Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PEMBE RUJU NASIL KULLANMALISINIZ?
PAYLAŞ

Ruj

PEMBE RUJU NASIL KULLANMALISINIZ?

 • Temmuz 04, 2020

Pembe renkli ruj sizi başka birisi yapmaya yeter de artar bile...

 

 

Kendi halinde: Eğer rujunuzun rengi parlak ve canlı pigmentlerden oluşuyorsa, görünüşü tamamlamak için daha fazlasına ihtiyaç yok. Fondöteninizi kaşlarınızda açık tona geçişli olarak kullandığınızdan emin olun – bu yolla pembe rengin çarpıcılığını hiçbir şey engelleyemeyecektir.

 

Daha çok kirpik: Metalik pembe dudaklar ışıltıyı bağırır. Bu da eşleştirmek için çok fazla şansınız yok demektir. Takma kirpikler hariç. Gece dışarı çıkarken takma kirpik kullanın. Fakat gün içerisinde sadece hacim veren bir maskara sürerseniz gözleriniz ortaya çıkacaktır.
 

Renkli eyeliner üstte: Mat pembe ruju uyguladıktan sonra eğlenceli görünüm için alt kirpiklerinize parlak mavi göz kalemini çekebilirsiniz. Sert hatlara sahipseniz biraz daha çaba ile mesela parıltılı göz kalemini üst kirpiklere uygulayarak ekstra etkileyicilik sağlayabilirsiniz. 

Hoş ve dumanlı gözler: Çingene pembesi dudaklarınızla, göz makyajını eşleştirmeniz akşam dışarı çıkarken uygun görünümü verir. Göz dışına doğru yapılmış koyu metalik gölgeler ile göz kapağının ortasına sürülmüş daha parlak bir uygulama ile göz kamaştırıcı hale gelebilirsiniz.

 

Beyaz kullanın: Sıcak pembe bir rujunuz varsa, gözleriniz açık ve parlak görünmelidir. Bu bakışı sabitlemek için ise maskara sürün ve göz içi boyunca beyaz göz kalemi geçin. Göz beyazınızın daha çok ortaya çıktığını göreceksiniz.
 

Elma yanaklar: Dudak renginiz ile yanak renginiz aynı ise bu teknikle daha feminen yanaklara sahip olabilirsiniz. Bu güzelliği tamamlamak için ise siyah eyeliner ile üst kirpiklere hafif bir çizgi ardından bir kat maskara uygulayın.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ