doku oluşturarak cildin yüzeyini yeniler. Gün boyu cildi nemli tutar.

 

Cilt problemlerini çözer / Ibuki Multi Solution Gel: Stres ve yaşam tarzı alışkanlıklarının neden olduğu birden fazla cilt problemini çözmeye yardımcı olur. Cilt bakımı için yüksek etkili jeldir. Cilt ile uyumlu eşsiz dokusuyla, sorunlu bölgelere ve makyajın üzerinden bile rahatlıkla nüfuz eder ve etki gösterir. Cilt tüm gün güzel ve pürüzsüz görünür.

 

Göz çevresi için konsantre / Ultimune Eye: Cilt bağışıklığını arttıran göz çevresi için konsantre bir bakım. Konsantre, mevcut göz çevresi şikayetlerine çözüm sunmanın ötesinde, göz çevrenize her türlü hasara karşı savaşmak için güç verir ve üstüne uygulayacağınız göz çevresi kreminin etkisini arttırır.

 

Göz çevresine canlılık kazandırır / Shiseido Ibuki Eye Correcting Cream: Shiseido Ibuki Eye Correcting Cream, göz çevresinin direncini arttırmak için çalışan çok yönlü serinletici kremdir. Yorgunluğun ve erken yaşlanmanın tüm izlerini yok eder. Bitki ve vitamin özlerinden üretilmiştir. Shiseido Ibuki Eye Correcting Cream, 24 saat nem etkisi ile kuruluğun neden olduğu ince çizgi görünümünü azaltır. 

 

Üründen maksimum verimi almak için düzenli kullanım gerekmektedir. Ürünün canlandırıcı etkisini artırmak için uygun miktarda aldığınız ürünü göz pınarlarınızdan şakaklara doğru uygulayın ve bu sırada parmak uçlarınızla göz çevrenize nazikçe masaj yapın.

 

Göz kreminden önce etkiyi arttırmak için Ultimune Eye kullanın.
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ