MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS RENKLİ NEMLENDİRİCİLER

Cildinizin neredeyse hiçbir şey uygulamamış gibi görünmesini ve aynı zamanda sağlıklı bir renk kazanmasını arzu edenler için tek bir önerimiz var: Nars 30 Koruma Faktörlü Renkli Nemlendirici. Bu renkli nemlendirici serisi, kışın soğuk havalarda makyaj çantanızın kurtarıcısı olacak, yüzünüze canlı bir renk ve ışıltı kazandıracak. Ayrıca soğuk havaların vermiş olduğu kuru görünümü alıp, cildinizi neme doyuracak emin olun!

Nars renkli nemlendiriciler, kuru cilde nemli his kazandırmak için bol miktarda doğal olarak elde edilmiş bitkiler ve etken maddeleriyle doldurulmuştur. Fransız Polinezya’sından alınan kopara ve mineral bakımından zengin deniz suyu daha yumuşak, daha pürüzsüz ve daha parlak doğal bir ışıltı için cildinizi canlandırır.
Daha parlak doğal bir ışıltı için hiperpigmentasyon ve koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. 

İpuçları
“Hafif kapatıcılık için Tinted Moisturizer ürününü fondöten yerine kullanın. Elmacık kemiklerinize dağıtın ve sonra burnunuza aşağıya doğru ve alnınızın üstüne sürün. Bu ürün, bir şeyleri hafif ve saydam tutarken eşit bir ton sağlar.” Janice Daoud, Ulusal Makyaj Tasarımcısı“Ekstra ışıltı için bezelye tanesi kasar ürünü eşit miktarda Copacabana Illuminator aydınlatıcısıyla karıştırın ve yüzünüzün tamamına uygulayarak pürüzsüzleştirin.” Raquel Grijalva, Ulusal Makyaj Tasarımcısı

Nars Velvet Matte Skin Tint SPF30:
Nars renkli nemlendirici ailesine yağlı ciltler için bu ürün de katıldı. Cilde kadifemsi matlık verirken gün boyu pürüzsüzlük sağlıyor.

Nars makyaj artisti Jenny Smith, videoda, Nars renkli nemlendirici ile birlikte kullandığı ürünlerle 4 aşamada cidin doğal parlaklığını nasıl ortaya çıkardığını anlatıyor.

 "Ten anahtardır. Güzel makyaj için ilk adım güzel bir cilttir. Cilt, güzel görünüyorsa her şey güzel gözükür. Çünkü makyajın tuvali tendir." -François NarsŞu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter