MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

SEKSİ GÖRÜNMEK İÇİN 5 DAKİKADA MAKYAJ!

Bazen öyle anlar olur ki, makyaj yapmak için sadece 5 dakikanız vardır! Ve bu 5 dakikada neler neler yapılır biliyor musunuz? Biz söyleyelim: Seksi görünümlü makyaj!

26 Ekim 2015 Pazartesi

İş çıkışı önemli bir randevu ya da parti? Yemek ya da doğum günü? Her ne olursa olsun, makyaja ihtiyacınızın olduğu bir gerçek. Ve sadece 5 dakikanız var... Önerilerimizden beğendiklerinizi deneyin, hepsi çok pratik, hepsinin yarattığı cazibe büyük! Haydi iş başına!

1) Smokey eyeliner 
Make Up For Ever Artist Liner’ı alt ve üst kirpik dibinize sürün sonra hafifçe dağıtın. Buğulu bir görünüm oluşacaktır. Aman dikkat: Alt kirpik dibinizdekini fazla yaymayın, sadece çizginin netliği gitsin yeter. Yoksa makyajınız akmış gibi gözükür. O yüzden hafif bir dokunuş yeter.


2) Kırmızı yanaklar kırmızı dudaklar
Kırmızı rujunuzu dudağınıza sürün ve fazlalığını parmağınızla alıp yanağınıza sürün. Bu size zamandan kazandıracağı gibi çok da doğal bir görünüm verecektir.

Bunun için Nars Audacious Carmen kırmızı ruju kullanabilirsiniz. 


3) Mor Eyeliner
Nars Night Series Eyeliner Night Bird ışıltılı mor göz kalemini sadece alt kirpik diplerinize sürün ve Shiseido Full Lash maskara ile makyajınızı bitirin.

Mor göz kalemi gözlerinizi parlak ve canlı gösterir.  4) Şeftali pembe yanaklar ve dudaklar
Nars Multiple Orgasm ile hem yanaklarınızı hem dudaklarınızı renklendirebilirsiniz. Göz kapaklarınıza da hafifçe sürerseniz, makyajınız bitti bile!5) Bronz pudra
Çantanızda bir bronz pudra olsun her derda devadır! Make Up For Ever Pro Bronze Fusion ile yüzünüzün doğal güneş vuran yerlerini pudralayın. Ve Nars Illuminator Laguna ile belli noktalara parlaklık verin. İnanın bu çok çekici bir görünümdür!
SEKSİ GÖRÜNMEK İÇİN 5 DAKİKADA MAKYAJ!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter