​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

NARS RENKLİ NEMLENDİRİCİLER

Cildinizin neredeyse hiçbir şey uygulamamış gibi görünmesini ve aynı zamanda sağlıklı bir renk kazanmasını arzu edenler için tek bir önerimiz var: Nars 30 Koruma Faktörlü Renkli Nemlendirici. Bu renkli nemlendirici serisi, kışın soğuk havalarda makyaj çantanızın kurtarıcısı olacak, yüzünüze canlı bir renk ve ışıltı kazandıracak. Ayrıca soğuk havaların vermiş olduğu kuru görünümü alıp, cildinizi neme doyuracak emin olun!

Nars renkli nemlendiriciler, kuru cilde nemli his kazandırmak için bol miktarda doğal olarak elde edilmiş bitkiler ve etken maddeleriyle doldurulmuştur. Fransız Polinezya’sından alınan kopara ve mineral bakımından zengin deniz suyu daha yumuşak, daha pürüzsüz ve daha parlak doğal bir ışıltı için cildinizi canlandırır.
Daha parlak doğal bir ışıltı için hiperpigmentasyon ve koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. 

İpuçları
“Hafif kapatıcılık için Tinted Moisturizer ürününü fondöten yerine kullanın. Elmacık kemiklerinize dağıtın ve sonra burnunuza aşağıya doğru ve alnınızın üstüne sürün. Bu ürün, bir şeyleri hafif ve saydam tutarken eşit bir ton sağlar.” Janice Daoud, Ulusal Makyaj Tasarımcısı“Ekstra ışıltı için bezelye tanesi kasar ürünü eşit miktarda Copacabana Illuminator aydınlatıcısıyla karıştırın ve yüzünüzün tamamına uygulayarak pürüzsüzleştirin.”
Raquel Grijalva, Ulusal Makyaj Tasarımcısı

Nars makyaj artisti Jenny Smith, videoda, Nars renkli nemlendirici ile birlikte kullandığı ürünlerle 4 aşamada cidin doğal parlaklığını nasıl ortaya çıkardığını anlatıyor.

 "Ten anahtardır. Güzel makyaj için ilk adım güzel bir cilttir. Cilt, güzel görünüyorsa her şey güzel gözükür. Çünkü makyajın tuvali tendir." -François Nars

1) Cilde öncelikle Nars Light Optimizing Primer sürülüyor. Bu, ciltteki yorgunluk izlerini kapatıp, cilde canlı ve parlak bir görünüm veriyor. 

2) Nars Instant Line Pore&Perfector ile ince çizgi ve gözenekler dolduruluyor. Böylece cilt düzgünleşerek makyaj için pürüzsüz bir zemin haline geliyor. Bu ürünü mimik çizgilerine, göz altlarına, yüzünüzde ihtiyaç duyduğunuz her yere lokal olarak uygulayabilirsiniz. 

3) Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer, Cream Blending Brush ile tüm yüze uygulanıyor. Göz çevresine Nars Radiant Creamy Concealer sürülüyor.  Göz çevresi de aydınlanıyor.

4) Son olarak, makyajı sabitlemek ve cilde mükemmel son görünüşü vermek için Nars Light Reflecting Loose Powder, Blush Brush ile uygulanıyor.