Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KUSURSUZ CİLT TEMİZLİĞİ İÇİN 3 ÜRÜN!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün
REFRESHING CLEANSING WATER
SHISEIDO
Alkol ve Yağ İçermeyen Makyaj Temizleme Suyu
1.690,00 TL 1.436,50 TL

Yüz Maskeleri

KUSURSUZ CİLT TEMİZLİĞİ İÇİN 3 ÜRÜN!

 • Temmuz 08, 2020

Yüz yıkamak, çoğu zaman ertelenebilir ve önemsiz bir iş gibi gelebilir. Ama sağlıklı bir cildin temel kuralı temizliktir. Yüzünüzde makyaj olsun ya da olmasın... Çünkü iyi temizlenmeyen ciltte bir süre sonra pürüzler, siyah noktalar belirir ve cilt canlılığını, tazeliğini kaybeder. O yüzden cildinizin iyiliği için onu derinlemesine temizlemelisiniz. 

Cildinizi temizlemenin, arındırmanın birçok yolu var elbette. Biz ise size kusursuz cilt temizliği için süper bir 3’lüden bahsedeceğiz!

1) Cildi derinlemesine temizlemenin birkaç farklı yolu var: Suyla, yağla veya fırça ile yüzünüzü temizleyebilirsiniz. Evet, doğru okudunuz; yağ ile yüzünüzü temizleyebilirsiniz. Hem de ne kadar memnun kalacağınızı tahmin bile edemezsiniz! Su ile cildi temizlemek genel bir alışkanlık olsa da, yağ ile makyajı çıkarmak da çok iyi sonuç veren bir yöntem. Böylece cildiniz hem temizleniyor hem bakım görüyor. 

Shiseido Perfect Cleansing Oil, gözeneklerdeki temizlemesi zor ten makyajını bile etkili şekilde gideriyor. Shiseido’nun doğrudan ve etkili hızlı makyaj temizleme teknolojisini içeren bu yumuşak ve hafif yağ, suya dayanıklı makyajı bile kalıntısız temizliyor. Cildi hızlıca temizlerken yapışkanlık hissi vermiyor ve nemli bırakıyor. Kullananların bir daha asla vazgeçemediği bir temizleme yağı!

- Shiseido Perfect Cleansing Oil’i ellerinize birkaç damla dökün ve yüzünüze hafifçe ovuşturarak sürün. Cildiniz kesinlikle kuru olmalı. 

- Sonra ılık su ile durulayın. Tüm makyajın ve kirin akıp gittiğini göreceksiniz. 

2) Cilt bakımında alışkanlıkların rolü büyük. Hepimizin belli rutinleri var. Bazen bu rutinleri yenileyip güncellemek gerekebilir. Son zamanlarda da cildi fırça ile temizlemek biliyorsunuz ki çok popüler. Popüler çünkü cidden çok işe yarıyor! Eğer bakım rutininize etkili bir temizleyici katmak isterseniz, sizi Shiseido’nun cilt temizleyici fırçası ile tanıştıralım.

 

Shiseido Cleansing Massage Brush, nazik bir şekilde cildi temizlerken aynı zamanda yüze masaj da yapar. Fırçadaki masaj pedleri cilde enerji verir, cilt canlanır. Gözenekleri derinlemesine derinlemesine temizleyen konik kıllardan oluşur. Böylece cildi her türlü kirden, ölü deriden etkili şekilde arındırır. Cildi temizlerken aydınlatır. Cildi pürüzsüzleştirir. Cildin beslenmesine yardım etmek için mikro-dolaşımı arttırır. Düzenli kullanımda lekelerin rengini açar. 3) Shiseido Cleansing Massage Brush, sadece köpüren temizleyiciler ile kullanılır. Yüzünüzü suyla ıslatın ve yüz temizleme kreminizi sürün. Fazla bastırmadan, dairesel hareketlerle fırçayı yüzünüzde gezdirin. Fırçalama işlemi bittikten sonra yüzünüzü bol ılık su ile yıkayın. Fırçayı, Shiseido Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam ile birlikte kullanabilirsiniz. Cilt yüzeyindeki kirleri ve ölü deri hücrelerini cildin ihtiyacı olan nemini almadan nazikçe arındıran zengin, köpüren bir temizleyicidir. Herkes kullanabilir. Cildinizi pırıl pırıl ve nemli bırakır.

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ