;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
GÜNEŞSİZ BRONZLAŞ YA DA BRONZLUĞUNA IŞILTI KAT: YENİ LAGUNA LİKİT BRONZLAŞTIRICI!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün

Güneş

GÜNEŞSİZ BRONZLAŞ YA DA BRONZLUĞUNA IŞILTI KAT: YENİ LAGUNA LİKİT BRONZLAŞTIRICI!

 • Temmuz 10, 2020

 

Laguna likit bronzlaştırıcı tam olarak ne işe yarar?

 

Laguna Liquid Bronzer yani Laguna likit bronzlaştırıcı markanın ikonik bronz pudrası Laguna Bronzer’ın tam olarak ışıltılı ve sıvı versiyonu. Rengi de altın ışıltılı kahverengi. Bu sıvı Laguna’yı teninize sürdüğünüzde cildiniz harika bir ışıltıya ve natürel bir bronzluğa sahip olur. Çünkü bu ışıltı, sim ve pırıltıdan uzak, doğal bir parlaklıktır. Güneşsiz bronzluk etkisi işte tam da budur! Laguna’yı bronzlaşmış teninize sürdüğünüzde ise, bronzluğunuzu daha da dikkat çekici bir görünüme sokmuş olursunuz. 

 

İster bronzlaşmış olun, isterseniz güneş yüzü görmemiş; sıvı Laguna ile doğal bronz bir renk ve ışıltı kazanırsınız. Üstelik hem yüze hem vücuda kullanabilirsiniz.

 

Laguna likit bronzlaştırıcının diğer bronzlaştırıcılardan farkı ne?

 

Çok farkı var! Çünkü çok yönlü kullanılabiliyor ve hem yüz hem vücuda sağlıklı bir ışıltı ve bronzluk vermeye yarıyor.

 

Özel içeriklere sahip: Bu likit bronzlaştırıcı, Bora Bora yakınlarında bulunan küçük bir Tahiti adası olan Motu Tane’den esinlenilerek tasarlanan Tahiti Bronze koleksiyonunun bir parçası. Dolayısıyla Monoï ve Tamanu yağları ile zenginleştirilmiş ve vanilya esansı ile nemlendirici özellik kazanmış. Cildi sadece güzel göstermiyor aynı zamanda zengin içeriği ile bakım da yapıyor. Ama cilt üzerinde asla yağlı bir his ve görünüm bırakmıyor!

 

Bronzlaştırıcı olarak: Yüzünüze bronzluk vermek istediğinizde, likit bronzlaştırıcıyı elmacık kemiklerine, kaş kemiğine, şakaklara, burun ve çeneye hafifçe uygulayıp dağıtabilirsiniz. Ürünü parmaklarınızla mükemmel şekilde sürebilirsiniz. Fırça ile uygulamak isterseniz Yachiyo Kabuki Brush veya Bronzing Powder Brush #11’i kullanabilirsiniz.

 

Kontür yapmak için: Elmacık kemiklerinize yumuşak bir vurgu yapmak için ürünü parmaklarınızla elmacık kemiklerinizin üzerine uygulayabilirsiniz. Ita Kabuki Brush’ı da kullanabilirsiniz.

 

Tüm yüze ışıltı ve renk vermek için: Laguna likit bronzlaştırıcıyı yüzünüze hafif bir bronzluk ve parlaklık vermek için fondöteninizle veya renkli nemlendiricinizle avuç içinizde karıştırın. Sonra parmaklarınızla ürünü yüzün merkezinden başlayarak dağıtarak sürün.

 

Vücudunuza sürebilirsiniz: Dekolte bölgesine, omuzlara ve bacaklara uygulayabilirsiniz. Teninize sağlıklı bir ışıltı ve güzel bir bronzluk verir. Ürünü parmak uçlarınızla cildinize yedirebilirsiniz. Fakat waterproof (Suya dayanıklı) bir ürün olmadığından dikkatli kullanmanız gerekir.

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ