Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
YERÇEKİMİNE MEYDAN OKUYAN EN ETKİLİ ÜRÜNLER
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
BIO-PERFORMANCE ADVANCED SUPER REVITALIZING CREAM
SHISEIDO
Erken Yaşlanma Karşıtı Süper Canlandırıcı Krem
5.950,00 TL 5.355,00 TL

Kırışıklıklar

YERÇEKİMİNE MEYDAN OKUYAN EN ETKİLİ ÜRÜNLER

 • Temmuz 11, 2020

30’lu yaşlardan itibaren cilt hücrelerindeki nemsizlik artar ve nemsizlikten dolayı ince çizgiler belirginleşmeye başlar. Bununla birlikte cilt yüzeyinin dokusunda bozulmalar görülür. Ve cilt donuk, cansız görünür. Ciltte yavaş yavaş esneklik kaybına bağlı sarkma ve gözeneklerde yavaş yavaş bir genişleme görülür. Tüm bunları belki siz direkt görmezsiniz ama yaşlılık emareleri başlamıştır bile... Cildiniz alarm vermeye başladıysa tek yapmanız gereken, cildinizin sesine kulak verip, ona en iyi bakımı sunmaktır!
 

En iyi yerçekimi savaşçılarına göz atalım mı?
 

1) Shiseido Bio Performance LiftDynamic Cream

 

35 yaşından itibaren Shiseido’nun bu serisi çok etkilidir. Bu serinin özelliği, tempolu hayata uygun, az ürünle çok etki bekleyen, medikal estetikten esinlenilmiş bir seri olmasıdır. 
 

Cildinizle ilgili ne hayalleriniz varsa Shiseido Bio Performance LiftDynamic Cream bu hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Lifting ve sıkılaştırma özelliği bulunan anti-aging’li bu krem cildin sıkılığını ve yoğunluğunu geri kazandırmaya yardımcı olurken, ‘heykel gibi’ bir görünüm sağlıyor. Sabah akşam düzenli kullanımla cilt kontürlerini yukarı çeken krem, cildinizi onarıp, hücre yenilenmesini ve cildin daha sıkı ve daha canlı olmasını sağlıyor. Günlük bakım ritüelinizde olması gereken Bio-Performance Lift-Dynamic Cream cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olanların vazgeçilmezi olacak… 

 

 

2) Shiseido Bio Performance LiftDynamic Serum

 

Cildinizin potansiyelini bu serumla ortaya çıkarın! Shiseido Bio Performance LiftDynamic Serum dış etkenlerle cildiniz arasında etkili bir bariyer kurarak, birçok yenilikçi faydayı bir arada sunuyor. Cildin doğal yenileme güçlerini destekleyen bu serum ile kolajen ve elastin üretimi artarken, cildiniz daha pürüzsüz, nemli ve yenilenmiş görünüyor. 

 

3) Shiseido Bio Performance Lift Dynamic Eye Treatment
 

Serinin bu anti-aging özellikli göz kremi, cildin kendi doğal onarıcı yeteneğini harekete geçirerek düzenli kullanımda gözle görülür farkı ortaya koyuyor. Göz kontürünü kaldırıp, daha sıkı ve daha genç görünüm sağlayan krem, içeriğindeki RenoCycle Sistem ile cildin onarılmasına, hücrelerin yenilenmesine ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı oluyor. Gündüz ve gece kullanılan göz kreminin ekstra nemlendirme özelliği de bulunuyor. 

 

4) Shiseido Bio-Performance Super Corrective Serum
 

Cildimiz kolajen dokusunu kaybetmeye başladıkça, yavaş yavaş sarkmaya başlar. Bu yüzden erken önlem almak çok önemlidir. Kolajen ve hyalüronik asit içeren ürünler kullanmalısınız.
 

Cildin zamanın etkilerine karşı savaşmasını sağlayan çok etkili bir serumdur. Kırışıklık, sarkma ve matlığı hedef alır. Ciltte etkisi hemen görülür. Genç görünümünüzü korumanın anahtarı cildinizdeki kolajen, elastin ve hiyalüronik asidin üretilmesinde yatar. Shiseido Bio-Performance Super Corrective Serum cildin bu üç elementine odaklanarak cildinize hayat dolu bir ışıltı ve pürüzsüzlük kazandırırken, aynı zamanda cildin doğal güçlerini yeniden canlandırır. Sarkma karşıtı serum, ilk kullanımda ciltte gözle görülür bir iyileşme sağlar. Zamanın etkilerine karşı savaşan etkileri, günlük kullanımla giderek güçlenir. 

 

 

5) Shiseido Bio-Performance Advanced Super Revitalizing Cream
 

Bu erken yaşlanma karşıtı süper canlandırıcı krem, ince hatların, pürüzlerin ve diğer erken yaşlanma izlerinin azalmasına yardımcı olurken cilde enerji ve nemlilik veren canlandırıcı kremdir. Daha pürüzsüz ve esnek bir cilt için ince çizgileri ve kırışıklıkları hedefler. Kremi kullanmaya başlar başlamaz farkı hemen görürsünüz; cildiniz anında pürüzsüz ve daha esnek bir hale getirir. Sadece bir haftalık kullanımla bile cilt çok daha genç görünür. 4 haftalık kullanımın ardından ise cildinizin tamamen pürüzsüz hale geldiğini görürsünüz.
 

6) Shiseido Bio Performance Super Corrective Eye Cream

Zamana karşı savaşan bir göz kremi. Kremi düzenli kullandığınızda gözlerin etrafında oluşan yorgun görüntü eski haline döner. Göz çevresini onarır, kırışıklıkları gözle görünür şekilde azaltır ve göz altı morluklarını giderir. Shiseido Bio Performance Super Corrective Eye Cream, sıkı göz kontürü elde etmek için anahtar madde olan hyalüronik asit üretimini arttırmak adına Bio-Defining Complex ile formüle edilmiştir.

 

7) Shiseido Future Solution Ultimate Regenerating Serum

 

Yaşlanmanın tüm belirtilerini gözle görülür şekilde azaltan, cilde ışıltı ve zindelik kazandıran özel bir serumdur. Yaşlanma, sıkılık kaybı, kırışıklıklar, donukluk ve esneklik kaybından dolayı belirginleşmiş gözenekleri hedefler. Sarkan yüz hatlarını sıkılaştırır, kırışıklıkları ve cilt esnekliğini iyileştirir.Bu üstün yaşlanma karşıtı serum, yaşlanmaya karşı inanılmaz bir direnç sağlar. Cilt belirgin bir şekilde dolgunlaşır, esneklik kazanır ve sağlıkla ışıldar. 
 

8) Shiseido Eye and Lip Contour Regenerating Cream

 

Dudak ve göz çevresindeki cildin elastikiyetini korurken yaşlanmanın görünür izlerine etki eden güçlü bir onarıcı bakımdır. Hassas göz ve dudak çevresindeki çizgilerin ve sarkmaların oluşumunu önlemeye yardımcı olur; var olanları da etkin bir şekilde düzeltir. 

 

Kaz üzümü yaprağı ekstresi ve diğer esansiyel maddelerle formüle edilmiştir. Cildi sıkılaştırır ve yoğun bir biçimde nemlendirir. Ayrıca ürün kapatıcı ve fondöten altında kullanılabilecek kusursuz bir makyaj bazıdır. Makyajın sabittlenmesine ve makyajlıyken dahi cildin nefes alıp nemlenmesine olanak sağlar.

 

9) Shiseido Bop Glow Revival Serum
 

Kırışıklıklar, sarkma ve ciltteki cansız görünüme karşı çözümler sunan, zamanla mücadele eden müthiş bir serumdur. Anında cilt daha pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm alır ve her gün düzenli kullanımla etkisi daha da artar. Yalnızca bir haftada ciltteki sıkılık gözle görülür biçimde artar. Üç haftada derin kırışıklıkların görünümü farkedilir biçimde azalır. Gençlik görünümünün daha uzun süreli olmasının sırrı, kolajen, elastin ve hyalüronik asitin ciltte ideal seviyede varolmasıdır. Shiseido Bio-Performance Super Corrective Serum işte bu üç unsurun üzerine odaklanır, sırrı bu! Tüm cilt tipleri için uygun olan bu serumu sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ