;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ALLIK SÜRERKEN TERCİH EDİLECEK EN İYİ FIRÇALAR HANGİLERİ?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Makyaj

ALLIK SÜRERKEN TERCİH EDİLECEK EN İYİ FIRÇALAR HANGİLERİ?

 • Temmuz 02, 2020

Fırçaların makyajdaki rolü tartışmasız çok büyük. Bunu hepimiz biliyoruz artık. Allık fırçası seçimi ise hata affetmeyen bir konu. Çünkü yüzümüze renk vermeye yarayan allıkları ancak doğru bir fırça ile iyi uygulayabiliriz. İyi uygulanmamış bir allığın nasıl görüneceğini hayal gücünüze bırakıyoruz... Size, allık uygularken kullanabileceğiniz en iyi fırçaları listeledik. Unutmayın, iyi fırça= iyi makyaj demektir!
 

Çok yönlü allık fırçaları
 

Nars Kabuki Yachiyo Brush: Nars’ın kabuki ailesine ait olan ve makyözlerin en sevdiği fırçalardan biri olan Yachiyo ile elbette mükemmel bir allık uygulaması yaparsınız. Yachiyo, elmacık kemiklerini ve cilt görünümünü belirginleştirmek ve rengi dağıtıp yaymak için mükemmeldir. Ürünü ziyan etmeden yüze çok doğal bir şekilde uygulama yapmayı sağlar. En pigmentli allığı bile rötuş gerektirmeden sürebilirsiniz böylece... 
 

ÇOK YÖNLÜ VE ÇOK ÖZEL BİR FIRÇA: NARS YACHIYO KABUKI! TIKLAYIN! 
 

 

Make Up For Ever Blending Blush Brush #148: Vazgeçilmez bir klasik olan 122 no’lu Blending Powder Brush fırçasının orta boydaki versiyonudur. Hafif ve incelikli bir uygulama için pudra ve krem yapılı ürünlerle bu çok amaçlı fırçayı kullanabilirsiniz. Küçük boyutu, hassas ve belirgin bir allık uygulaması sağlar.
 

Nars Mie Kabuki Brush: Mie aslında geniş alanlara uygulama yapmak için idealdir. Ama allık rengini cilde çok iyi yedirdiği için makyaj artistleri tarafından sadece pudra sürerken değil, allık sürerken de tercih edilir. 
 

Make Up For Ever Flat Blush Brush #146: Orta boy, trapez şekilli, düz allık fırçası, en başından bu yana MAKE UP FOR EVER koleksiyonlarının bir parçası olmuştur. İkizkenar yamuk şekliyle, çok amaçlı kullanım için mükemmel ve aynı zamanda yüz boyama için de idealdir. Fırçanın orijinal şekli ve yumuşaklığı, geniş çeşitlilikte uygulamaya imkan tanır. Tam bir ikon!
 

Nars Mizubake Kabuki BrushFırçası düzdür ve bu yüzden kontür fırçası olduğu düşünülür ama çok yönlü bir fırçadır. Hem elmacık kemiklerini vurgular hem de allık uygulamak ve rengi dağıtıp yaymak için mükemmeldir. Bu fırçayla kontür ve allık uygulamasını en iyi şekilde yapabilirsiniz. 


 

Klasik allık fırçaları

 

 

Nars Blush Brush #20:Nars’ın klasik allık fırçalarından biridir. Kubbe şeklindeki ucu, renk pigmentlerinin mükemmel bir şekilde uygulanmasını sağlar. Pürüzsüz ve zahmetsiz bir uygulama için ideal bir fırçadır.

 

"Fırça satın almak, bir makyaj dolabı kurmak gibidir. Pudra, allık ve bronzlaştırıcı uygulamak için en iyi fırçalara sahip olmalısınız. Nars’ın 20 no’lu Blush Brush fırçası kusursuz bir allık görünümü için gereklidir."-Janice Daoud, Nars makyaj artisti

 

Make Up For Ever Precision Blush Brush #150Yüzünüzü hassasiyetle renklendirmek için eğik bir şekle sahip çok dayanıklı, çok hassas ve esnek bir fırçadır. Bu fırçayı profesyonellerden, makyaja yeni başlayanlara kadar herkes kullanabilir.
 

Make Up For Ever Buffer Blush Brush #154: Bebeksi bir allık etkisi için oldukça yüksek performans sağlar. Bu fırça, bir tıraş fırçası gibi tasarlanmıştır. Çok dayanıklıdır. Küçük dairesel hareketler yaparak kontrollü bir allık uygulaması yaratmak için kullanabilirsiniz. 
 

Nars Contour Blush #21Bu açılı allık fırçası elmacık kemiklerini şekillendirmek ve vurgulamak için kontrollü ve kolay bir uygulama sağlar. Makyaj artistlerinin olmazsa olmazıdır. 

 

Make Up For Ever Flat Round Blush #156: Her türlü allık uygulaması için klasik bir fırçadır. Esnekliği, sağlıklı bir renk ortaya çıkarmayı kolaylaştırır ve hızlandırır. Makyaj artistleri, çok doğal görünen sağlıklı bir ışıltı kazandırmak için çekimlerde bu fırçayı kullanır.

  

Nars Wet&Dry Blush Brush #23Nars Dual-Intensity allıklar için özel olarak tasarlanmış, ıslak ve kuru kullanılabilen allık fırçasıdır.

Serideki allıkların cilde en iyi şekilde uygulanmasını sağlar.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ