Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
NARS CLIMAX MASKARA HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORLAR?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
CLIMAX MASCARA
NARS
Maksimum Hacim Veren Maskara
1.420,00 TL

Maskara

NARS CLIMAX MASKARA HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORLAR?

 • Temmuz 01, 2020

Nars Climax maskarayı bu sene çok duyacaksınız çünkü piyasaya çıkar çıkmaz bir anda herkesin radarına girdi ve kullananlar onu çok çok sevdi. 
 

Evet, biz çok sevdik tamam ama bu işin profesyonelleri bakalım ne diyor? 
 

Nars Climax Mascara

 

Erkan Uluç
 

Maskara bence makyajın olmazsa olmazı. Fondöten sürmeyebilirsiniz, allık sürmeyebilirsiniz hatta ruj bile sürmeyebilirsiniz ama maskarasız ve kapatıcısız olmaz. Neden mi?
 

Kaşlarınızı tarayıp maskaranızı sürdünüz mü tüm gününüzü kurtardınız demektir. Bir de kapatıcı ile lokal olarak birkaç dokunuş yaptınız mı tamamdır, başka hiçbir şeye gerek yok. Çünkü gözleriniz canlı ve güzel gözüktüğü sürece her zaman iyi görünürsünüz. Yorgun ve çökkün görünüm anında gider, yenilenirsiniz. 
 

Climax bence bu işin ‘master’ ı olmuş. Kirpikleri öyle bir vurguluyor, öyle bir ortaya çıkarıyor ki gözleriniz daha büyük, daha çekici oluyor. Ben çok zor maskara beğenirim bilenler bilir ve Climax’a resmen aşık oldum.
 

Selen Karabulut
 

Ben gür kirpik görünümüne bayılırım. En sevdiğim makyajlar göz makyajının ön planda olduklarıdır. Ve gerekirse takma kirpik de kullanırım yaptığım makyajlarda. Şunu söyleyebilirim ki, kendim de şaşırdım açıkçası: Climax uyguladığım zaman takma kirpik kullanmama gerek kalmadı. 
 

Kısa ve sarı kirpiklere sahip müşterimde bile en kısa kılı dahi kökten uca sararak kirpiklere öyle bir renk ve boyut kazandırdı ki, inanamadık. Hani Türkan Şoray kirpikleri derler ya, öyle bir etkisi var maskaranın kirpikler üzerinde. Benim şu an açık ara en favori maskaram.

Nars Climax Maskara
 

Banu Aksungur
 

Maskara dediniz mi akan sular durur bende. Kirpikler konusunda takıntılı denecek kadar hassasım. Kirpik kıvırıcısız maskara sürmem mesela kendime bile. Climax bana ilk geldiğinde yine aynısı yaptım; önce kirpikleri kıvırdım sonra maskarayı sürdüm. Sonuç: Muhteşem! 
 

Dediler ki, bu maskara kirpikleri zaten kıvırıyor, kıvırıcı kullanma. Tamam dedim, bir de kirpik kıvırıcısız kullanayım. Aman allahım o ne! Cidden kıvırıcıya hiç ihtiyaç yokmuş. Aynı etkiyi Climax’de yapıyor. 
 

Kıvrık ve dolgun kirpik isteyen herkes bu maskarayı denemeli, o kadar net söyleyebilirim.


Nars Climax
 

Nars Climax Mascara

 

Yasin Şefik
 

Çekim makyajları çok fazla yapıyorum; hem dergiler için hem reklam çekimleri için. Benim için önemli olan uzun saatler boyunca akmayan, bozulmayan kirpikler. Çünkü malum çekim boyunca ışıklardan, sıcaktan ve çekimlerin uzun sürmesinden dolayı sık sık makyaj tazelemek zorunda kalıyoruz. Ve genelde maskarayı siler yeniden sürerim bu gibi durumlarda. Taze görünmesi için. Kat kat sürünce maskaranın topaklanması ve akması kaçınılmaz olabiliyor.
 

En son çekimin birinde Nars Climax maskarayı uyguladım, gün boyu süren çekim boyunca sadece 1 kez tazelemişimdir onda da göz makyajını değiştirmiştik.
 

Climax ne kuruyup döküldü, ne aktı ne bulaştı. Uzun süre kalıcı olduğuna bizzat şahit oldum. Üstelik waterproof (suya dayanıklı) maskara değil. Ben Climax’i çok sevdim; kirpikleri inanılmaz yapıyor. Kime kullandıysam “maskara olarak ne sürdün?” diye sordular.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ