Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BRONZ CİLDE MAKYAJ NASIL YAPILIR?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
RADIANCE PRIMER SPF35
NARS
Aydınlatıcı, Enerji Verici, Canlandırıcı Makyaj Bazı SPF35
1.880,00 TL
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.540,00 TL
PURE RADIANT TINTED MOISTURIZER SPF 30
NARS
Cilde Parlaklık Veren -Yağsız- Renkli Nemlendirici SPF30
2.180,00 TL

Güneş

BRONZ CİLDE MAKYAJ NASIL YAPILIR?

 • Temmuz 11, 2020

Bronzlaşmış cilde yapacağınız makyajın en önemli noktası, parlaklıktır. Bronz yüzünde doğal ve tatlı bir sıcaklık, nefis bir parlaklık olmasını hangi kadın istemez? Ne pudra, ne allık, ne fondöten... Bambaşka bir kilit üründen bahsedeceğiz yazıda.

1) Cilde aydınlık veren bir baz olan Nars Radiance Primer SPF35 ile cildin matlığını ve donukluğunu giderin. Cilt makyaja hazır hale gelsin. Bu makyajın özü aydınlık ve parlak bir ten. O yüzden cilde satenimsi bir görünüm veren Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30 renkli nemlendiriciyi uygulayın. Cilt aydınlık ve nemli gözükür, minik kusurlar varsa kapanır. Nars Radiant Creamy Concealer ile göz çevresindeki koyu halkaları kapatın. Kapatıcıyı V şeklinde uygulayın, böylece kapatıcı aydınlatıcı gibi işlev görerek göz çevresini de aydınlatır.

Nars Laguna Liquid Bronzer

2) Parlak bronz makyaj yapmak için kilit ürününüz Nars Laguna Liquid Bronzer. Bu ürünü direkt cildinize uygulayabileceğiniz gibi fondötenin üzerine ya da renkli nemlendiricinizin üzerine uygulayabilirsiniz. İsterseniz ten ürününüzla karıştırıp yine tüm yüzünüze de sürebilirsiniz tabii ki.
Laguna’yı güneşin doğal olarak yüzünüze vurduğu noktalara yaymayı unutmayın. Buralar genellikle yüzün yüksek noktalarıdır: Elmacık kemikleri, şakaklar, kaş kemiği, çene, alın ve burun üzeri. Likit Laguna’yı bu bölgelere parmak uçlarınızla ya da Nars Yachiyo Kabuki fırça ile yayabilirsiniz.Sonra rengi hafifçe dağıtın.

Nars Laguna Bronzer

Püf noktası: Ürünü bütünlük sağlamak için göz kapaklarınıza ve dudaklarınıza uygulayabilirsiniz. Makyaj artistleri böyle yapıyor.

3) Nemli bronz görünüm için likit aydınlatıcı şart! Daha sonra ıslak efekti daha çok vurgulamak için Nars Illuminator Copacabana veya Hot Sand ile kaş kemiğinizi ve elmacık kemiklerinizin üzerini aydınlatın. Kaşlarınızın üzerindeki bölgeyi de unutmayın. Copacabana’yı göz pınarlarınıza da parmak uçlarınızla ufak dokunuşlar şeklinde uygulayın.

4) Nars Stylo Kohliner ile gözlerinize eyeliner çekip makyajı bitirin. Islak bronz makyaja eyeliner çok yakışır!

5) Dudaklarınızda da Nars Audacious Barbara gibi kahve tabanlı nude pembe bir ruj kullanırsanız bu ışıltılı bronz görünümü tamamlamış olursunuz. Rujun üzerine isterseniz Nars Lipgloss Orgasm uygulayabilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ