Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
TREND ALARMI: ÇİLLİ BOM BOM ÇİLLİ BOM!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
BLUSH
NARS
Allık
1.770,00 TL

Doğal Makyaj

TREND ALARMI: ÇİLLİ BOM BOM ÇİLLİ BOM!

 • Temmuz 12, 2020

Özellikle yazın kendini fütursuzca ortaya atan çillerimizi artık çok seviyoruz. Çünkü onlar bu sıralar bir hayli popüler. Birçok kişi güneşe bile ihtiyaç duymadan yapay şekilde çilleniyor artık. Yapay çil fikri ilk başta biraz tuhaf görünebilir, kabul ediyoruz. Ama bu yapay çilleri Emma Stone’un bile SAG Ödülleri’nde uyguladığını biliyor muydunuz? Makyözü, Stone’un yüzündeki çil miktarını yapay çiller ile artırmış ve bu şekilde doğal görünümüne daha da güçlü bir ifade katmış.
 

Alımlı ve çocuksu bir hava verdiği için yapay çiller makyaj hileleri arasına çoktan girdi bile. Masum güzelliğin temsilcisi olan çil makyajını nasıl yapabileceğinizi en basit şekilde anlattık.
 

 

1) Yapay çillere şans tanımak istiyorsanız, kaş kalemi kullanmanız yeterli. Kaş kalemi doğal bir görünüm elde etmek konusunda en iyisidir. Shiseido Natural Eyebrow Pencil bu iş için biçilmiş kaftandır!
 

2) Çilleri yapmaya başlamadan önce ten makyajını tamamen bitirmiş olmalısınız. Likit ürünler kullanırsanız çilleri yapmak daha kolay olur ve sonuçta daha etkili bir görünüm elde edersiniz.

 

3) Cilt tonunuza uygun kaş kalemi ile yanaklarınızın belirli bölgelerinde küçük noktalar oluşacak şekilde kalemi cildinizde çevirerek çiller yapın. Çillerinizin boyutuna tamamen siz karar verebilirsiniz. Küçük ve büyük formlu yüze dağılmış çiller yapmak daha natürel bir görüntü yaratır.

 

4) Cildinizde yaptığınız çillerin üzerine parmaklarınızla hafifçe dokunarak ısı ile birlikte çillerin daha da doğal görünmesine yardım edebilirsiniz.
 

5) Makyajın geri kalanında ise yanaklarınıza Nars Torrid gibi şeftali tonlarında bir allık sürerek cildinizin daha canlı ve taze görünmesini sağlayabilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ