Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
YAZA EN UYGUN SAÇ ÜRÜNLERİ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün
HAIR CARE SPREY
ASHLEY JOY
Saç Bakım Spreyi
339,90 TL 203,94 TL

Saç

YAZA EN UYGUN SAÇ ÜRÜNLERİ

 • Temmuz 20, 2020

Tatile gidip gitmemenizin bir önemi yok çünkü günlük hayatta güneş ışığına fazla maruz kalmak bile saçlar için oldukça yıpratıcıdır. Saçlar kurur, sertleşir, cansızlaşır ve matlaşır... Yazın terden, sıcaktan saçları her gün yıkamak da saç derisinin dengesini bozar ve saçlar daha fazla yağlanır. O yüzden saçlarınıza özellikle yazın destek kuvvet şart!

Yaza en uygun saç ürünleri

1) 24 Bitkisel Yağ Karışımlı Kür/Durulanır

Ashley Joy Saç Bakım Yağı

Yağ masajı saç köklerindeki kan dolaşımını arttırır ve sağlıklı saç büyümesini teşvik eder. En etkili saç bakımlarından biridir. 24 bitkisel yağ ile zenginleştirilmiş Ashley Joy Saç Bakım Yağı, saçlarınızın sağlığını geri kazandırır. Özellikle boyalı ve yıpranmış saçlar için uygundur. İçeriğindeki A ve E vitaminlerinin antioksidan özelliği, saçınızı güneş ışığının zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olurken, Baobab yağı saçınızı yoğun şekilde nemlendirir. Saçları parlatır, yumuşatır ve besler. Birkaç kere düzenli kullanımda saçınızdaki farkı görürsünüz.

Yoğun bakım için avucunuza aldığınız saç bakım yağını ellerinizde yayın, kuru saçınıza eşit miktarda dağıtın. Yağı uyguladıktan sonra saçlarınızı sıcak havlu ile sararak yaklaşık 20 dakika bekletin. Sonra şampuan uygulayıp saçlarınızı durulayın. Günlük bakım için duştan sonra ürünü nemi alınmış saç uçlarına uygulayarak yaklaşık 5 dakika bekletin ve durulayın.


2) Kırık Uç Önleyici Bakım Sprayi/Durulanmaz

Ashley Joy Hair Care Spray, kırık, yıpranmış, hacimsiz ve neme ihtiyaç duyan saçları, pürüzsüzleştirir ve onarır. Saçı güçlendirirken daha sonra saçta oluşabilecek hasarları engeller. Saç uçlarını kalınlaştırırken saçta oluşan elektriklenmeyi önler. İçeriğindeki badem yağı ve buğday proteini sayesinde saçın dokusunu ve yapısını belirgin olarak güçlendirir. Saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırarak kolay taranmasını sağlar.

Ashley Joy bakım sprayini ıslaklığı alınmış nemli saçlara uygulayın. Saçlarınızın boy ve uç kısımlarına eşit miktarda yedirin. Uygulamadan sonra saçınızı durulamayın ve dilediğinizce şekil verin.

3) 10 Formüllü Bakım Kremi/Durulanmaz

Marrakesh X Saç Bakım Kremi

Marrakesh X, saçı koruyan, elastikiyetini geri kazandıran içeriğinde 10 formül barındıran durulanmayan bakım kremidir. Saçı anında nemlendirerek kolay taranmasını sağlar. Saçı onarırken güneşin zararlı etkilerine ve ısı ile şekillendirilmelerde oluşabilecek hasara karşı da korur. Kırık uç oluşumunu engeller ve saç rengini korur. İçeriğindeki Panthenol sayesinde saçı yağlandırmadan hızlıca emilir.

Marrakesh X bakım kremini, şampuan ile yıkadıktan sonra ıslaklığı alınmış, nemli saça uygulayın ve saçınıza istediğiniz gibi şekil verin.

4) Onarıcı Saç Bakım Kremi/Durulanır

Ashley Joy Repairing Conditioner, E vitamini ve tatlı badem yağı ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde duştan sonra saçların kolay taranmasını sağlarken, aynı zamanda saçı besliyor ve kırık uçların onarılmasına yardımcı oluyor. Saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırıyor. Böylece nem kazanan saçın elektriklenmesi de ortadan kalkmış oluyor.

Bu besleyici kremi saçınızı her yıkamadan sonra kullanabilirsiniz. Saçlarınızın açılmasında zorlandığınız boy ve uç bölümlerine rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

5) Saç Serumu/Durulanmaz

Ashley Joy Argan Hair Serum

Cildimiz için olduğu gibi saçlar için de serum kullanabiliriz. Serum bakımları da saçta farkedilir derecede hızlı sonuçlar verir. Ashley Joy Argan Hair Serum saçları onarır, yeniler ve canlandırır. Mat saçlara ışıltı sağlar. Yıpranmış saçları canlandırır. Argan yağından zengin formülü ile saçlara kökten uca bakım yapar. Saçlarda kökten uca koruyucu bir kalkan oluşturur. Saçlarınıza yumuşak ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Serumu nemli saçınıza uygulayın ve durulamayın.

6) Onarıcı Saç Maskesi/Durulanır

Yıpranmış saçlarınızı çok sıkı topuzlara ve at kuyruklarına hapis etmeyin. Saç dökülmesine sebep olur çünkü saç havasız kalır. Shiseido Hair Care Intensive Treatment Hair Mask, çok yıpranmış saçlar için yenileyici ve onarıcı saç bakım maskesidir. Saçları eski canlılığına ve sağlığına kavuşturur. Saçın canlılığını yeniden kazandırmak için Sentetik Cell Membrane Kompleksi içerir.Saçlara kolayca şekil verebilmek ve saçın yıpranmadan açılabilmesini sağlamak için Cuticle Conditioning Complex (D-DM) ile formülize edilmiştir. Bu onarıcı saç bakım maskesi, saçların dökülmesine ve incelmesine neden olan hasarlardan saçı korur. Saça doğal ve sağlıklı görünümünü düzenli kullanım ile geri kazandırır.

Marrakesh Color Care Conditioner

Saçınızı şampuanlayıp duruladıktan sonra fazla ıslaklığı alın. Shiseido Hair Care Intensive Treatment Hair Mask’ı eşit bir şekilde saçınıza sürün. Çok az bekletin ve sonra iyice durulayın. Maskenin mükemmel hızlı etkisi nedeniyle uygulandıktan sonra hemen durulayabilirsiniz.

7) Mucize Saç Bakım Kremi/Durulanır

Saçlarınızı boyadan boyaya kendi kaderlerine teslim etmeyin. Evde de bakımlar ve maskeler mutlaka yapın. Marrakesh Color Care Conditioner, argan yağı özü içeren formülü sayesinde saçlara elastikiyetini yeniden kazandırır. İşlem görmekten yıpranan saçlara derinlemesine nüfuz eder ve onları güçlendirir. Parlaklığını yitirmiş saçlara hayat verir. İşlem gören mat ve yıpranmış saçlar için ideal bir saç bakım kremidir.

Marrakesh Color Care Conditioner’i şampuandan sonra saçlarınızın boy ve uç kısımlarına eşit miktarda yedirin. En iyi sonuç için 2-3 dakika bekletip bol su ile saçlarınızı durulayın.
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ