​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

SPECIAL EDITION ORGASM BLUSH

8GR

Sınırlı Sayıda Orgasm Allık

130

130,00 TL

Nars Special Edition Orgasm Blush, özel tasarımlı büyük ambalajı ile sınırlı sayıda satışa çıktı. Markanın ikonikleşmiş ve sayısız ödül almış bu allığı, Amerika’da en çok satan allıklar arasında birinci sırada yer alıyor. Her zamanki gibi şeftalimsi pembe renkli bu yeni Orgasm allık, flörtöz imaj görseli ve aynasındaki #whatmakesyoublush (yanaklarını ne kızartır?) hashtag’iyle sizi eğlenceye çağırıyor! 8GR.

Birlikte Kullan
YACHIYO KABUKI BRUSH

NARS

YACHIYO KABUKI BRUSH

Kabuki Yachiyo Fırçası #27

190,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Special Edition Orgasm Blush:

- François Nars, ilk Orgasm allığı 1999’da piyasaya çıkardı. O tarihten bu yana popülerliğini koruyan ürün, sayısız ödül aldı. Amerika’nın en çok satan allığı oldu.

- Bu ikonik ürün 2016 yazına özel bir sürpriz yaptı: Nars Limited Edition Orgasm Blush.

- Her zamanki gibi şeftalimsi pembe renkli bu yeni Orgasm allık, özel tasarımlı büyük ambalajı ile sınırlı sayıda satışa sunuldu.

- Baron&Baron’dan Fabien Baron iş birliğiyle tasarlanan ambalajı ve özel NARS logosunu üzerinde taşıyan bu yeni Orgasm allık, flörtöz imaj görseli ve aynasındaki #whatmakesyoublush (yanaklarını ne kızartır?) hashtag’iyle sizi eğlenceye çağırıyor!

- Nars Orgasm’ın bir dokunuşu ile cildiniz anında canlanacak. Doğal, sağlıklı, taze bir görünüm kazanacaksınız.

- En yüksek pigmente sahip ürünü hafif şekilde uyguladığınızda doğal görünen bir sonuç elde edersiniz. Nars Orgasm, bu bakımdan ayarlanabilir tonlamaya sahiptir.

- Pudra dokuludur.
-Yanaklarınızın üstüne Kabuki Yachiyo ile allığınızı uygulayabilirsiniz. Fırçada kalan ürünü alın ve saç çizgisinde, burun köprüsünde ve çenede gezdirebilirsiniz. Görüntüde bütünlük sağlar.

-Yanak rengi elmacık kemikleriyle sınırlı olmamalıdır. Yüzünüzün tamamında daha doğal görünümlü bir renk yaratmak için her zaman biraz saç çizgisine, çene kemiğine ve burnunuzun ucuna rengi dağıtın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
YACHIYO KABUKI BRUSH
190
Kabuki Yachiyo Fırçası #27

Nars Yachio Kabuki Brush;Elmacık kemiklerini ve cilt görünümünü belirginleştirmek ve rengi göz çevresinde dağıtıp yaymak için mükemmeldir.190,00 TL