Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BEYONCE’ NİN EFSANEVİ SÜPER BOWL MAKYAJI
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.540,00 TL
AUDACIOUS LIPSTICK COLLECTION
NARS
Audacious Özel Ruj Serisi
1.670,00 TL

Ünlülerin Makyajı

BEYONCE’ NİN EFSANEVİ SÜPER BOWL MAKYAJI

 • Temmuz 15, 2020

BEYONCE’ NİN EFSANEVİ SÜPER BOWL MAKYAJI

 

Beyonce zaten bronz bir tene sahip olduğundan makyajında renkten ziyade ışıltı kullanmayı seviyor. Süper Bowl makyajında da metalik dokunuşlar ön plandaydı. 

 

 

Beyonce’nin Süper Bowl makyajını siz nasıl yaparsınız?

 

Ten Makyajı
 

Beyonce gibi kusursuz cilde sahip olmak için Nars All Day Luminous Weightless Foundation ve Nars Radiant Creamy Concealer kapatıcı kullanabilirsiniz. Fondöten cildinizi mermer kadar pürüzsüz yaparken, kapatıcı da göz çevrenizi aydınlatır ve cildiniz de nokta atışı yapılacak yer varsa onu yapmanızı sağlar. 

 

Makyajda ışığın ve dolayısıyla aydınlatıcının önemi büyük! Yüzün yüksek yerlerine aydınlatıcı sürerek parlak bir efekt yaratabilirsiniz. Nars Illuminator Hot Sand ile satenimsi ve doğal bir parlaklık elde edersiniz.

 

Göz makyajı
 

Öncelikle göz üstüne far bazı (Nars Smudge Proof Eyeshadow Base) uygulayın ki, far bulaşmasın ve dağılmasın. Buğulu göz makyajında farın dağılımı çok önemlidir. Sonra açık renk bir farı (Shiseido Shimmering Cream Eye Color BE204) tüm göz kapağı üstüne sürün ve üstüne mat koyu kahve farı (Nars Matte Eyeshadow Coconut Grove) kıvrım yerinden gözün dış köşelerine kadar hafif fırça darbeleriyle rengi yayın. Sonra metalik bakır renkli bir farı göz kapağının ortasına sürün. Bunun için Make Up For Ever Artist Shadow Metallic 740 nolu bakır farı kullanabilirsiniz.

 

 

Yanak makyajı
 

Nars Bronzing Powder Casino ile yüze kontür yapın. Elmacık kemiklerinin hemen altından uygulayın. Sonra Nars’ın 2 farklı renkteki aydınlatıcısını yanaklara birlikte uygulamak çok etkili sonuç vereceğinden ikisini birlikte kullanacağız ama karıştırmadan! Orgasm Illuminator yüze hafif renk ve parlaklık verir. Bunu yanaklara doğru uygulayın ve hafifçe dağıtın. Copacabana‘yı ise şakaklara doğru uygulayıp ten makyajını bitirin.

 

Dudaklar
 

Böyle bir göz makyajında dudaklar, doğal renklerde olmalıdır. Dudaklara nude bir ruj (Nars Audacious Raquel) sürün ve üzerine biraz metalik dokunuşlar ekleyin. Nasıl mı? Make Up For Ever Artist Shadow Metallic 740 bakır farınızdan parmağınıza alın ve dudaklarınıza hafif hafif dokundurun. Bitti!

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ