Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIKLARINIZ SADECE 1 HAFTADA AZALABİLİR
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
VITAL PERFECTION LIFTDEFINE RADIANCE SERUM
SHISEIDO
Yüz & Boyun Sıkılaştırma, Toparlama ve Aydınlatma Uzmanı Serum
7.100,00 TL

Kırışıklıklar

GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIKLARINIZ SADECE 1 HAFTADA AZALABİLİR

 • Temmuz 18, 2020

Sağlıklı bir göz çevresi her zaman daha genç ve taze görünmenizi sağlar. Herkes göz çevresinin daha hassas ve daha özen gösterilmesi gereken bir bölge olduğunu biliyordur zaten. Çünkü yaşlılık belirtileriyle ilk tanıştığımız yer maalesef burası... Bu yüzden göz çevremizin gençliğini korumak için özel bakım ürünleri kullanmalıyız.

 

Sizi yepyeni bir çok yönlü kırışıklık karşıtı göz çevresi kremi ile tanıştırmak istiyoruz. Bu kreme bayılacaksınız! Çünkü çok akıllı ve çok marifetli. Hangi göz çevresi kremi sadece 1 haftada fark yaratabilir? Bu krem yaratıyor. 


Tam 6 çeşit kırışıklık üzerinde etkilidir

 

Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Eye Cream, göz çevresinde sebebi stres olanlar dahil olmak üzere tam 6 çeşit kırışıklıkla savaşır:

1) Gözün iç köşesindeki kırışıklıklar
2) Göz altı kırışıklıkları
3) Kaz ayakları
4) Göz kapağı kırışıklıkları
5) Göz altı halkasının altındaki kırışıklıklar
6) Stres kırışıklıkları (çat kaşma kırışıklıkları)
Bu göz çevresi kremini 30 yaş itibariyle kullanabilirsiniz.

 

Etkilerini hemen görürsünüz

 

- Anında daha pürüzsüz, dolgun, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümü azalmış bir cilt yaratır.

- Sadece 1 hafta içinde gözle görülür şekilde kırışıklar azalır.

- 4 hafta düzenli kullanımından sonra ise göz çevresinde 6 tip kırışıklığın gözle görülür bir şekilde azaldığını farkedersiniz.

Bu göz çevresi kreminin bu kadar etkili olmasının sebebi elbette ki içerisindeki eşsiz teknolojilerde gizli. ReNeura Teknolojisi ve AQUA PEPTIDE gibi özel formüller, bu kremi diğerlerinden ayırıyor. Sonuçlarını hemen farkediyorsunuz.

 

•  Shiseido Vital  Perfection  Uplifting &Firming  Eye  Cream cildi sıkılaştırma ve toparlama uzmanı Vital Perfection serisinin anti-aging etkili göz çevresi bakım kremidir. Retinol içerir. Retinol, yaşlanma ve yorgunluk belirtilerine karşı daha fazla direnç için cildin doğal hyalüronik asit üretimini destekler. Göz çevresini sıkılaştırır ve toparlar.


-    Shiseido’nun orijinal TruStructive™ teknolojisi ve yeni Kurenai-Trulift Kompleksi ile cildin yapısını güçlendirmek ve cildi onarmak için cildin kendi doğal onarıcı fonksiyonlarını iyileştirir.


-    Daha sıkı ve daha esnek bir cilt için cildin en üst tabakası epidermisteki hücre döngüsünü normalleştirir ve onun altındaki dermiş tabakasını hızlıca yeniler ve yoğunluğunu artırır.


-    Özel MATSU-ProSculpt Kompleksi, göz bölgesinde yaşa bağlı şişkinlik görünümünü azaltmayı hedefler. KURENAI-TruLift Kompleksi ve ReNeura Teknolojisi  ise gözle görülür şekilde göz çevresini kaldırıp sıkılaştırırken cildin doğal işlevlerini güçlendirir. - Yalnızca 1 haftada sarkmalar, kırışıklıklar ve koyu halkaların görünümü azalır. 2 hafta içerisinde daha aydınlık bir göz çevresi sağlar. 4 hafta sonra ise yaşlanmanın neden olduğu yorgun görünümü gözle görülür bir şekilde azaltır.
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ