MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


NARS

SOFT TOUCH SHADOW PENCIL

Kremsi Yapıda Kalem Far

175 MT Puan İcon

175,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Soft Touch Shadow Pencil, çok yönlü kalem fardır. Yumuşak ve kremsi yapısı, göze kolay ve pürüzsüz uygulanmasını sağlar. Gözlere renk vermek ve aynı zamanda gözleri aydınlatmak için kullanılır. Uzun süre kalıcı formüle sahiptir. Far olmasının yanı sıra kalem formundan dolayı eyeliner gibi de kullanılabilir. Bu jumbo kalem, toz göz farı için de mükemmel baz olur.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model 8214
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model 8211
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model 8213
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 8206
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 8209
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 8208
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 8205
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 8201
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 8202
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

NARS

SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

Şeffaf Far Bazı

195,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Soft Touch Shadow Pencil:

- Çok yönlü kalem fardır. Far olmasının yanı sıra kalem formundan dolayı eyeliner gibi de kullanılabilir. Bu jumbo kalemler toz göz farı için de mükemmel baz olurlar.

- Yumuşak ve kremsi yapısı, göze kolay ve pürüzsüz uygulanmasını sağlar.

- Gözlere renk vermek ve aynı zamanda gözleri aydınlatmak için kullanılır.

- Uzun süre kalıcı formüle sahiptir.

- Renkleri tek başına kullanabildiğiniz gibi, birbirleriyle karıştırıp smoky göz makyajı da yapabilirsiniz.
- Nars Soft Touch Shadow Pencil kalem farı uygulamadan önce göz kapağınıza far bazı sürebilirsiniz. Böylece göz makyajınız gün boyu taze ve ilk uygulandığı andaki gibi görünür. Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Antioksidan pirinç özü takviye edilmiş Smudge Proof Eyeshadow Base, cilde temas ettiği anda kurur ve hassas göz kapağının pürüzsüz ve renk uygulaması için hazır olmasını sağlar. Ayrıca farın renk yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır.

- Kalem farı tüm göz kapağınıza sürüp, Nars Cream Blending Brush #12 ile dağıtabilirsiniz. Bu fırça yoğun kılları sayesinde, ürünü dağıtmak için olmazsa olmazdır.

- Kalem formlu olduklarından dolayı bu farları eyeliner olarak da kullanabilirsiniz. Elbette uçları bir eyeliner kadar ince olmadığından ince çizgi çizmek mümkün olmaz. Çizgiyi çekip, Nars Diffusing Brush #41 ile rengi çok hafif dağıtabilirsiniz. Buğulu bir göz makyajınız olur.

- Kalem farları göz makyajınızda astar olarak kullanabilirsiniz. Krem farı astar olarak uyguladığınız için üstüne uygulanan toz farın kalıcılığı da artmış olur.

- Açık renkli kalem farları kaş kemiğinizi ve göz pınarınızı aydınlatmak için de kullanabilirsiniz. Goddess - Pembe Şampanya ve Hollywoodland - Açık Altın renklerini aydınlatıcı olarak kullanmak için mükemmeldirler.

- Son olarak kirpiklerinize Nars Audacious Mascara ile uzunluk vererek, etkileyici bir görünüm yaratabilirsiniz.

- Makyajınızı temizlemek için, Nars Gentle Oil-Free Eye Make Up Remover yağsız göz makyaj temizleyicisini kullanabilirsiniz. Ovalamaya gerek kalmadan, suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkaran yüksek performanslı, son derece hafif bir makyaj temizleyicidir. Hassas gözler için harikadır ve kontakt lens takanların kullanımı için de idealdir. Salatalık ve papatyayla içeriği zenginleştirilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
NARS
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
195 MT Puan Buton
Şeffaf Far Bazı

Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi taze görünmesini sağlar. Farın yanı sıra eyeliner ve kaş kalemi ile birlikte de kullanılabilir. Onların da kalıcılığını arttırır. Göz makyajının dağılmasını, kırışmasını ve topaklanmasını önler. Antioksidan pirinç özü içerir; hassas cilde sahip olanlar da kullanabilir. Göz kapağını yormaz, yıpratmaz, kurutmaz. Şeffaf rengi sayesinde tüm cilt tonları ve her renkteki far ile uyumludur.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
195,00 TL
Birlikte Kullan Buton
SHISEIDO GÜNEŞ %20 İNDİRİM
Kampanya Aç