Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KIRMIZI RUJ SEVERİM DİYEN SARIŞINLARIN İHTİYACI OLAN 5 MAKYAJ ÜRÜNÜ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.540,00 TL
ROUGE ROUGE
SHISEIDO
Uzun Süre Dayanıklı Ruj
1.090,00 TL

Ruj

KIRMIZI RUJ SEVERİM DİYEN SARIŞINLARIN İHTİYACI OLAN 5 MAKYAJ ÜRÜNÜ

 • Temmuz 04, 2020

 

Rujlarla kadınlar arasında duygusal bir bağ olmadığını kim iddia edebilir? Birçok kadın ruj rengine sadıktır ve ondan kolay kolay vazgeçmez. Kırmızı ruj ise her kadının bayıldığı ancak iddiasından dolayı dikkatli seçilmesi gereken bir renktir. Sarışınlar ve açık tenliler kırmızı ruj seçerken çok dikkatli olmalıdırlar. Ayrıca bu kadarla da bitmiyor elbette bu kırmızı ruj meselesi, bir de dudak dışında kalan alanların nasıl bir stille tamamlanması gerektiği konusu var… Bunun için sarışınlara uygun kırmızı ruj önerilerimiz ve kırmızı rujla nasıl makyaj yapacaklarına dair tavsiyelerimiz var. 
 

Tüm mesele “o kırmızı”yı bulabilmek!

 

Kendinize yakışan kırmızıyı bir anda bulmak için elbette özel bir sihir yok, pek çok deneme yapmanız gerekiyor. Ama işinizi çok kolaylaştıracak bazı bilgilere sahip olursanız, hayallerinizdeki kırmızı ruja bir an önce kavuşabilirsiniz. 
 

Beyaz tenli sarışınlara kan kırmızısı denilen koyu koyu kırmızılar daha çok yakışıyor. Ayrıca beyaz tenliler içinde mavi alt ton bulunan soğuk kırmızılara yönelmeliler. Bu, onların rengidir. 
 

Orta, buğday tenli sarışınlar ise sıcak kırmızıları denemeliler. İçinde hafif turunculuk barındıran kırmızı ya da nötr kırmızılar gibi. 
 

Haydi şimdi önerilerimize geçelim!
 

 

1) Nars Pure Matte Lipstick Moscow (Çilek Kırmızı)
 

Beyaz tenli sarışınlara en yakışan kırmızı rujların başında mat yapılı stik ruj Nars Pure Matte Lipstick Moscow geliyor. Çilek kırmızısı bu ruj, en çok satan kırmızı rujlardan biri. 
 

Bu tarz dikkat çekici bir kırmızı ruj sürdüğünüzde makyajın geri kalanı aydınlık ama sakin olmalıdır. Başka renk kullanmamalısınız. Peki nasıl makyaj yapabilirsiniz?
 

- Cildinize kadife pürüzsüzlüğe verecek mat yapılı renkli nemlendirici Nars Velvet Matte Skin Tint’i kullanabilirsiniz. Yağsız, kadifemsi bitiş sağlayan, güneş koruma faktörü 30 olan bu renkli nemlendirici cildi pürüzsüzleştirir ve tüm gün kalıcıdır. Beyaz ve açık tenliler bu ürünün Finland (açık bej), Terre Neuve (en açık bej), Alaska (açık bej pembe) renklerini tercih edebilirler. 

 

Nars Radiant Creamy Concealer kapatıcı ile hem göz çevrenizi hem de yüzünüzde kapanmayan pürüz varsa onu örtebilirsiniz. Kremsi yapıdaki bu kapatıcı mükemmel bir pürüzsüzlük ve cilt tonu eşitliği verir. Chantilly ve Vanilla renkleri açık tenliler için idealdir. 

 

- Nars’ın açık tenliler için ideal olan Contour Blush’larından Olympia ve Paloma kontür paletleri ile elmacık kemiklerinize kontür yapabilirsiniz. Bu, yüzünüze hat verir, kemik yapınızı ortaya çıkarır. 

 

- Gözlerinizi daha aydınlık ve parlak göstermek için Nars Larger Than Life Rue Bonaparte bej renkli kalemi göz içine çekin ve göz kapağına aydınlık görünüm vermek için Shiseido Shimmering Cream Eyecolor BR2014 bej renkli krem farı kullanın.

 

- Son olarak kirpiklerinize Shiseido Full Lash Volume Mascara ile dramatik bir görünüm verin. 

 

Etkili, aydınlık ama vurgulu bir görünüm, kırmızı ruj makyajı için yeterlidir. Bu makyajı tüm kırmızı rujlarınız ile yapabilirsiniz. 

 

 

2) Shiseido Rouge Rouge Poppy (Klasik Kırmızı)
 

Zenginleştirilmiş formülü ile dudaklara renk ve parlaklık veren bu ruj, aynı zamanda dudaklara yoğun nem de veriyor. Üstelik homojen olarak dağıldığı formül ile dört saate kadar kalıcılığa da sahip. Poppy (klasik kırmızı) rengi ise zamansız kırmızılardan biri olarak tüm sarışınların makyaj çantasında olması gereken bir renk…

 

3) Nars Audacious Olivia (Kan Kırmızı)
 

Koyu kırmızı Olivia’yı kan kırmızı olarak adlandırabiliriz. Beyaz tenli sarışınlara kesinlikle çok yakışacak…

 

4) Shiseido Rouge Rouge Rum Punch (Kahve Tabanlı Morumsu Kırmızı)
 

Morumsu kırmızılar beyaz tenli sarışınlara çok yakışır. Dişleri ve tenleri daha beyaz görünür…

 

5) Nars Velvet Matte Lip Pencil Dragon Girl (Canlı Kırmızı)
 

Nars’ın mat kalem rujları arasında en sevilenlerinden biri! Canlı kırmızı rengiyle özellikle sarışınlar için çok ideal bir kırmızı. Taylor Swift, Margot Robbie gibi ünlülerin de favori rujlarından biri.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ