;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SADECE 2 AY İÇİNDE GÖZ ÇEVRESİNDEKİ DERİN KIRIŞIKLIKLARA ELVEDA!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İLİŞKİLİ ÜRÜN
VITAL PERFECTION UPLIFTING&FIRMING EYE CREAM
SHISEIDO
Sıkılaştıran ve Toparlayan Anti-Aging Etkili Göz Çevresi Kremi
4.050,00 TL
VITAL PERFECTION UPLIFTING&FIRMING EXPRESS EYE MASK
SHISEIDO
Sıkılaştıran ve Toparlayan Anti-Aging Etkili Ekspres Göz Çevresi Maskesi -12 Çift
3.500,00 TL

Göz Çevresi

SADECE 2 AY İÇİNDE GÖZ ÇEVRESİNDEKİ DERİN KIRIŞIKLIKLARA ELVEDA!

 • Ekim 16, 2020

Biliyorsunuz göz çevresi yüzümüzün diğer bölgelerinden farklıdır; çok daha ince ve hassas yapıdadır. Bu da zaman içinde kolaylıkla yıpranmasına neden olur. Yaş aldıkça en önce göz çevresi yaşlanma belirtilerinden nasibini alır. Ayrıca göz çevresinde yüze göre daha az yağ ve ter bezi vardır, bu yüzden kurumaya elverişlidir. İşte tüm bu sebepler göz çevresinin daha fazla kırışmasına neden olur.
Göz çevresindeki en rahatsız edici problemlerin başında sarkma ve belirgin kırışıklıklar gelir. Bu sorunlar kişinin cilt yapısına, genetik faktörlere, çevresel koşullara ve yaşam tarzına göre bazen 30’lu yaşlarda bazen çok daha genç yaşlarda başlar. Genç yaşlarda yani 25-30 yaş aralığında önlem almaya başlayanlar yani uygun ürün kullanmaya başlayanlar bunun faydasını uzun vadede mutlaka görürler.


Peki, 40’lı yaşlarda olanlar ne yapsın? Göz çevresinin sıkılaşmaya, toparlanmaya ihtiyacı varsa? ‘40’lı yaşlardayım, artık bana bir şey etki etmez’ demeyin çünkü çok şaşıracaksınız! Size bir göz çevresi maskesi ile göz çevresi kremi anlatacağız ki, bu süper ikiliyi bir an önce kullanmak için sabırsızlanacaksınız.

 

1. Saf retinol + normal retinol içeren göz çevresi maskesi

Retinole her zaman özellikle vurgu yapıyoruz çünkü retinol, yaşlanma ve yorgunluk belirtilerine karşı daha fazla direnç için cildin doğal hyalüronik asit üretimini destekler, cildin yenilenmesini teşvik eder. Bu ekspres göz maskesinde ise çok daha güçlü etki için hem saf retinol hem de normal retinol var. Saf retinol hem hyalüronik asit üretim miktarını artırır, hem de kolajen üretimini artırır ve 2 ay içinde derin kırışıkların görünümünü iyileştirir. Evet, 2 ay içinde!

1 haftada farkı farketmeye başlarsınız

Shiseido Vital Perfection Uplifting &Firming Express Eye Mask, yalnızca 1 uygulamadan sonra daha sıkı, gergin ve aydınlık bir göz çevresi ortaya çıkarır. Sadece 1 hafta içinde ise yaşlanmaya bağlı yorgunluk görünümünü azaltır. 4 haftada çok daha net sonuçlar el edersiniz.

İşte, 104 kişi üzerinde yapılan test:

1 hafta sonra*

%81’i göz torbalarında gözle görülür azalma gördü.
%79'u koyu halkalarda gözle görülür bir azalma gördü.

4 hafta sonra *
%99’u maskenin göz çevresini gözle görülür şekilde yukarı kaldırdığını söyledi.
%100’ü göz bölgesinin daha parlak göründüğünü söyledi.

Nasıl kullanmalısınız?
Bu maskeyi haftada 1-2 defa sadece 10 dakika yapmanız yeterli. Maskeyi çıkardıktan sonra kalan ürünü de cildinize dağıtarak yedirin.

Hatta maskeyi dudak çevresindeki mimik çizgilerinde de kullanabilirsiniz.

2. Retinol içeren göz çevresi kremi 

Maskeyi bu göz çevresi kremi ile birlikte kullanırsanız çok daha etkili sonuç alırsınız. Maskeyi haftada 1-2 defa kullanmak yeterliyken, bu kremi sabah ve/veya akşam düzenli kullanırsanız sonuç muhteşem olacaktır!

Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Eye Cream, sıkı ve gergin bir göz çevresi yaratır. Göz çevresindeki sarkmaları toparlar. İçeriğinde retinol vardır. Retinolün faydalarını artık biliyorsunuz. Fakat retinollü bir krem olduğu için eğer gündüzleri göz çevrenize bu kremi uygularsanız üzerine mutlaka SPF’li bir koruyucu sürmeyi unutmayın.


Ne kadar sürede etki ediyor?

Evet, bu göz kremini düzenli kullandığınızda yalnızca 1 haftada sarkmalar, kırışıklıklar ve koyu halkaların görünümü azalır. 2 hafta içerisinde daha aydınlık bir göz çevresi sağlar. 4 hafta sonra ise yaşlanmanın neden olduğu yorgun görünümü gözle görülür bir şekilde azaltır.

Eğer göz çevresi maskesi ve bu göz kremini birlikte kullanırsanız 2 ay içinde derin kırışıklarınız bile açılacaktır. Daha genç görünmeniz artık mucize değil!
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ