;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
MAKYÖZÜNDEN KYLIE JENNER’IN MAKYAJ SIRLARI
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.180,00 TL
BLUSH
NARS
Allık
1.320,00 TL

Ünlülerin Makyajı

MAKYÖZÜNDEN KYLIE JENNER’IN MAKYAJ SIRLARI

 • Temmuz 03, 2020

MAKYÖZÜNDEN KYLIE JENNER’IN MAKYAJ SIRLARI

 

Sansasyonel ailesi ve stili haricinde makyajıyla da oldukça dikkat çeken Kylie Jenner, Kardashian’ların pabucunu dama attı dersek abartmış olmayız. Makyaj konusunda trendleri belirleyen en genç isimlerden biri olan Kylie Jenner’ın imza makyajının detaylarını araştırdık, öğrendik, sizin için kaleme aldık!
 

Kylie Jenner’ın makyajının en dikkat çeken kısmı dudakları ve kirpikleri. Özellikle makyajında bu noktalara odaklanılıyor. 
 


Cilt
 

Kylie’nin makyajında doğal filtreli bir görünüm için Shiseido Ibuki Smart Filtering Smoother kullanılıyor. Cilt bu şekilde kusursuz ve aynı zamanda natürel gözükürken Nars Radiant Creamy Concealer ile göz çevresi aydınlatılıyor. Aydınlatıcı etkili bu kapatıcı, burun kemiği üzerinde ve dudak yayı (cupid’s bow) üzerinde de kullanılıyor. Son olarak Shiseido Translucent Loose Powder ile makyaj sabitleniyor.
 

Kaşlar
 

Kaşları Nars Brow Perfector kaş kalemi ile doldurulup, Nars Brow Gel Oural şeffaf kaş maskarası ile taranıyor ve sabitleniyor. Kylie’nin kaşları zaten koyu renk ve kalın olduğundan doldurma ve hafif bir şekillendirme yetiyor. Uzun uzadıya uğraşmak gerekmiyor. 


Yanaklar
 

Nars Casino Bronzer ile yanaklara kontür yapılıp, elmacık kemikleri ortaya çıkarılıyor. Highlight için Nars Illuminator Orgasm ile elmacık kemikleri üzerine ve göz pınarlarına çok minik dokunuşlar yapılıyor. Son olarak yanaklara renk vermek için Nars Orgasm kullanılıyor. 
 

Gözler
 

Eyeliner, takma kirpik ve maskara! Kylie’nin göz makyajının başrolleri onda. Yoksa Kylie’de far kullanılıyor elbette, özellikle bronz tonlar ama çoğunlukla göğe uzayan kirpikleri ve mükemmel çekilmişi eyeliner’ı ile dikkat çekiyor. 
 

Shiseido Inkstroke Eyeliner ile net hatlı ve kalın bir eyeliner uygulaması yapılıyor. Son olarak Shiseido Full Lash Volume  maskara ile kirpiklere hacim kazandırılıp uzatılıyor.

 

Dudaklar
 

Ve geldik Kylie’nin meşhur dolgun dudaklarına... Siz de böyle nude ve kadifemsi dolgun dudaklarınız olsun istiyorsanız, şu adımları takip edin:
 

Nars Velvet Lip Liner ‘Waimea’ nude şeftali pembe renkli kalem ile dudak çizgisinin biraz dışından dudaklarınızı çizin ve çerçeveleyin. Sonra aynı kalem ile içini de doldurun. Bu şekilde olduğundan iri ve doğal gözüken renkli dudaklara sahip oldunuz. Ama isterseniz üzerine Nars Audacious Raquel gibi nude bej ya da nude herhangi bir başka ruj da sürebilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ