MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

TIRNAKLARI UZUN GÖSTEREN OJE MODELLERİ

Ah o bir türlü uzamayan tırnaklar! Ama dert değil; minik hilelerle tırnaklarımızın daha uzun görünmesini sağlayabiliriz.

07 Haziran 2018 Perşembe

Tırnaklarımızın bazen olduğundan daha uzun görünmesini isteriz. Ama sabrımız olmadığından tırnakların uzamasını beklemek yerine oje hileleriyle onların olduğundan daha uzun görünmesini sağlayabiliriz elbette.

Sivri uçlu tırnaklar

Rihanna ile trend olan bu tırnak görünümü oldukça iddialı gerçekten... Uçları sipsivri törpülenen tırnak modeli kesinlikle tırnakları olduğundan en az 2 kat daha uzun gösteriyor. Ama kullanımı oldukça zor, onu belirtelim.


Pastel/nude renk ojeler

Uzun tırnak görünümü için en iyi oje renkleri nude renklerdir. Ten ile bütünleşen renkler, tırnakları epey uzun gösterir. Özellikle nude ojelerde ten renginden 1 ton açık bir renk tercih etmenizi öneririz.

Pastel tonlarda kısa tırnaklara daha uzun bir görünüm veriyor.

Öneri: Nars Ithaque uçuk pembe oje, mükemmel bir nude ojedir.


Koyu renkler

Genel kanının aksine koyu renk ojeler tırnak boyunu kesmez. Fakat burada çok önemli ve ufak bir püf noktası var: Kısa tırnaklarınızın koyu tonlarla uzun görünmesini sağlamak için tırnakların yan kısımlarını 1 mm boşluk bırakın. Böylece tırnaklarınız daha ince ve uzun görünecektir.

Öneri: Nars Jungle Red kırmızı, Nars Night Porter simli yeşil oje.


İLGİLİ HABERLER

OJE HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HERŞEY

OJE NASIL SÜRÜLÜR?

SİMLİ OJE HAKKINDA HERŞEY

TEN RENGİNE EN UYGUN OJE RENKLERİ
TIRNAKLARI UZUN GÖSTEREN OJE MODELLERİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter