Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
NARS

PURE RADIANT TINTED MOISTURIZER SPF 30

Cilde Parlaklık Veren -Yağsız- Renkli Nemlendirici SPF30
395,00 TL
NARS

RADIANT CREAMY CONCEALER

Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
295,00 TL
NARS

THE MULTIPLE

Çok Amaçlı Stik
390,00 TL
SHISEIDO

BROW INKTRIO

Suya Dayanıklı 3’ü 1 Arada Kaş Kalemi
255,00 TL
NARS

HIGH PIGMENT LONG WEAR EYELINER

Yüksek Pigmentli Dayanıklı Göz Kalemi
260,00 TL
NARS

CLIMAX MASCARA

Maksimum Hacim Veren Maskara
269,00 TL
NARS

AUDACIOUS LIPSTICK COLLECTION

Audacious Özel Ruj Serisi
320,00 TL
NARS

BLUSH

Allık
320,00 TL

Makyaj

TREND ALARMI: DOĞAL GELİN MAKYAJI

 • 14.02.2020

Son yılllarda doğallık trendinin öne çıkmasıyla gelin adayları da neredeyse ‘çıplak’ görünümlü makyajları tercih ediyor. Çünkü günümüzde genel olarak doğallık trendi modayı olduğu gibi makyajı da etkiliyor. Gelin makyajında en dikkat edilmesi gereken, abartıdan uzak olmasıdır.
Son zamanlarda evlenen ünlülere bakınca da, natürelliğin ön planda olduğu ama büyük bir hassasiyetle vurgulanan gözlerdeki sade gösteriş dikkatimizi çekiyor.

Doğal makyaj nedir?

 

En basit anlatımıyla doğal makyaj yüzde neredeyse renk yokmuş gibi duran makyajdır. Ama ten bu makyajda kusursuz görünmelidir. Duru ve pürüzsüz... Yani kullandığınız ürünlerin sayısına göre değil, yüzün görünümüne göre doğal makyaj denir. İster 3 ister 13 ürün kullanın, eğer makyajınız sade, duru ve güzel görünüyorsa doğaldır.
 

Doğal gelin makyajı nasıl yapılır?

 

Doğal gelin makyajı demek az ürün kullanmak değil, doğal duran ürünleri doğru şekilde uygulamak demektir. Peki, doğal gelin makyajı nasıl olur? Ünlü makyaj artistlerinden aldığımız ipuçlarını birleştirdik ve sizin için harika ve doğal gelin makyajının yol haritasını çıkardık.

"Kahverengi tonlarında far ile gözlerinize hafif bir gölge yapın. Bunun için en mükemel seçim Nars Bengali tekli fardır." -Hatice Saka

"Fotoğraflarda iyi görünmenin ve dramatik bakışların olmazsa olmazı ise, mükemmel kirpiklerdir. Nars Climax maskarayı makyajınızda mutlaka kullanmalısınız." - Kürşat Akcebe

"Dudaklarınıza pembe tonlarında bir ruj sürmeniz yeterli. En güzel nude pembe rujlardan biri olan Nars Audacious Anita'yı deneyin." - Murat Bekler

“Yüz hatlarını vurgulamak için kontür yapacaksam ben Nars Laguna Bronz Pudrayı her zaman tek geçerim.” – Erkan Uluç

“Bence gelinlere en yakışan allık Nars Orgasm kesinlikle. O şeftalimsi pembe renk cilde tazelik veriyor. Her gelinin istediği allık görünümü.” – Yasin Şefik


 

Adım adım doğal gelin makyajı

 

1) Renkli nemlendiricisiz doğal bir makyaj elbette olamaz. Canlı, doğal, sağlıklı, pürüzsüz ve aydınlık bir cilt için Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30’u kullanın.

2) En doğalından ortadan yok olsun koyu halkalar! Nars Radiant Creamy kapatıcının incecik yapısı sayesinde göz çevreniz en doğalından aydınlanırken, çıplak göze bakıldığında kapatıcı sürdüğünüz bile olmaz.

3) Nars Multiple Copacabana’yı yüzünüze aydınlık vermek istediğiniz her noktaya kulllanabilirsiniz. Doğal makyajın özünden kopmadan abartmayın tabii! Cildinizin hafif bir ışık yayması güzel olur..

4) Doğal makyajda gölgeleme şarttır çünkü bu makyajda yüzün hatlı ve kemikli görünmesi esastır. Böylece heykelsi bir görünüme sahip olursunuz. Nars Laguna ile yüzünüze hem doğal hem de o hatlı görüntüyü verebilirsiniz.

5) Şekillenmiş kaşlar bir kadının güzelliğinin garantisidir. Doğal makyajda olmazsa olmazdır. Shiseido Brow InkTrio 3’ü bir arada kaş şekillendirici kalem, kaşlarınızı en natürel şekilde ortaya çıkar. Bu ürün kaşlarınızı doldurur, biçimlendirir ve kaşlarınızı en harika şekilde vurgular.

6) Nars Skin Deep Far Paleti, doğal makyajın demirbaşı! Gözlerinize gölgeli makyaj yapmak için mükemmel.

7) Beyaz göz kaleminden başka gözleri yorgun olsa bile daha parlak ve beyaz gösteren başka bir şey daha olamaz. Nars Santa Monica beyaz kalemi gözlerinizin içine çekin.

8) Nars Climax maskara ile kirpiklerinizi tek tek ayırarak belirginleştirebilirsiniz. Bu maskara kirpiklerde birikme yapmadan olağanüstü dramatik bakışlar yaratır.

9) Nars Audacious Anita rujun nude pembe rengi doğal makyaja çok yakışır. Ama başka alternatifler de deneyebilirsiniz elbette.


Ünlülerin beğendiğimiz doğal gelin makyajları


Bensu Soral


Son yılların en güzel genç oyuncularından biri hiç şüphesiz ki Bensu Soral. Güzel oyuncu 2018’te evlendi. Her zaman dediğimiz gibi güzelliği konusunda doğuştan şanslı olmasının yanı sıra bu makyajın sahibi Selen Karabulut’a Bensu’nun gelin makyajında kullandığı ürünleri sorduk. Bu haberimizi okumak için lütfen tıklayın: BENSU SORAL’IN GELİN MAKYAJI

Kim Kardashian

 

Üzerinden uzun yıllarsa geçse de hala dünyanın en çok konuşulan kadınlarından biri ve makyajı ile ikonik bir isim: Kim Kardashian. Kim Kardashian ve Kanye West’in düğünü haftalarca spekülasyon konusu oldu ve çok konuşuldu. Bizim de Kim’in düğün gününde ne giydiği ve finalde saç-makyajının nasıl olduğuna göz atma şansımız oldu. Haberimize tıklayın: KIM KARDASHIAN'IN DÜĞÜN MAKYAJI
 

Hatice Şendil

 

Profesyonel makyaj artisti Çiğdem Yartaşı, duru ve masum güzelliğiyle çok beğendiğimiz ünlü oyuncu Hatice Şendil’in düğün makyajını yapmıştı. Makyajın detayları yazımızda: HATİCE ŞENDİL’İN DÜĞÜN MAKYAJI

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ