MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

BENSU SORAL’IN GELİN MAKYAJI

Geçtiğimiz günlerde evlenen Bensu Soral’ın makyajını makyaj artisti Selen Karabulut yaptı. Bu makyajın detaylarını kendisinden öğrendik.

25 Kasım 2018 Pazar

BENSU SORAL’IN GELİN MAKYAJI
Son yılların en güzel genç oyuncularından biri hiç şüphesiz ki Bensu Soral. Güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde evlendi. Her zaman dediğimiz gibi güzelliği konusunda doğuştan şanslı olmasının yanı sıra bu makyajın sahibi Selen Karabulut’a Bensu’nun gelin makyajında kullandığı ürünleri sorduk. 

İşte karşınızda Bensu Soral’ın büyüleyici gelin makyajının kilit ürünleri:

1) Ten

Bensu’nun zaten kusursuz bir cildi var. Bu cilde hafif ve ince örtücülükte, ışığı yansıtan bir ten ürünü kullanmış Selen Karabulut. Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30 renkli nemlendiricinin Groenland rengi, Bensu’nun rengi. Saten gibi bir cilt görünümü tamamen bu üründen geliyor. 

2) Allık

Nars Bumpy Ride allık, ikonik Orgasm allığın daha pembemsi olanı. Cilde anında tazelik ve canlılık veriyor. Selen önce bunu, sonra Bumpy Ride’ın üzerine Nars Orgasm allığı uygulamış. Şeftali pembe nefis yanakların formülü!

3) Far

Bensu’nun renkli gözlerine en yakışan renklerden biri: Turuncumsu bakır far Nars Velvet Shadow Stick Belle-Ile. Bu stik farı tüm göz kapağına yayıp kirpik diplerine de eyeliner gibi koyu kahve Nars Matte Eyeshadow Coconut Grove tekli mat farı uygulamış Selen. 

4) Ruj

Dudaklarda ise doğal dudak rengiyle efsane bir ruj olan Nars Velvet Matte Lip Pencil Walkyrie mat kalem ruj var. Kahvemsi pembe tonlu bu nude ruj Bensu’ya mükemmel olmamış mı?

İLGİLİ HABERLERRenlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar