MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KOLAJEN TAKVİYESİ KULLANANLARDAN YORUMLAR

Kolajenden bu kadar bahsediliyor, anlatılıyor, herkes konuşuyor. O halde biraz da kolajen kullanıcılarının yorumlarına bakalım.

02 Haziran 2020 Salı

Kolajenin faydaları o kadar çok ki… Kolajen ne işe yarar dediğimizde karşımıza birçok madde çıkıyor: Cilt sağlığı ve güzelliğini korur. Tırnakları güçlendirir. Kemikleri güçlendirir. Tendonlar ve bağ dokusu gibi dokuları güçlendirir. Kalp-dolaşım sisteminin verimli çalışmasına etki eder. Ayrıca iç organlarımızın sağlığını korumayı da destekler. Tıbben saydığımızdan daha çok faydası olduğu da kesin. Kolajen zaten vücudumuzda olan bir protein olduğu için çok çok önemlidir. Yaşla birlikte azalmaya başladığı için birçok kadın kolajen takviyesine 30’lu yaşlarında başlıyor.

Esra İnanç (34)

Kolajeni doğal yoldan alayım diyorsanız günden en az 15-20 tabak kelle paça çorbası içmeniz lazım ki bu da imkansız. Maalesef 100 yıl öncesi gibi doğal bir yaşama sahip de değiliz. Organik ürün bulmak zor ve pahalı. Ben kolajen takviyesi almaya son derece pozitf bakıyorum o yüzden. 2 aydır Imuneks Collanex kullanıyorum ve cildim kesinlikle daha gergin ve parlak duruyor.

Yasemin Göztürk (28)

Düzenli kullanıldığında cildin, kemiklerin, eklemlerin yaşlanmasını geciktiren çok güzel bir destek. Yaklaşık 50 gündür kullandığım takviye. İlk ay shot şeklinde olanından içtim. Vücut kendini uykuda yenilediği için, yatmadan önce içilmesi öneriliyor. Bir ay sonrasında toz şeklinde olanına geçtim, bu bittikten sonra hap şeklinde olanına geçip 3 ayı tamamlayacağım. En iyi kolajen takviyesi diye bir şey yok bence, takviyeleri nasıl almak istiyorsanız benim gibi deneyerek kendiniz için en iyi olanı bulabilirsiniz. Sıvı, toz veya tablet tamamen kullanım alışkanlığıyla ilgili.
Saçımda, tırnaklarımda ve cildimde gerçekten farklılıklar görüyorum. Hepsi yavaş yavaş oluyor. Herkes 30’lu yaşlardan bahsediyor ama ben daha 30 olmadan başladım, iyi ki de başlamışım.

Özge Altın (31)

Toz kolajeni 3 hafta boyunca neredeyse her gün kullandım. Diz ağrılarıma iyi geldi diyebilirim. Tamamen geçirmedi ama rahatladım. Henüz cildimde bir değişiklik yok ama zaten sporu daha rahat yapmak dışında bir beklentim yoktu.
KOLAJEN TAKVİYESİ
Nazan Tozunlu (37)

Birçok kolajen markası denedim. En iyi kolajen markası bence Imuneks Collanex. Bu, 28 saşelik toz kolajen. Kolajen öncesi sonrası farklar ne diye sorarsanız yaklaşık 3 aydır düzenli kullanıyorum, yılda 2 kere böyle kür yapıyorum; cildim kesinlikle daha eşit tonlu, canlı ve parlak. Dirseklerimdeki çizgiler bile açıldı diyebilirim. Çok memnunum. Kolajeni besinlerden almak çok güç, takviye şart.

Zeynep Aslan (35)

Çinko, e vitamini ve en önemlisi c vitamini ile bir arada, bir aydır kullanıyorum. Diz ağrılarını geçirdiğini, eklemlerden gelen sesleri bitirdiğini söyleyebilirim. Cilde etkisi olmuyor diyen olmuş, ben cilt ve saçlarda ciddi değişimler gözlemledim, cilt tonum eşitlendi, yüzüm aydınlandı.

Ceren Demir (39)

Cildim çok kuru olduğu için sürekli krem sürme ihtiyacı hissediyordum. Kolajen aldığımdan beri cildim daha nemli. Bir süredir sürekli krem sürmeye gerek görmüyorum. Diğer bir etkisi de (çevremin gözlemi) cildimin daha aydınlık ve taze göründüğü yönünde.
KOLAJEN TAKVİYESİ

Ayşe Bilgin (29)

30 yaşına merdiven dayamış her kadının ve erkeğin kullanması gerektiğini düşündüğüm takviyedir. 20’li yaşların başında bu tarz şeylere pek itibar etmezdim ama yaş ilerledikçe insanın kendine bakma isteği de ilerliyor. 1 aydır kullanıyorum henüz ama kendimi daha iyi hissediyorum, geçen bir arkadaşım cildime iltifat etti ve bu da çok hoş bir şey. Kolajeni yılda 2 defa kür olarak kullanmaya karar verdim.

"Diğer kolajen tipleri hakkında bilgi almak için bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz"

KOLAJEN NEDİR?

KOLAJEN TAKVİYESİ

SAĞLIKLI CİLT İÇİN ALABİLECEĞİNİZ TAKVİYELER

HER YAŞ İÇİN KOLAJEN TAKVİYESİ

KOLAJEN TAKVİYESİ İÇİN KULLANMA REHBERİ
KOLAJEN TAKVİYESİ KULLANANLARDAN YORUMLAR
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter