Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
MAKYAJDA MUHTEŞEM 3’LÜ: NARS LAGUNA. NARS ORGAMS. NARS COPACABANA.
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
THE MULTIPLE
NARS
Çok Amaçlı Stik
2.120,00 TL
BLUSH
NARS
Allık
1.770,00 TL

Allık

MAKYAJDA MUHTEŞEM 3’LÜ: NARS LAGUNA. NARS ORGAMS. NARS COPACABANA.

 • Haziran 29, 2020

Makyaj çantanızda sadece 3 ürün bırakın dersek, ne cevap verirsiniz? Kafanız karışır, kararsız kalırsınız değil mi? Bu soruyu biz de kendimize sorduk ve cevabımızı yazıda verdik!

 

Makyajda birlikte kullanılınca Voltran’ı oluşturan ürünler vardır. Bunlar mükemmel kombinlerdir. Öyle ki, bu ürünleri birlikte kullanırsanız etkileyici ve kusursuz görünebilirsiniz. Başka hiçbir şeye de ihtiyacınız yoktur! Kim bilebilir ki sizin bu görünümü sadece 3 makyaj malzemesi ile elde ettiğinize? İşte, makyaj çantamızı boşaltsak ve 3 ürün hakkımız olsa, biz bu özellikleri taşıyan ürünleri 1 dakika bile düşünmeden seçeriz.

Bunlar hangileri mi?

 

1. Nars Laguna Bronzing Powder/KONTÜR YAP!

 

Meşhur Laguna’yı duymayan var mı? Pek sanmıyoruz. Makyaj artistlerinin ve ünlülerin en en en sevdiği bronz pudralardan biri olur kendisi. Bu yüzden de markanın ikonik ürünleri arasında yer alır. 
 

Laguna Bronzing Powder, pudra ve allık olarak kullanıldığında cilde sağlıklı ve bronz bir görünüm verir. Bronzlaşmış cilt illüzyonu yaratmak için muhteşemdir. Ama bunun için yüzün tamamında kullanılmamalıdır; yalnızca güneşin vurduğu alanlarda uygulanmalıdır; alın, burun kemiği, yanakların üstü ve çene gibi.


 

Ama aslen bu pudra en çok kontür amaçlı kullanılır. Yüze gölge verip, elmacık kemiklerini vurgulayan eşsiz bir üründür. Çünkü bunu en doğal şekilde yapar. İçerisinde kırmızılık veya turunculuk barındırmaz, ilk bakışta pırıltılı gibi görünür ama bu pırıltılar yüzün genelinde sıcaklık ya da bronz cilt görünümü yaratmak için vardır. İnce bir şekilde öğütülen pırıltılı tozlar, daha yumuşak ve daha eşit görünümlü bir cilt için çizgileri ve delikleri doldurur. Harika bir yüz hattı yaratır. Pırıltısının sırrı budur. Yüzünüzde parlak durmaz. 


 

Laguna’yı mükemmel kontür için Nars Ita Brush ile birlikte kullanın. Ita’nın kontür için özel olarak tasarlanan yapısı Laguna ile birleştiğinde size profesyonel makyaj artistlerinin elinden çıkmış gibi bir gölge yaratır. Kontür için daha iyisi olamaz. 
 

NARS ITA BRUSH İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ? NASIL KONTÜR YAPARSINIZ? TIKLAYIN!

 

 

2. Nars Multiple Copacabana/AYDINLAT!
 

The Multiple “Copacabana”, aydınlık ve parlak görünümün en vazgeçilmez ürünü. Aydınlatıcı, ve far olarak kullanılıyor. Görüntüde yarattığı etki tartışılmaz! Makyajda ışıltı seviyorsanız Copacabana tam size göre.
 

Işıltılı inci pembesi rengi aydınlatıcı olarak yüzün her bölgesine uygulanabilir; burun, çene, yanaklar, şakaklar... Ekstra ürün uygulamaya ihtiyaç kalmaz. Direkt cilde veya fondöten üzerine sürebilirsiniz. Ürünü doğrudan yüze sürüp parmaklarınızla dağıtabilirsiniz. Elmacık kemiklerinizin altına gölge yaptınız, elmacık kemiklerinizin üzerini Copacabana ile aydınlatabilirsiniz. Güzel bir efekt...
 

 

Far olarak kullanmak için ise, göz kapağınıza ürünü dokundurup hafifçe yayın. Bir anda tazelendiniz işte! 
 

Fotoğraflarda daha iyi görüntü vermek için burna yakın, allık-gölge hattına bir şerit olarak Copacabana’yı çekin ve aynada kendinize bakın. Harika! Fotoğraflarda net şekilde ıslak yanaklı çıkarsınız, tıpkı modeller gibi!
 

EFSANEVİ NARS MULTIPLE COPACABANA’YI KULLANMAK İÇİN 10 NEDEN! TIKLAYIN!

 

3. Nars Orgasm Blush/RENK VER!
 

Nars allık deyince aklınıza ilk gelen hangisi? Dünyanın en çok bilinen ve en çok satan rengi “Orgasm”, öyle değil mi? Peki, Bu Orgasm’ı bu kadar eşşiz kılan ne? Orgasm, dore ışıltılara sahip pembe bir renk. Ve bu rengin asıl özelliği, mucizevi bir şekilde herkese çok yakışması! Sarışın, esmer, kumral veya kızıl olmanız önemli değil, Orgasm’in cildinizle harika bir şekilde bütünleşmesine tanık olmak için ufak bir dokunuş yeterli! Orgasm, bu yüzden yıllardır dünyanın en çok satan kozmetik ürünleri arasında ilk sırada geliyor. Gerek moda haftalarında olsun, gerekse ünlü modacıların özel defilelerinde, Orgasm makyaj artistleri tarafından en çok tercih edilen makyaj malzemesi. Yüze verdiği ışıltı, renk ve aydınlık herkes tarafından çok beğenilmesini sağlıyor.


 

Laguna ile kontür yapıp, Copacabana ile cildinizi aydınlattıktan sonra yanaklarınızın üzerine Orgasm allık ile renk verin. Bu renk sizi sağlıklı, taze ve canlı gösterecektir. Bunun için Nars Yachiyo Kabuki Brush’ı kullanabilirsiniz. Allık sürmek için en iyi fırça...


 

İşte makyajda muhteşem 3’lü! Siz söyleyin, bu 3’lü ile makyaj yaptıktan sonra başka bir şeye ihtiyacınız var mı?

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ