Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
HAFTADA BİR YAPILAN CİLT BAKIMLARI NELER?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Vücut Bakımı

HAFTADA BİR YAPILAN CİLT BAKIMLARI NELER?

 • Temmuz 05, 2020

Cilt tipinizi artık biliyorsunuz. Güne cildinizi temizleyerek başlayıp, temizleyerek bitiriyorsunuz. Nemlendiricinizi ve gece kreminizi ihal etmiyorsunuz. Serumunuzu da düzenli kullanıyorsunuz. Hepsi bu kadar mı? Hayır tabii ki. Günlük olarak yaptığınız tüm bakımların size geri dönüşü büyük elbette ama haftada bir yapacağınız bakımlar da cildinize destek kuvvet olarak çok iyi gelecektir. Adı üstünde haftalık bakımlar haftada 1 ya da 2 uygulanır çünkü etkileri çok kuvvetlidir. Cildinizi güçlendirip, ona ihtiyacı olanı verirler.


Peki, haftalık bakımlar neler?

 

Haftalık yapılan bakımları maskeler ve peeling’ler olarak ayırabiliriz. Aşağıda listelediğimiz ürünleri haftada 1 yapmanız cilt bakımınızı desteklemek açısından yeterli olacaktır. 
 

MASKELER

 

Maskeler cildi nemlendiren, cildi güçlendiren ve cilt dokusunu güzelleştiren bakımlardır. Cilde güçlü şekilde etki ederler.
 

Kırışıklık karşıtı göz çevresi maskesi / Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask, kırışıklıkları 15 dakikada yumuşatan 12x2 göz maskesinden oluşur. Retinollü göz maskesi cildi yumuşatır, kırışıklık görünümünü azaltır ve göz çevresinde daha sağlıklı bir görünüm sağlar. Pure Retinol Micro-Infusion teknolojisi cilt tarafından anında emilerek ciltteki kırışıkları giderir. 15 dakikada kırışıklıkları yumuşatan retinollü göz maskesi yeni kırışıkların oluşmasını önlemek ve var olan kırışıkları tedavi etmek için güçlü Benefiance WrinkleResist teknolojisini içerir. Göz çevresindeki halkaları ve matlığı gidermek için anında parlaklık verir. Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask, 24 saatlik nemlendirme ile cildi dolgunlaştırır.
 

Maskeleri paketlerinden çıkarın ve göz altlarınıza uygulayın. 15 dakika bekledikten sonra maskeyi yavaşça soyun. Her iki yüzü de kullanılabilen retinollü göz maskelerinin etkisini artırmak için uygulama esnasında yumuşak hareketlerle göz altlarınıza masaj yapabilirsiniz.
 

Cilt sıkılaştırıcı maske / Shiseido Benefiance Firming Massage Mask

 

Daha pürüzsüz, esnek ve aydınlık bir cilt için yeniden yapılandırma ve olağanüstü nemlendirme etkisi olan sıkılaştırıcı masaj maskesidir. Yaşlanma karşıtı sıkılaştırıcı maske, masaj esnasında eriyen bakım granülleri ile cilde çok hafif peeling yaparak cildin yüzeyini pürüzsüzleştirir. Anında aydınlık, yumuşaklık ve yoğun nem verir. Düzenli kullanımda cildin sıkılığını arttırır.

 

Kırışıklık karşıtı cilt maskesi / Valmont Prime Renewing Pack 

 

21.yüzyılın yeni güzellik kaynağı ve ikonu! İlk uygulamadan itibaren kırışıklıklar üzerinde etkisini göstermeye başlayarak, çizgi ve kırışıklıkların derinliğini anında azaltır. İçeriğindeki somon dna’sı etken bileşendir. Cildinizin gençlik ateşini yeniden yakacaksınız!

 

Retinollü yüz maskesi / Shisedio Pure Retinol Instant Treatment Face Mask,

 

cilde uzman bakımı uygulayan bir yüz maskesidir. İki parça halinde, paket içerisinde 4 adet bulunan yüz maskesi, alın ve burun kısımlarını tamamen kaplarken ikinci kısmıyla da çene ve dudak çevresine oturur. İlk uygulamada etki göstermeye başlayan retinollü yüz bakım maskesi, kuru, mat ve kırışık cilt görünümünü ortadan kaldırır. Cildi derinlemesine nemlendiren maske, kolajen üretimini arttırarak daha genç bir görünüme erişmenizi sağlar.

 

Yağlı ciltler için kil maskesi / Shiseido Purifying Mask, ciltteki fazla yağı alan, pürüzleri absorbe gideren deniz mineral kili ile formüle edilmiş kremsi maskedir. Işıldayan cildi ortaya çıkararak genç bir görünüme kavuşturur. Özellikle yağlı ve karma ciltler için idealdir.

 

PEELING

 

Peeling, cilde nefes aldıran, cildi güzelleştiren en esaslı bakımlardan biridir. Üstelik olumsuz çevre koşullarının ciltte bıraktığı izleri temizlemek için evde yapılan bakımların da en etkilisidir.
 

İki ayda cilt yenileyen diskler / Shiseido Bio-Performance Super Exfoliating Discs, anında etki eden, pürüzsüz ipeksi bir cilt yaratan, aydınlık ve mükemmel parlaklık sağlayan, cildi yenileyen pratik disklerdir.
 

Mucizevi bir ürün! Shiseido Bio-Performance Super Exfoliating Discs’in içeriğinde maya, ve pirinç kepeği bulunur. Bu özel içerik, cildi yumuşatır ve doğal şekilde ölü hücrelerin pul pul dökülmesini teşvik eder. Böylece cilt yıpranmadan, zorlanmadan en nazik şekilde işlem sırasında kendiliğinden yenilenmiş olur. Disklerin dokumalı yüzü peeling işlemi yaparken, diğer yüzü de peeling’ten sonra yüzü silmeye yarar. Cilt yüzeyini anında nazikçe ve etkili bicimde arındıran bu diskler, %100 doğal ipekten elden edilmiştir. Haftada 1 uygulayarak, sadece 2 ayda cildinizi tamamen yenileyebilirsiniz.

 

CİLDİNİZİ 2 AYDA TAMAMEN YENİLEMEK İSTER MİSİNİZ? HEM DE SADECE TEK ÜRÜNLE? O HALDE TIKLAYIN!
 

Meyve asitli arındırıcı / Nars Double Refining Exfoliator

 

Meyve asitleri içeren bu maska cildin yüzeyini düzeltir. Gözenekler derinlemesine temizlenir ve daha az görünür hale gelir. Cilt daha parlak görünür. Bu ürün, cildin gençlik ışıltısını yenilemek ve bir prizma gibi ışığı yansıtmak üzere tasarlanan NARS’ın özel Light Reflecting Complex™ teknolojisini içerir. Yani cildiniz hem arınır hem de aydınlanır.
 

PEELING NEDİR? NEDEN GEREKLİDİR VE EN İYİ PEELING ÜRÜNLERİ NELERDİR? TIKLAYIN!
 

Canlandırıcı peeling / Valmont Exfoliant Revitalizing Scrub, ciltteki tüm kalıntıları ve ölü cilt hücrelerini temizler. Cildi canlandırır ve sıkılaştırır. Cildinizin yenilendiğini anında hissedersiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ