MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


%30
NARS CHRISTOPHER KANE KOLEKSİYONU
MT Video
CHRISTOPHER KANE KOLEKSİYONU NASIL UYGULANIR? - TATI
MT Video
NARS

DUO EYESHADOW - PARALLEL UNIVERSE

İkili Far

126,00 TL


180,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Parallel Universe Duo Eyeshadow, gözlere ışıltılı grimsi lila ile ışıltılı mor renklerini taşıyan Christopher Kane koleksiyonuna ait ikili fardır. Pigment bakımından oldukça zengin olan bu ikili far, gözlere anında renk ve parıltı verir. Uzun süre kalıcıdır ve topaklanıp dağılmaya karşı da dayanıklıdır. Kuru ya da daha güçlü bir yoğunluk için nemli bir fırçayla uygulanabilir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Nars Parallel Universe Duo Eyeshadow:

- Gözlere ışıltılı grimsi lila ile ışıltılı mor renklerini taşıyan Christopher Kane koleksiyonuna ait ikili fardır.

- Pigment bakımından oldukça zengin olan bu ikili far, gözlere anında renk ve parıltı verir.

- Mikro incelikte tozlarla formüle edilmiştir. Bu yüzden uzun süre kalıcıdır ve topaklanıp dağılmaya karşı dayanıklıdır.

- Renk, pürüzsüz ve eşit bir şekilde kayar ve zahmetsiz bir şekilde göz kapağına uygulanır.

- Farları tek tek ya da birlikte kullanıp gölgeli bir makyaj yapabilirsiniz.

- Kuru ya da daha güçlü bir yoğunluk için nemli bir fırçayla uygulanabilir. Nars Wet&Dry Eyeshadow Brush #49, kuru ve ıslak kullanılabilen far fırçasıdır. Nars Diffusing Brush #41, ürünü dağıtmak ve buğulu gözler yaratmak için olmazsa olmaz fırçalardan biridir. Nars Wide Countour Eyeshadow Brush #43 ise açılı kıvrık uçlu şekliyle, göz kapağının tamamına ya da belirli bir kısmına hassas uygulama yapmanıza imkan tanır.
- Nars Parallel Universe Duo Eyeshadow ikili farı uygulamadan önce göz kapağınıza far bazı sürebilirsiniz. Böylece göz makyajınız gün boyu taze ve ilk uygulandığı andaki gibi görünür. Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın dağılmasını, kırışmasını ve topaklanmasını önler. Antioksidan pirinç özü takviye edilmiş Smudge Proof Eyeshadow Base, cilde temas ettiği anda kurur ve hassas göz kapağının pürüzsüz ve renk uygulaması için hazır olmasını sağlar. Ayrıca farın renk yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır.

- Farları tek tek ya da birlikte kullanıp gölgeli bir makyaj yapabilirsiniz.

- Farı, kuru ya da daha güçlü bir yoğunluk için nemli bir fırçayla uygulayabilirsiniz. Nars Wet&Dry Eyeshadow Brush #49, kuru ve ıslak kullanılabilen far fırçasıdır. Yoğun ve metalik görünüm için fırçayı nemlendirin ve ürünü alın. Klasik kullanım için kuru kullanabilirsiniz. Nars Diffusing Brush #41, ürünü dağıtmak ve buğulu gözler yaratmak için olmazsa olmaz fırçalardan biridir. Nars Wide Countour Eyeshadow Brush #43 ise açılı kıvrık uçlu şekliyle, göz kapağının tamamına ya da belirli bir kısmına hassas uygulama yapmanıza imkan tanır. Nars Blending Eyeshadow Brush #42; renk tonlarını son bir kez dağıtarak, gözlere son dokunuşu yapmak için mükemmeldir.

- Son olarak kirpiklerinize Nars Audacious Mascara ile uzunluk vererek, etkileyici bir görünüm yaratabilirsiniz.

- Makyajınızı temizlemek için, Nars Gentle Oil-Free Eye Make Up Remover yağsız göz makyaj temizleyicisini kullanabilirsiniz. Ovalamaya gerek kalmadan, suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkaran yüksek performanslı, son derece hafif bir makyaj temizleyicidir. Hassas gözler için harikadır ve kontakt lens takanların kullanımı için de idealdir. Salatalık ve papatyayla içeriği zenginleştirilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter