Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Güneş Bakım

GÜNEŞ KORUYUCU KULLANINCA OLUŞAN BEYAZLIKTAN RAHATSIZ MISINIZ?

 • 22.03.2020

Yazın tam ortası, bavul hazırlamanın en zevkli olduğu zamanlardayız. Tatil çantalarının olmazsa olmazı ise elbette güneş kremleri. Size en iyi güneş koruyucu kremlerden birini anlatacağız şimdi. Güneş kremi tavsiyesi isteyenlere duyurulur!

Peki, bir güneş kreminden en fazla ne beklersiniz? Sadece SPF’nin olması mı? Bizce güneş kremlerindeki beklenti artık sadece SPF’inin yani güneş koruma faktörünün gücü ile sınırlı değil. En iyi güneş koruyucu markaları arasında başı çeken Shiseido, güneş kremlerinde her sene yaptığı inovasyonlarla beklentimizi daima yükselttiği için, bizim için güneş kremi demek Shiseido demek! Neden mi?


Güneş kremi kullanınca cildinizde oluşan beyazlıktan şikayetçi misiniz?

 

Shiseido Expert Sun Aging Protection Lotion SPF30 ve SPF50 güneş losyonları artık ‘invisible formula’ ya sahip. Yani ciltte iz bırakmayan, görünmez bir dokuya sahip. Kremi cildinize sürdüğünüzde ilk olarak beyaz rengi görüyorsunuz ama ürünü dağıtınca tamamen şeffaflaşıyor ve ciltte görünmez oluyor.

Böylece o hiç sevmediğimiz maske gibi duran kireç gibi beyazlık tarihe karışıyor.


Ter kokusunu güzel bir kokuya dönüştürüyor

 

Ayrıca şunu da belirtelim ki, daha önce hiç görülmemiz bir özellik daha bu 2 üründe var: Ter kokusunu hoş bir kokuya dönüştürüyor. Shiseido teknolojisi, ter kokularını tatlı yaz kokularına dönüştürmek için narenciye çiçeği kokusu ile teri hapsediyor.

 

Suya ve tere dayanıklı hatta suda koruma gücü artıyor: Wet Force Teknolojisi

 

Suya girildikten sonra koruma özelliğini neredeyse kaybeden çoğu güneş kreminin tersine; Wet Force ürünleri deniz/havuz suyu ve terin yapısında bulunan minerallerle reaksiyona giren moleküller içeriyor. Böylece ciltte etkisi gitgide güçlenen UV koruması ortaya çıkıyor.

Wet Force güneş serisi, suyun içerisinde 80 dakika geçirseniz dahi, ciltte hiçbir güneş yanığı / kızarıklık oluşmadan kalınabilecek bir koruma sağlıyor!


DÜNYADA BİR İLK!

 

Shiseido güneş kremleri Wet Force teknolojisi içeriyor. Wet Force teknolojisini bu kadar iddialı yapan şey ise, kremin su ile temas ettiğinde aktif hale gelmesi… Kremin sürüldüğü bölgenin, 15 dakika boyunca su ya da 30 dakika terle temas etmesinin ardından, Wet Force teknolojisi aktifleşiyor; gücünü su ve terden alarak şimdiye kadar hiçbir güneş kreminde görülmemiş bir koruma sağlıyor. Bu dünyada da bir ilk!

Denizde, havuzda yüzün, suyun içinde dilediğinizce vakit geçirin, tüm sahil aktivitelerinin tadını çıkartın; bilin ki güneş kreminiz suyu en az sizin sevdiğiniz kadar seviyor! Gerçekten de öyle!


Yaşlanma belirtileri ile savaşıyor, lekeleri önlüyor

 

Bu güneş kremlerinin anti-aging özellikleri de bulunuyor. Yüksek spektrumlu UV koruması sağlayan eşsiz SuperVeil-UV 360™ teknolojisi, ciltte foto-yaşlanma etkilerini azaltıyor. Cilt zararlı güneş ışınlarından etkili şekilde korunurken, yaşlanmaya meydan okuyor.

Cildi kuruluk, oksidasyon ve DNA hasarına karşı koruyan özel içeriklere sahip olduklarından kırışıklık ve lekelere karşı da cildi koruyorlar. Cilt kuruluğunu ve sertliğini engelliyorlar. Cilt ipek gibi pürüzsüz ve yumuşak oluyor...

*** Plajda, havuzda, su sporlarında, kış sporlarında kullanmak için mükemmeldir. Su ve ter ile temasta güneş koruması güçlendiği için sürekli tazelemeniz de gerekmez. Yüz ve vücut için kullanılabilir.

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ