MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Malacca
%40
NİKAH MAKYAJI NASIL YAPILIR? BÖLÜM 2 - GAMZE KARAMAN VE SELEN KARABULUT ANLATIYOR
MT Video
JENNIFER LOPEZ MAKYAJI NASIL YAPILIR? - SEÇKİN SÜNGÜÇ
MT Video
NARS

SHIMMER EYESHADOW

Işıltılı Tekli Far

63,00 TL


105,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Shimmer Eyeshadow, ışıltılı yapıda, canlı renklerde, zengin pigmentli ve kolay sürülen tekli far serisidir. Tek başına ya da birlikte uygulanabilen bu ışıltılı farlar, pigment içeriği yüksek, uzun süre kalıcı ve kırışmalara dayanıklı mikro incelikte tozlarla formüle edilmiştir. Rahat dağıtılır ve kat kat uygulanabilir.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 2091
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 2063
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 2066
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N2086
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model n2087
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N2088
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Ürün Detay Güzellik Hattı
Nars Shimmer Eyeshadow:

- Işıltılı yapıda, canlı renklerde, zengin pigmentli ve kolay sürülen tekli far serisidir.

- Tek başına ya da birlikte uygulanabilen bu ışıltılı farlar, pigment içeriği yüksek, uzun süre kalıcı ve kırışmalara dayanıklı mikro incelikte tozlarla formüle edilmiştir.

- Renkler pürüzsüz ve eşit bir şekilde cildinizde kayar ve zahmetsizce dağılır.

- Daha çarpıcı bir etki için kat kat uygulanabilir.

- Farları tek tek ya da birlikte kullanabilirsiniz.

- Nars Diffusing Brush #41, ürünü dağıtmak ve buğulu gözler yaratmak için olmazsa olmaz fırçalardan biridir. Nars Wide Countour Eyeshadow Brush #43 ise açılı kıvrık uçlu şekliyle, göz kapağının tamamına ya da belirli bir kısmına hassas uygulama yapmanıza imkan tanır.
- Nars Shimmer Eyeshadow farı uygulamadan önce göz kapağınıza far bazı sürebilirsiniz. Böylece göz makyajınız gün boyu taze ve ilk uygulandığı andaki gibi görünür. Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın dağılmasını, kırışmasını ve topaklanmasını önler. Antioksidan pirinç özü takviye edilmiş Smudge Proof Eyeshadow Base, cilde temas ettiği anda kurur ve hassas göz kapağının pürüzsüz ve renk uygulaması için hazır olmasını sağlar. Ayrıca farın renk yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır.

- Nars Diffusing Brush #41, ürünü dağıtmak ve buğulu gözler yaratmak için olmazsa olmaz fırçalardan biridir. Nars Wide Countour Eyeshadow Brush #43 ise açılı kıvrık uçlu şekliyle, göz kapağının tamamına ya da belirli bir kısmına hassas uygulama yapmanıza imkan tanır. Nars Blending Eyeshadow Brush #42; renk tonlarını son bir kez dağıtarak, gözlere son dokunuşu yapmak için mükemmeldir.

- Son olarak kirpiklerinize Nars Audacious Mascara ile uzunluk vererek, etkileyici bir görünüm yaratabilirsiniz.

- Makyajınızı temizlemek için, Nars Gentle Oil-Free Eye Make Up Remover yağsız göz makyaj temizleyicisini kullanabilirsiniz. Ovalamaya gerek kalmadan, suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkaran yüksek performanslı, son derece hafif bir makyaj temizleyicidir. Hassas gözler için harikadır ve kontakt lens takanların kullanımı için de idealdir. Salatalık ve papatyayla içeriği zenginleştirilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter