​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

SOFT TOUCH SHADOW PENCIL

Kremsi Yapıda Kalem Far

85

85,00 TL

Nars Soft Touch Shadow Pencil, çok yönlü kalem fardır. Yumuşak ve kremsi yapısı, göze kolay ve pürüzsüz uygulanmasını sağlar. Gözlere renk vermek ve aynı zamanda gözleri aydınlatmak için kullanılır. Uzun süre kalıcı formüle sahiptir. Far olmasının yanı sıra kalem formundan dolayı eyeliner gibi de kullanılabilir. Bu jumbo kalem, toz göz farı için de mükemmel baz olur.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

NARS

SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

Şeffaf Far Bazı

100,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Soft Touch Shadow Pencil:

- Çok yönlü kalem fardır. Far olmasının yanı sıra kalem formundan dolayı eyeliner gibi de kullanılabilir. Bu jumbo kalemler toz göz farı için de mükemmel baz olurlar.

- Yumuşak ve kremsi yapısı, göze kolay ve pürüzsüz uygulanmasını sağlar.

- Gözlere renk vermek ve aynı zamanda gözleri aydınlatmak için kullanılır.

- Uzun süre kalıcı formüle sahiptir.

- Renkleri tek başına kullanabildiğiniz gibi, birbirleriyle karıştırıp smoky göz makyajı da yapabilirsiniz.
- Nars Soft Touch Shadow Pencil kalem farı uygulamadan önce göz kapağınıza far bazı sürebilirsiniz. Böylece göz makyajınız gün boyu taze ve ilk uygulandığı andaki gibi görünür. Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Antioksidan pirinç özü takviye edilmiş Smudge Proof Eyeshadow Base, cilde temas ettiği anda kurur ve hassas göz kapağının pürüzsüz ve renk uygulaması için hazır olmasını sağlar. Ayrıca farın renk yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır.

- Kalem farı tüm göz kapağınıza sürüp, Nars Cream Blending Brush #12 ile dağıtabilirsiniz. Bu fırça yoğun kılları sayesinde, ürünü dağıtmak için olmazsa olmazdır.

- Kalem formlu olduklarından dolayı bu farları eyeliner olarak da kullanabilirsiniz. Elbette uçları bir eyeliner kadar ince olmadığından ince çizgi çizmek mümkün olmaz. Çizgiyi çekip, Nars Diffusing Brush #41 ile rengi çok hafif dağıtabilirsiniz. Buğulu bir göz makyajınız olur.

- Kalem farları göz makyajınızda astar olarak kullanabilirsiniz. Krem farı astar olarak uyguladığınız için üstüne uygulanan toz farın kalıcılığı da artmış olur.

- Açık renkli kalem farları kaş kemiğinizi ve göz pınarınızı aydınlatmak için de kullanabilirsiniz. Goddess - Pembe Şampanya ve Hollywoodland - Açık Altın renklerini aydınlatıcı olarak kullanmak için mükemmeldirler.

- Son olarak kirpiklerinize Nars Audacious Mascara ile uzunluk vererek, etkileyici bir görünüm yaratabilirsiniz.

- Makyajınızı temizlemek için, Nars Gentle Oil-Free Eye Make Up Remover yağsız göz makyaj temizleyicisini kullanabilirsiniz. Ovalamaya gerek kalmadan, suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkaran yüksek performanslı, son derece hafif bir makyaj temizleyicidir. Hassas gözler için harikadır ve kontakt lens takanların kullanımı için de idealdir. Salatalık ve papatyayla içeriği zenginleştirilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
100
Şeffaf Far Bazı

Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi taze görünmesini sağlar. Farın yanı sıra eyeliner ve kaş kalemi ile birlikte de kullanılabilir. Onların da kalıcılığını arttırır. Göz makyajının dağılmasını, kırışmasını ve topaklanmasını önler. Antioksidan pirinç özü içerir; hassas cilde sahip olanlar da kullanabilir. Göz kapağını yormaz, yıpratmaz, kurutmaz. Şeffaf rengi sayesinde tüm cilt tonları ve her renkteki far ile uyumludur.100,00 TL