MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


145
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
NARS

ULTIMATE ORGASM SET

Orgasm Ultimate Set

545,00 TL


690,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Ultimate Orgasm set, markanın ikonik serisi Orgasm’dan 1 adet mini boy ürün, 2 adet de orijinal boy ürün barındıran setidir. Sette: Afterglow Orgasm Lip Balm (3GR), Orgasm Oil-Infused Lip Tint (5.7ML) ve mini boy Orgasm allık (3.5GR) bulunur. Hepsi de ikonik Orgasm rengini taşır: Altın ışıltılı şeftali pembe. Tüm cilt tipleri için uygundur. Setin gerçek değeri 690TL’dir.

Birlikte Kullan
YACHIYO KABUKI BRUSH

NARS

YACHIYO KABUKI BRUSH

Kabuki Yachiyo Fırçası #27

330,00 TL 390,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Afterglow Orgasm Lip Balm (3GR)
Dudaklarınıza ikonik renk ve zarif bir parlaklık veren dudak nemlendiricisidir/balsamıdır. Bu renkli dudak balsamı, yumuşak ve rahat bir kullanım için Monoï Nemlendirici Kompleksi içerir. Ayrıca dudakların korunmasına yardımcı olmak için antioksidan karışımlarına da sahiptir. İkonik bir rengi vardır: Altın ışıltılar taşıyan şeftali-pembe. Dünyada en fazla satan renklerden ‘Orgasm’ serisinin bir ürünüdür. Dudaklarınıza renk ve yumuşak bir his verir.

Nars Orgasm Oil-Infused Lip Tint (5.7ML)
Rahat kullanımlı, jel-yağ dokusuyla pürüzsüz ve eşit bir uygulama sağlayan dudak renlendiricisidir. Dudaklarda yağlı his bırakmaz. Dudakları müthiş şekilde neme doyurur. İçeriğinde Ahududu Tohumu Yağı ve Nar özü vardır. A ve E Vitamini de dudakları besler ve çevresel strese karşı korur. Dudaklara hafif renk verirken az oranda bir ışıltı da ekler. Zengin içerikli formülü yağsız bir hisle pürüzsüz ve eşit şekilde dudaklarda kayar. Saf bir renk ve parlaklık verir. Orgasm, ikonik rengini taşır yani şeftali-pembe rengindedir.

Nars Orgasm Mini Blush (3.5GR)
Bu mini Orgasm allık, yanaklara güneş öpücüğü efekti vermek için mükemmeldir. Şeftali pembe rengiyle yazın en güzel parlaklığını yılın her zamanı kolaylıkla ve rahatça yüzünüze yansıtmanızı sağlar.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
YACHIYO KABUKI BRUSH
NARS
YACHIYO KABUKI BRUSH
Kabuki Yachiyo Fırçası #27

Nars Yachio Kabuki Brush;Elmacık kemiklerini ve cilt görünümünü belirginleştirmek ve rengi göz çevresinde dağıtıp yaymak için mükemmeldir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
390,00 TL 330,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter