Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
DÜNYANIN EN İYİ SATAN NARS SERİSİ: ORGASM
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
LIP GLOSS
NARS
Dudak Parlatıcısı
890,00 TL
BLUSH
NARS
Allık
1.770,00 TL

Allık

DÜNYANIN EN İYİ SATAN NARS SERİSİ: ORGASM

 • Haziran 27, 2020

 

Nars allık deyince aklınıza ilk gelen hangisi? Dünyanın en çok bilinen ve en çok satan rengi “Orgasm”, öyle değil mi? Peki, Bu Orgasm’ı bu kadar eşşiz kılan ne?

 

Orgasm, dore ışıltılara sahip pembe bir renk. Ve bu rengin asıl özelliği, mucizevi bir şekilde herkese çok yakışması! Sarışın, esmer, kumral veya kızıl olmanız önemli değil, Orgasm’in cildinizle harika bir şekilde bütünleşmesine tanık olmak için ufak bir dokunuş yeterli! Orgasm, bu yüzden yıllardır dünyanın en çok satan kozmetik ürünleri arasında ilk sırada geliyor. Gerek moda haftalarında olsun, gerekse ünlü modacıların özel defilelerinde, Orgasm makyaj artistleri tarafından en çok tercih edilen makyaj malzemesi. Yüze verdiği ışıltı, renk ve aydınlık herkes tarafından çok beğenilmesini sağlıyor. 

 

Super Orgasm ve Orgasm arasındaki fark nedir?

 

Nars’ın bir de –herkesin bildiği üzere- Super Orgasm allığı var. Orgasm, "Peachy Pink with Golden Shimmer" olarak, Super Orgasm ise "Peachy Pink with Gold Glitter" olarak tanımlanıyor. Peki, bu ne demek? Aslında bu iki allığın rengi aynı. Fakat doku farklılığından dolayı yanakta farklıymış gibi algılanıyorlar.

 

Orgasm’da altın sedefli bir ışıltı, Super Orgasm’da ise daha dikkat çeken bir parıltı/sim var. Özellikle yazın ve gece makyajı için Super Orgasm daha idealken, günlük kullanımda fazla pırıltıdan hoşlanmayanlar Orgasm allığı tercih ediyorlar.

 

Nars’ın bu klasikleşmiş Orgasm allığından sonra, Orgasm MultipleOrgasm Illuminator ,Orgasm Lipgloss ve son olarak Orgasm oje piyasaya çıktı. 
 


 

Orgasm The Multiple: Çok yönlü krem stik, yanaklara ve dudaklara uygulanabiliyor. Hatta farolarak bile kullanabilirsiniz. Pratik ve çok kolay!

 

Orgasm Illuminator: Bu likit aydınlatıcıyı yüzünüze sağlıklı ve taze bir ışıltı vermesi için tek başına kullanabileceğiniz gibi, fondötenle bir damla karıştırıp da uygulayabilirsiniz. Anında canlılık ve hafif nemli bir görünüm kazanırsınız.

 

Orgasm Lip Gloss: Işıltılı dudak parlatıcısı hem günlük olarak hem de yoğun bir göz makyajının tamamlayıcısı olarak çok ideal!

 

Orgasm Nail Polish: Son olarak piyasaya çıkan Orgasm oje ise görünümü tamamlamak için gerekli olan son dokunuş! Orgasm rengiyle tırnaklar bir başka güzel tabii ki!


 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ