;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SAÇ DÖKÜLMESİ İÇİN EN İYİ 5 ŞAMPUAN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürünler
GROWTH THICKENING CONDITIONER
WE ARE PARADOXX
Saç Uzamasını Destekleyen & Dökülmeyi Engelleyen Saç Kremi
1.190,00 TL
GROWTH ADVANCED SCALP SERUM
WE ARE PARADOXX
Saç Uzamasını Destekleyen & Dökülmeyi Engelleyen Saç Serumu
1.850,00 TL

Saç Dökülmesi / Dökülen Saçlar

SAÇ DÖKÜLMESİ İÇİN EN İYİ 5 ŞAMPUAN

 • Kasım 27, 2023

Saç dökülmesi problemi yaşıyorsanız, öncelikli olarak saç dökülmesi için özel olarak geliştirişmiş şampuanlara bakım rutininizde yer vererek işe başlayabilirsiniz.

Seyrekleşen ve dökülmeye yatkın saçlar özel bir bakım gerektirir. Öncelikle elbette dökülmenin altında yatan sebepler bulunmalı ve buna uygun tedavilere şans verilmelidir.
SAÇ DÖKÜLMESİNİN NEDENLERİ İNCELEME ALTINDA yazımız için tıklayın

Ancak saçlar her zaman bir sağlık problemi dolayısıyla da dökülmeyebilir. Bu aşamada ise kullanacağınız ürünlerin içeriği saç dökülmesi için etkili olmalı, saç derisini tahriş etmeyecek kadar da nazik davranmalıdır.  Saç dibine uygulanan ve durulanmayan serumlarla birlikte bunu destekleyecek şampuan seçimi de saç dökülmesi için önem taşıyor.

Saç dökülmesi için şampuanlar
Saç dökülmesi için bir şampuan arayışı içerisindeyseniz, buna özel olarak geliştirilmiş ürün önerilerimize şans verebilirsiniz;

1- We Are Paradoxx Growth Thickening Shampoo
Biyotin, kafein, biberiye ve ginseng gibi saç dökülmesi üzerinde güçlü etkilere sahip içeriklere sahip olan Growth Thickening Shampoo, saç dökülmesini önleyici ve yeni saç oluşumunu destekleyici üstün bir performans sunuyor. Hem dökülme üzerinde etkili hem de hacimli ve dolgun bir görünüm yaratıyor.

Eğer saç dökülmesi için tam bir bakım rutini yaratmak istiyorsanız, Growth serisinde yer alan saç kremi ve saç serumunu da şampuanla birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.

2- Pura D’or Anti Hair-Thinning Biotin Shampoo
Aloe vera bazlı bu şampuan, E Vitamini yağı, Argan Yağı ve pek çok bitkinin karışımıyla birlikte saç dolgunluğunu artırmaya yardımcı oluyor ve kırılmayı azaltarak saçın gözle görülür şekilde daha sağlıklı görünmesini destekliyor.

3- Viviscal Gorgeous Growth Densifying Shampoo
Ölü deri hücrelerini ve birikintileri gidermek için saç derisini nazikçe temizleyen ve saç kalınlaştırma özelliği bulunan şampuan, sağlıklı saçların büyümesini teşvik etmeye yardımcı oluyor.

4- Grow Gorgeous Intense Thickening Shampoo
Saç tellerini nazikçe temizlerken, saçları hacimli ve dolgun hale getirir. Kafeinle zenginleştirilmiş formülü saç köklerini uyarıcı etkiye sahiptir.

5- Hers Triple Threat Shampoo
Fazla sebumu temizlemek için formüle edilmiştir. Saç derisi doğru şekilde temizlenmediğinde biriken yağlar saç köklerini tıkayabilir ve bu şekilde dökülme meydana gelebilir. Bu şampuan saçını daha kalın ve sağlıklı görünmesine yardımcı olmak için saç derisini temizlemeye yardımcı olur. 

SAÇI HIZLI UZATMANIN YOLLARINI ÖĞRENMEYE NE DERSİNİZ?

EVDE SAÇ UZATMA YÖNTEMLERİ

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ