MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

BORDO DUDAKLAR!

Cesur renk bordo karşımıza çok daha güçlü ve etkili şekilde çıkıyor, hazır mısınız?

Tek bir bordo ruj sizi baştan ayağa yenilemeye yeter. Bir anda çok daha çekici ve göz alıcı olursunuz. Bu da tamamen renk ile olan kimyanıza bağlı elbette! Koyu kiraz, bordo, koyu ahududu, böğürtlen gibi renkler aynı aileye bağlıdır. Kendinizi yakışanı deneyerek bulmanızı tavsiye ederiz. Arkadaşınızda çok beğendiğiniz bir ruj siz de aynı şekilde etkili olmayabilir.

Ön hazırlık
Koyu renk rujlarda dudaklardaki pürüzler daha çok belli olur. Bu da oldukça kötü görüntü verir. Ruju sürmeden önce diş fırçanızla dudaklarınızı fırçalayın ve nemlendirici krem sürün ya da dudak balm’ı.
Dudaklarınız yeterince pürüzsüz olunca, cilt tonunuza uygun bir kapatıcıyı dudaklarınıza sürün. Bu şekilde, rujun rengi daha çok ortaya çıkar.

Tonunuzu bulun!
Açık tenliler için ahududu tonları, buğday tenliler için yaban mersini ve koyu tenliler için de böğürtlen rengi idealdir. Siyaha yakın koyu kırmızı ise herkese çok yakışır.

Doğru uygulama
Dudağınıza kalem çekerek ve aynı kalemle dudaklarınızın içini doldurarak hem mükemmel şekli yakalayacaksınız hem de rujun renginin uzun süre dayanmasını sağlayacaksınız. Kusursuz bir görünüm için ruj fırçası da kullanabilirsiniz. 

Ruj tipleri

Krem rujlar
Krem rujlar yoğun renk verirler. Alt ve üst dudağı eşit olmayanlar için efekt yaratmaya uygundurlar.

Mat rujlar
Dolgun ve büyük dudaklara sahip kadınlar için en ideali mat dokulu rujlardır. Dudakların büyüklüğünü dengelerler.

Parlak rujlar
Parlak rujlar dudakları olduğundan daha kalın gösterir. İnce dudaklılar için idealdir.

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter