Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
7 WASO’DAN HANGİSİ SENİN İÇİN?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Yüz Maskeleri

7 WASO’DAN HANGİSİ SENİN İÇİN?

 • Temmuz 04, 2020

Paraben yok. Mineral yağlar yok. Sadece cildiniz için en iyisini yapan özenle seçilmiş doğal içerikler var. Doğal malzemelerden alınan besinler dikkatlice çıkarılır. Özleri bozulmadan korunur ve ürünlerin içeriğine katılır.
 

Bu nedenle Waso ürünlerini 15 yaşından itibaren cinsiyet gözetmeksizin herkes güvenle cildine uygulayabilir.
 

Peki, ama hangi Shiseido Waso’yu?
 

 

NORMAL/KURU CİLTLER İÇİN
 

Clear Mega Hydrating Cream: Cildi anında canlandırır, yumuşatır ve neme doyurur. İçerdiği havuç hücreleri ve beta karoten sayesinde gün boyu cildi besler.
 

Color Smart Day Moisturizer SPF30: Cilt tonuna adapte olarak sağlıklı bir ten rengi ortaya çıkarır. Cilde tazelik verir ve cildi canlandırır. Tüm gün boyunca cildi nemlendirir. Temel içeriği havuç özüdür. Havuç, su ve besin maddeleri açısından zengindir. Cildin sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

 

YAĞLI VE KARMA CİLTLER İÇİN
 

Quick Matte Moisturizer Oil-free: Tam bir matlaştırıcı ve yağ dengeleyici. Malta eriği yapraklarının hücrelerinden formüle edilmiştir. Cildinizi pürüzsüz, yeterince nemli ve mat yapar.
 

Color Smart Day Moisturizer SPF30 Oil-Free: Yağ içermez. Malta eriği yapraklarının hücrelerinden formüle edilmiştir. Mat ve sağlıklı görünümlü bir cilt yaratır. Cildinizin tonunu düzenler.

 

 

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN
 

Soft + Cushy Polisher: Soya fasulyesinden elde edilen Tofu ile formüle edilmiştir. Cilde nazikçe peeling yapar ve cildi ipeksi, pürüzsüz bırakır.
 

Quick Gentle Cleanser: Arı sütü ve balla formüle edilen antibakteriyel bir temizleyici. Susuz köpürür ve kiri, makyajı ciltten hassas şekilde temizler. Cildi yumuşak ve nemli bırakır.
 

Fresh Jelly Lotion: Cildi yumuşatan ve ferahlatan nemlendirici toniktir. Cilde uygulandığında jelden losyona dönüşür. Ana içeriği özel bir mantar türüdür. Bu mantar türü suyu sünger gibi tutar. Nemi cilde hapseder, anında ve yoğun nemlendirme etkisi sağlar.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ