​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 INTENSIVE EYE CONTOUR CREAM

15ML

Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Kremi

389

389,00 TL

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Intensive Eye Contour Cream, göz çevresinde görülen 5 farklı kırışıklık tipini hedef alan ultra zengin yaşlanma karşıtı kremdir. Cilt yaşının ihtiyacına göre 30’lu yaşların ortalarından itibaren kullanılabilir. 15ML.

Birlikte Kullan
ULTIMUNE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE

SHISEIDO

ULTIMUNE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE

Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre (Göz)

279,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Intensive Eye Contour Cream:

- Gözlerin iç köşe kırışıkları ve göz altı kırışıklarından göz etrafındaki kaz ayakları, göz kapağı çizgileri ve göz altındaki yatay çizgilere kadar, göz çevresindeki tüm kırışıkların görünümünü gözle görülür şekilde iyileştiren, ultra zengin yaşlanma karşıtı kremdir.

- Gelecekte meydana gelebilecek kırışıkları önlerken var olan kırışıklarınızı onarır.

- Göz çevresinin pürüzsüz, esnek, genç görünümünü sürdürmek için nemi gün boyu destekler. Yoğun nemlendirme etkisi için Super Bio Hyaluronic Acid N ve kolajen oluşumunu teşvik etmek için Hidroksiprolin dahil olmak üzere gelişmiş Shiseido teknolojisi ve bileşenleriyle üretilmiştir.

- Hücreleri canlandırmak ve kaybolan cilt sıkılığı tekrar kazandırmak için Burnet özü içerir. Burnet özütüyle formüle edilmiş bu krem, göz kapağı üzerindeki ve göz altındaki esneklik kaybını minimize eder .

-Göz çevresinde kuruluk ve derin kırışıklık şikayeti, endişesi olanlar kullanabilir.

ÖNEMLİ: Göz çevresindeki endişe ve belirtiler, fiziksel yaştan bağımsız olarak, cilt yaşı ile ilgilidir. Cilt yaşı, yaşam tarzı, beslenme, sosyal yaşam gibi bir çok faktörün bileşimidir. Dolayısı ile bu ürün 40’lı yaşlardan önce de göz çevresinde kuruluk ve derin kırışıklık endişesi yaşayanlar tarafından da tercih edilebilir.
Cilt bakımı rutininizin son aşaması olarak her sabah ve akşam kullanın.

-Göz çevrenize önce Ultimune Eye kullanın. Bu, göz kreminizin etkisini 2 kat daha arttırır.

-Sonra Benefiance Wrinkle Resist24 Intensive Eye Contour Cream’den spatula ile küçük bir parçayı parmak uçlarınıza alın.

-Üst iç köşelerden aşağıya doğru gözünüzün etrafına nazikçe uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
15ML
ULTIMUNE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE
279
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre (Göz)

Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate, cildin savunma gücünü arttıran dünyadaki ilk göz çevresi konsantresidir. Koyu halkaları, kırışıklıkları ve donuk görünümü minimize eder ve göz çevresi cildi yeni bir canlılıkla ışıldar. Bu ürünü her cilt tipi ve yaş grubu kullanabilir. 15ML.279,00 TL