​​
MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

EN İYİ KONTÜR FIRÇALARI HANGİLERİ?

Kontür, ten makyajının en önemli son dokunuşu... Kontür ile hatlarımızı daha güzel ve belirgin şekilde ortaya çıkarıyoruz. Bunu yapmak için kullandığımız fırçalar da en az kontürde kullandığımız ürünler kadar önemli. 

Mükemmel kontürün yolu, mükemmel kontür fırçasından geçer. Kontür için tasarlanmış fırçalarla yüzünüze istediğiniz boyutu sorunsuzca verebilirsiniz. Cilt makyajında gölgelendirme hata kabul etmez, unutmayın!

Kontür yaparken kullanmanız gereken fırçalar:

Açılı fırça / Nars Contour Blush #21, elmacık kemiklerini şekillendirmek ve vurgulamak, yüzün genelinde boyutlandırma yaparken kullanılmak için tasarlanmış açılı bir fırçadır. Pudra yapılı ürünlerle birlikte kullanmak için idealdir. Açılı fırçaların kullanımı kolaydır. Eğer kontüre yeni başlayacaksınız açılı fırça kullanabilirsiniz.EN BASİT KONTÜR UYGULAMASI NASIL YAPILIR? TIKLAYIN!


Çift taraflı / Make Up For Ever Double Ending #158
; bir tarafı yuvarlak uçlu, bir tarafı açılı uçlu fırçadır. Açılı tarafını elmacık kemiklerinin altına gölge oluşturmak için kullanın ve sonra vurgulamak için yuvarlak tarafını kullanın. Bu ikisi bir arada fırçanın kullanımı kolay ve hızlıdır. Pudra ürünlere kontür yapmak için idealdir.

Profesyonel makyaj uzmanları, zaman kaybetmeden birkaç rengi hızla uygulamak için bu ikisi bir arada fırçayı kullanmayı seviyor. 


Düz uçlu / Nars Mizubake Kabuki Brush, elmacık kemiklerini vurgulamak için mükemmeldir. Fırça ucu düzdür. Geniş alanlara uygulama yapmak için idealdir. Makyaj artistlerinin en sevdiği fırçalardan biridir. Pudra formlu ya da kremsi yapıdaki tüm ürünlerle kullanılabilir.
Düz uçlu / Make Up For Ever Flat Blush #146
, Nars’ın Mizubake fırçası gibi düz uçludur. Keskin ve net hatlar yaratmak için bu fırçayı da kullanabilirsiniz. Make Up For Ever makyaj artistleri, film çekimlerinde oyuncuların yüzüne bu fırça ile gölgelendirme yapıyormuş. Dakota Johnson’ın Fifty Shades Of Grey film makyajında bu fırça kullanılmıştır. Pudra formlu ya da kremsi yapıdaki tüm ürünlerle kullanılabilir.

KONTÜR İÇİN EN İYİ İKİLİLER! TIKLAYIN!


İkonik tasarım / Nars Ita Kabuki Brush
, Nars’ın ikonik fırçalarından biri... Dikdörtgen şekilli, düz kesim kıllara sahip bir fırça. Güçlü ve heykel gibi görünen belirgin yanaklar yaratmak için birebir. Bu yüzden podyum, reklam, film çekimlerinde bu fırça kullanılır. Net hatlı kontür sevenler için... Pudra formlu ya da kremsi yapıdaki tüm ürünlerle kullanılabilir.

Kardashian’ın yüz kontüründe kullandığı fırça ise elbette Ita Kabuki! Kim’in efsanevi elmacık kemiklerinin tasarımcısı diyebiliriz bu fırça için.

ITA İLE İLGİLİ MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY İÇİN TIKLAYIN!
 Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç