Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PLASTİK İÇERMEYEN ÇEVRE DOSTU AMBALAJA SAHİP İLK SAÇ BAKIM SERİMİZ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
MOISTURE CONDITIONER
WE ARE PARADOXX
Yoğun Nem Veren Saç Kremi
1.050,00 TL
MOISTURE HANGOVER HAIR ELIXIR
WE ARE PARADOXX
Çok Yönlü Nemlendirici Vegan Saç İksiri
1.475,00 TL 1.175,00 TL

Saç

PLASTİK İÇERMEYEN ÇEVRE DOSTU AMBALAJA SAHİP İLK SAÇ BAKIM SERİMİZ

 • Temmuz 16, 2021

We Are Paradoxx’un plastik kullanılmamış inovatif ambalaja sahip saç bakım serisi ile tanışmaya hazır mısınız?

We Are Paradoxx’un kurucusu Yolanda Cooper markasını oluştururken plastik kirlilik kaynaklı bir ‘gezegen krizine’ daha katkıda bulunan markalardan biri olmak istemedi. Dünyamız hızla kirlenirken ve doğal kaynaklar yok olurken kendi markasının çevre dostu olmasını istedi. Böylece We Are Paradoxx temiz ve bilinçli bir güzellik markası olarak doğdu.

We Are Paradoxx saç ürünlerinin içerikleri

Formülasyonlarında mümkün olduğunca doğal ve organik maddeler kullanmaya kararlı olan marka %88 ile %97 arasında doğaldır.  İçeriklerinde Paraben, PEG, sülfat ve mineral yağ içermez.

Yolanda, formülasyonlarında daha yüksek oranda organik içerik kullanmaya çalışacaklarını belirtiyor. 

“Alerji ve tahriş edici reaksiyonları azaltmak için tam içerik şeffaflığı düşünülerek, sentetik kokular olmadan saç bakım koleksiyonumuzu oluşturduk. Koleksiyonumuzu kesinlikle toksin içermeyen bir politika ile ürettik” diyor.

Çevre ve hayvan dostu ve COSMOS sertifikalı
Markanın üretim ortakları, yalnızca gerektiği kadar su kullanıldığından emin olmak için düşük enerjili aydınlatma kullanarak ve kalibre edilmiş su sayaçları kurarak üretime çevresel bir yaklaşım benimsiyor. Marka aynı zamanda vegan ve cruelty-free logolu.

%100 plastik kullanılmadan üretilmiş ilk saç bakım serisi: We Are Paradoxx Moisture

1 Dakikada Saçları Canlandıran Yoğun Nem Maskesi
Moisture Express Hair Mask, %99,4’ü doğal içerikli yoğun nem maskesidir. Antioksidan bakımından zengin Argan yağı, B, C + E dahil çok sayıda vitamin ve mineral içerir. Vitamin ve minerallerin dengeli karışımı sayesinde kuru ve hasar görmüş saçları 1 dakika kadar kısa bir sürede canlandırır. 

Yoğun Nem Veren Saç Kremi
We Are Paradoxx Moisture Conditioner, %99 doğal saç kremidir. Saçınızın ihtiyacı olan nemi karşılar. Mükemmel parlaklığa sahip pürüzsüz, yumuşak saçlar yaratır. Argan yağı, mineraller ve B, C + E vitaminlerinin karışımı saçlara sağlıklı, nemli ve parlak bir görünüm kazandırır. 

Yoğun Nemlendirici Şampuan
We Are Paradoxx Moisture Shampoo, kuru ve kırılgan, cansız saçlara yoğun nem veren %98 doğal şampuandır. Argan yağı ve B, C + E vitaminlerinin zengin karışımı saçın daha temiz, pürüzsüz ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Çok Yönlü Nemlendirici Vegan Saç İksiri
Moisture Hangover Hair Elixir, %97’si doğal olan saç bakım iksiridir. Saçlara parlaklık, nem ve düzleştirme etkisi verir. Özellikle donuk, yıpranmış ve cansız saçları olanlar için mükemmeldir. İster boyalı, ister doğal saçlar olsun, her çeşit saça eşsiz bir bakım yapar. Saçlara yoğun nem verir. Hasar görmüş, yıpranmış, yorgun saçları eski sağlıklı haline geri döndürür. Donuk, kuru saçlara parlaklık katar ve elektriklenmeyi yok eder.
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ