​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

FUTURE SOLUTIONS CONCENTRATED BALANCING SOFTENER

150ML

Yaşlanma Karşıtı Cilde Anında Nem Sağlayan Yumuşatıcı Tonik Losyon

479

479,00 TL

Shiseido Concentrated Balancing Softener, cilde anında nüfuz ederek nemlendirir, ciltte daha önce görülmemiş bir esneklik hissi yaratır. Cilt dokusunu dramatik bir şekilde iyileştirerek belirgin gözeneklerin görünümünü en aza indirir. 30’lardan itibaren kullanılabilir. 150ML.

Birlikte Kullan
FACIAL COTTON

SHISEIDO

FACIAL COTTON

%100 Doğal Yüz Pamuğu

39,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Concentrated Balancing Softener – Yaşlanma Karşıtı Tonik:

-Cilt yapısını gözle görülür biçimde iyileştirir ve belirgin gözeneklerin görünümünü minimize eder.

-Cilt tonunu anında eşitler ve cilt yapısını düzeltir.

- Shiseido Concentrated Balancing Softener’ın Shiseido’ya özel gelişmiş formülü cilde uzun süreli nem vererek anında yumuşaklık ve esneklik sağlar.

- Cilt yapısını ve cildin genel durumunu temelden iyileştirir. Yumuşatıcı kremlerden daha yumuşak yapısıyla ciltte ağırlık yapmaz ve yapışkan bir his bırakmaz.

-Yaşlanma belirtileriyle savaşarak cildinin doğal güzelliğini ortaya çıkarmak isteyen 30’larından itibaren tüm kadınlar için uygundur.
-Shiseido Concentrated Balancing Softener’ı bir pamuk yardımıyla ya da ürünü doğrudan avuç içinize pompalayarak tüm yüzünüze sürün, ellerinizle cildinize masaj yaparak ürünü iyice yedirin.

- Cildi temizledikten sonra her sabah ve akşam kullanın.

- Bakımınıza Shiseido Future Solutions Total Protective Emulsion ile devam edin.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
FACIAL COTTON
39
%100 Doğal Yüz Pamuğu

Shiseido Facial Cotton, %100 doğal yüz pamuğudur. Yüz ve göz makyajını temizlemek için de çok ideal ve sağlıklıdır. Makyaj temizleyici losyonlar ile birlikte kullanılabilir. Cildi yıpratmadan, tahriş etmeden, çizmeden en nazik şekilde hareket eder. Yüzde yüz doğal ve yumuşak pamuktan üretilmiştir. Pürüzsüz bir dokuya sahiptir. Losyonun cilt tarafından maksimum seviyede emilmesini sağlar. Shiseido Softener’ların (yumuşatıcı tonik losyon) ve makyaj temizleme losyonlardan cildin en iyi şekilde faydalanmasına yardımcı olur. Bir pakette 165 adet pamuk vardır.39,00 TL