;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KURU CİLTLİLER IBUKİ SERİSİNDE HANGİ ÜRÜNLERİ KULLANMALILAR?
PAYLAŞ

Nemlendirici

KURU CİLTLİLER IBUKİ SERİSİNDE HANGİ ÜRÜNLERİ KULLANMALILAR?

 • Temmuz 18, 2020

Shiseido Ibuki serisi adı gibi cilde mükemmel bir nefes veriyor. Hem gece, hem de gündüz cildin gençliğini zirveye taşıyor; hızlı hayat koşulları ya da metabolizma tarafından esir alınmasına karşı çıkıyor. Cildi olumsuz tüm çevresel faktörlere karşı koruduğu ve onun için savaştığı için de Ibuki adını da sonuna kadar hak ediyor.
 

Ibuki serisi, cildin parlaklığını kaybederek dengesizleşip zayıflamasına izin vermiyor. Cilde sağlık, gençlik ve tazelik aşılıyor. Eğer soluk, mat ve donuk bir ciltten şikayet ediyorsanız, üstelik henüz bunların gerçeklemesi için yaşınız çok gençse Ibuki tam size göre! 20’li yaşlarda iseniz ve bu sorunları yaşamaya başladıysanız, Ibuki kullanabilirsiniz.

 

Ibuki’nin sırrı: Cilt yüzeyini düzeltmenin anahtarı , cildin direncini inşa etmektir. Shiseido’nun Shape Memorizing Cell Technology’yi temel alarak özel olarak geliştirdiği bitkisel PhytoResist Complex içeriği, doğal nemlendirme faktörlerinin üretimini arttırıyor ve cildin direncini inşa ederek teni güzelleştiriyor. Kısaca, Ibuki cildin koruma kalkanını geliştirmek için hücreleri süper nemli tutarak dolgunlaştırıyor. 

 

Kuru ciltliler için ‘nem’ hayati önem taşıyor!

 

Ibuki cilt bakımı serisi, kuruluğa karşı cildinizi mükemmel şekilde nemlendiriyor. Ayrıca her gün maruz kaldığınız olumsuz çevresel koşulların neden olduğu hasarlara karşı cildinizi koruyor. Şehir hayatında koşuştururken cildinizin gözle görülmeyen ne kadar çok olumsuzluğa maruz kaldığına inanamazsınız... Stres, kirlilik bunlardan en önemlileri. Hatta stres, cildi bozan, yaşlandıran ve cildin görüntüsünü bozan sebeplerin ilki dersek abartmış olmayız.

 

Sonuçta, Ibuki bize nemlenmiş, gençleşmiş, ışık saçan bir cilt vaadediyor.

 

 

Kuru ciltliler için ideal bakım ritüeli

 

Kuru cilde sahip olanlar, Ibuki serisinde şu ürünleri sırasıyla kullanmalılar:

 

Temizleyici / Ibuki Gentle Cleanser: Cildin temel nem dengesine zarar vermeden kirleri alır, hızlıca köpürür ve cildi nazikçe temizler. Cilt yenilenir, ipeksi, taze ve pürüzsüz görünür. Kuru ciltler için en hassas temizleyicidir. Bakım ritüelinin ilk adımı her zaman temizlik olmalıdır. 

 

Yumuşatıcı tonik / Ibuki Softening Concentrate: Cilt hücrelerinin direnç kaybetmelerini engellemek için hücreleri optimum nemle dolduran Shiseido Ibuki Softening Concentrate sayesinde cilt mükemmel görünüme kavuşur. Ten, gün boyu nemli ve pürüzsüzdür. 

 

Cildinizi temizledikten sonra ikinci adım olarak mutlaka tonik görevi gören bu yumuşatıcı konsantre bakımı kullanın. Gözeneklerinizin görünümünü düzeltmede önemli rol sahibidir.

 

 

Güçlendirici konsantre / Ultimune Face: Cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Cildin bağışıklığını güçlendirdiği için üzerine uygulanan kremin etkisini arttırır. 

 

Gündüz veya gece kullandığınız krem ve/veya serumdan önce Ultimune kullanırsanız, üzerine uyguladığınız kremin etkisini maksimum seviyeye çıkarırsınız. Tek başına da Ultimune’u kullanabilirsiniz tabii ki.

 

Yoğun besleyici nemlendirici / Ibuki Refining Moisturizer Enriched: Günlük kullanıma uygun, zengin içerikli nemlendirici. 24 saat nemlendirme sağlayarak cilt yüzeyindeki kusurları düzeltir, gözenekleri azaltır, cilt dokusunu dengeler, nem kaybından oluşan ince çizgi görünümünü azaltır. Cildin diğer tüm şikayetlere karşı direncini arttırmak için hücre yapısı ve şeklini geliştirir. 

 

Bu kremi sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

 

 

Göz çevresi için konsantre / Ultimune Eye: Cilt bağışıklığını arttıran göz çevresi için konsantre bir bakım. Konsantre, mevcut göz çevresi şikayetlerine çözüm sunmanın ötesinde, göz çevrenize her türlü hasara karşı savaşmak için güç verir ve üstüne uygulayacağınız göz çevresi kreminin etkisini arttırır.

 

Göz çevresine canlılık kazandırır / Shiseido Ibuki Eye Correcting Cream: Shiseido Ibuki Eye Correcting Cream, göz çevresinin direncini arttırmak için çalışan çok yönlü serinletici kremdir. Yorgunluğun ve erken yaşlanmanın tüm izlerini yok eder. Bitki ve vitamin özlerinden üretilmiştir. Shiseido Ibuki Eye Correcting Cream, 24 saat nem etkisi ile kuruluğun neden olduğu ince çizgi görünümünü azaltır. 
 

Üründen maksimum verimi almak için düzenli kullanım gerekmektedir. Ürünün canlandırıcı etkisini artırmak için uygun miktarda aldığınız ürünü göz pınarlarınızdan şakaklara doğru uygulayın ve bu sırada parmak uçlarınızla göz çevrenize nazikçe masaj yapın.

 

Göz kreminden önce etkiyi arttırmak için Ultimune Eye kullanın.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ