Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün

Makyaj

CİLDİNİZE GÜÇ VE IŞILTI KATAN İKİLİ İLE YENİLENİN!

 • 01.06.2020

 

Bir süre önce piyasaya çıkan Ultimune, düzenli kullanımla cildin tıpkı doğduğu andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı oluyor. Ultimune kullanıcıları bunu çok iyi bilir! 1 haftada cilt tonu daha parlak, ışıltılı, dengeli ve berrak olur. 4 hafta sonunda ise cilt hatları daha az kırışık, daha az ince çizgili, çok daha esnek ve sıkı görünüme kavuşur. 
 

Shiseido’nun kısa bir süre önce piyasaya sunulan en yeni ürünü Revival Glow Serum ise, tamamen parlak ve kusursuz bir cildi hayal olmaktan çıkarıp gerçeğe taşıyor. Özel içeriği sayesinde serum, cilt tonunu etkin bir şekilde düzeltiyor; kızarıklık, kırışıklık ve gözenek görünümünü en aza indiriyor. Kadınların en büyük şikayetlerinden biri olan renk dengesizliğini ve koyu lekeleri azaltıyor. 
 

Ultimune ve Glow Revival Serum’u birlikte kullanın!

Cilt için eşsiz çözümler sunan bu iki ürün birlikte kullanıldığında, kelimenin tam anlamıyla Voltran’ı oluşturuyor! Uzmanlara göre bu ikisini birlikte kullanan, cildindeki etkileri görünce bir daha asla ondan vazgeçemeyecek. Ultimune ve Glow Revival Serum’u birlikte kullanın, cildinizin güç, ışıltı ve enerjiyle dolduğunu görün. 

 

Peki, neden birlikte kullanmalısınız?

Ultimune, hasar verici faktörlere karşı cildin direncini ve bağışıklığını arttırırken, Glow Serum’da cildin doku, ton ve kontürünün bozulmasına neden olan kılcal damar hasarını onarıyor.

 

Glow Revival’ın faydaları Ultimune kullanımı ile daha da güçlenir. Cildin bağışıklığı, kılcal damarların daha etkin çalışmasına olanak sağlamak için yeniden yapılanır ve Glow Serum’dan maksimum fayda sağlamak için ideal ortam sağlanmış olur. 
Ultimune Eye'ı da bakım kürünüze dahil edin!
Ultimune Eye
'da Ultimune gibi cildi güçlendiriyor, bağışıklığını arttırıyor. Bu sefer bunu göz çevresi için yapıyor. Göz çevrenizin daha genç ve sıkı olmasını sağlıyor. Üstüne sürdüğünüz serum ya da göz çevresi kreminin etkisini arttırıyor. Sabah akşam Ultimune Eye'ı kullanın, günlük kreminizi de üzerine sürün ve farka dikkat etin!


Nasıl kullanacaksınız?

Sabah ve akşam olmak üzere yüzünüze önce Ultimune'u sonra Glow Revival'i sürün.
 

Hollywood’un sırrı

Bu ikilinin kusursuz ve ışıltılı cilt sırrını elbette herkesten önce Hollyood yıldızları keşfetti. Özellikle Leighton Meester’ın cildi o kadar ilham verici görünüyor ki, bu ikilinin süper gücüne sonuna kadar inanıyoruz. 

Kate Bosworth'da tv programlarında cildinin sırrını soranlara Glow Serum ve Ultimune ile Ultimune Eye'ı kullandığını söylüyormuş. Bunu duyduktan sonra bu ürünleri merak etmeyen kaldı mı? Haydi bakıma!

Ünlü vlogger Duygu Özaslan'ın Ultimune inceleme videosunu izlemek ister misiniz?
 

 

 

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ