​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

BLUSH (CHRISTOPHER KANE COLLECTION)

Christopher Kane Allık Koleksiyonu

95

95,00 TL

Nars Christopher Kane koleksiyonuna ait allıklar, Silent Nude (yumuşak bej) ve Starscape (neon pembe) renkleriyle yanaklara doğal ve taze bir görünüm vermeyi hedefliyor. Allıkların 2 rengi de mat yapıdadır.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
YACHIYO KABUKI BRUSH

NARS

YACHIYO KABUKI BRUSH

Kabuki Yachiyo Fırçası #27

199,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Christopher Kane Blush:

- Cilt tonunu anında canlandıran ve cilde doğal, sağlıklı, taze bir görünüm kazandıran neon pembe ve doğal makyaj için natürel bir renk sunan 2 allık renginden oluşur.

- İkisi de yüksek pigmentasyona sahiptir, kolayca renk verir.

- Silent Nude, beyaz tenli ve açık buğday tenlilere göre çok idealdir. Starscape’i ise her cilt tonu rahatlıkla kullanabilir.

- Mat ve ipeksi yapıya sahiptirler.

- Pudra formludurlar.
-Yanaklarınızın üstüne Nars Yachiyo Kabuki Brush ile allığınızı uygulayabilirsiniz. Fırçada kalan ürünü alın ve saç çizgisinde, burun köprüsünde ve çenede gezdirebilirsiniz. Görüntüde bütünlük sağlar.

-Yanak rengi elmacık kemikleriyle sınırlı olmamalıdır. Yüzünüzün tamamında daha doğal görünümlü bir renk yaratmak için her zaman biraz saç çizgisine, çene kemiğine ve burnunuzun ucuna rengi dağıtın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
YACHIYO KABUKI BRUSH
199
Kabuki Yachiyo Fırçası #27

Nars Yachio Kabuki Brush;Elmacık kemiklerini ve cilt görünümünü belirginleştirmek ve rengi göz çevresinde dağıtıp yaymak için mükemmeldir.199,00 TL