Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KIŞIN SAÇLAR İÇİN EN İYİ BAKIM ÜRÜNLERİ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün
HAIR CARE SPREY
ASHLEY JOY
Saç Bakım Spreyi
339,90 TL 203,94 TL

Saç

KIŞIN SAÇLAR İÇİN EN İYİ BAKIM ÜRÜNLERİ

 • Temmuz 21, 2020

Kuruyan ve elektriklenen saçlar, dolayısıyla çabuk yıpranan ve yıpranmış saçlar demek... Kış mevsiminin saçlarımız üzerindeki etkisi bu maalesef. Ama saçlarımıza gereken bakımı yaparsak sağlıklı ve güzel saçlara sahip olmamız çok kolay! Saçın kurumasına ve elektriklenmesine karşı en etkili savunma yöntemi saçı nemlendirmektir. Nemlendirici şampuan ve kremler kullanın, en önemlisi saç bakım yağları ve maskelerini banyonuzdan eksik etmeyin. 

 

İşte, kışın saçlarınız için en iyi 5 ürün:

 

Kırık uçları önleyen kür
 

Kışın saçlar kuruduğundan uçları da çok fazla ve kolaylıkla kırılır. Marrakesh Endz, uçları kırılmış, yıpranmış, hacimsiz ve neme ihtiyaç duyan saçları onaran ve saçta oluşan hasarı engelleyen –durulanmayan- saç bakım kürüdür. 

 

Derinlemesine nem veren saç bakım yağı
 

Marrakesh Oil Original, kenevir ve argan yağı özü içeren özel formülü sayesinde saçı derinlemesine nemlendirerek yumuşatan saç bakım yağıdır. Saçların elektriklenmesini önler. Mat saçlara parlaklık verir. Hafif yapısıyla saça hemen nüfuz ederek yağlı görüntü bırakmaz. 

 

Nemlendirici özellikli saç kremi
 

Marrakesh Conditioner Original, nemlendirici özellikli saç kremidir. Zor taranan yıpranmış ve kuru saçlar için idealdir. Saç kırılmalarını kontrol altına alır. Saçları yumuşatarak taramayı kolaylaştırır. İşlem görmüş tüm saç tipleri (doğal saçlar, boyalı saçlar, gölgeli saçlar, permalı saçlar ve röfleli saçlar) için çok ideal bir üründür.
 Nemlendirici saç bakım spreyi

 

Ashley Joy Saç Bakım Spreyi, badem yağı ve buğday proteini ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde duştan sonra saçların kolay taranmasını sağlarken, aynı zamanda saçı besler ve kırık uçların onarılmasına yardımcı olur. Saçı nemlendirerek elektriklenmesini engeller.
 

Nem maskesi
 

Shiseido Hair Care Intensive Treatment Hair Mask, çok yıpranmış saçlar için yenileyici ve onarıcı saç bakım maskesidir. Saça canlılığını yeniden kazandırır. Daha yumuşak, hacimli, güçlü ve parlak saçlar için ideal bir saç bakım maskesidir. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ